Şimdi Ara

1990 Mazda 626 Modifiye (yeni ss'li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
10.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dxtrr

quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

egzoz nerde hocam?

yerinde. abartı soruyorsan yazdığım gibi taktırdığım gibi çıkardım çok kafa açıyodu

quote:

Orijinalden alıntı: DoMinicSS

Emek verilen işi severim herzaman arkadaşların önerilerine uy bence zor kısmı atlatmışsın şimdi sıra fıstık gibi bi kızı hafif sade bi şekilde makyajlayıp sahneye çıkarmakta

yavaş yavaş inş.

quote:

Orijinalden alıntı: iblis_35

panjurdakı ve arka bagajdakı yazıları sök
    panjuru pıyano black yap
    bagaja m3 spıoler tak
    aracı bıraz bas yada spor yay tak
    palakalıkları app yap
    ön tampona lıp tak esneklerden
    camlara fılm yap öncam dahıl ama fazla koyu olmasın
    tavana sıyah fılm yap

dediklerinin hepsi aklımda ama zaman ve nakit ikisini aynı anda yakalamak mesele =)öneri ve eleştiriler için herkeze tekrar teşekkürler ;)
    hepsi kale alındı zamanla uygulanacak inş.

ıhtıyacın olan urun varsa temın edebılırım faceten ekle maskot tunıng

• hocam çalışma güzel... devamını da merakla bekliyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dxtrr

quote:

Orijinalden alıntı: xrebelliousx

egzoz nerde hocam?

yerinde. abartı soruyorsan yazdığım gibi taktırdığım gibi çıkardım çok kafa açıyodu

quote:

Orijinalden alıntı: DoMinicSS

Emek verilen işi severim herzaman arkadaşların önerilerine uy bence zor kısmı atlatmışsın şimdi sıra fıstık gibi bi kızı hafif sade bi şekilde makyajlayıp sahneye çıkarmakta

yavaş yavaş inş.

quote:

panjurdakı ve arka bagajdakı yazıları sök
    panjuru pıyano black yap
    bagaja m3 spıoler tak
    aracı bıraz bas yada spor yay tak
    palakalıkları app yap
    ön tampona lıp tak esneklerden
    camlara fılm yap öncam dahıl ama fazla koyu olmasın
    tavana sıyah fılm yap

dediklerinin hepsi aklımda ama zaman ve nakit ikisini aynı anda yakalamak mesele =)öneri ve eleştiriler için herkeze tekrar teşekkürler ;)
    hepsi kale alındı zamanla uygulanacak inş.

ıhtıyacın olan urun varsa temın edebılırım faceten ekle maskot tunıng

Eyvallah eklerim ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alaskalı suikastçi

hocam çalışma güzel... devamını da merakla bekliyoruz

Eyvallah sağolasın. Bende merakla bekliyorum :))

• Bu hali nasıl ?
     1990 Mazda 626 Modifiye (yeni ss'li)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dxtrr -- 27 Şubat 2013; 21:15:26 >
  • Cpm 40 akar sahinciler bakar

• ne şahinler var dönüp dönüp bizde bakıyoruz =)
  • çok iyi arabadır bende uzun kasası vardı mavi . gittiği yere kadar devam derim.
  • o 8000k farlarla gece küfür yediğinizin farkındasınız değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prorocker

o 8000k farlarla gece küfür yediğinizin farkındasınız değil mi ?

Bosuna mercek modifiyesi yapilmadi.isik belirli bi seviyenin yukarsini aydinlatmiyor.o mercekle ev icinde 2 metre mesafeden ışığı burnuma tuttu ama gözüme herhangi bi zararı olmadi.hele ki ben sinizut ve göz agrilariyla çocukluğundan beri uğraşan biriyim.
    okumadan bodoslama yazmak bu olsa gerek

• emek verilen iş bence herzaman güzeldir araba şuan sade jantlar biraz abartılı gibi ama
    gayet güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazz_ern

quote:

Bosuna mercek modifiyesi yapilmadi.isik belirli bi seviyenin yukarsini aydinlatmiyor.o mercekle ev icinde 2 metre mesafeden ışığı burnuma tuttu ama gözüme herhangi bi zararı olmadi.hele ki ben sinizut ve göz agrilariyla çocukluğundan beri uğraşan biriyim.

evet okumadan bodoslama yazdım çünkü 8000k ibaresini görünce deli oluyorum artık her önüne gelen bunlardan taktırıyor. gece ister önden ister arkadan gelende olsun yol görüşümün içine zıçıyor.
    kusuruma bakmayınız bilinçli bir şekilde yapıldıysa ve durum dediğiniz gibiyse umarım herkes sizin gibi uygular bu ampülleri de bizde rahat ederiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: poyrazz_ern

quote:

evet okumadan bodoslama yazdım çünkü 8000k ibaresini görünce deli oluyorum artık her önüne gelen bunlardan taktırıyor. gece ister önden ister arkadan gelende olsun yol görüşümün içine zıçıyor.
    kusuruma bakmayınız bilinçli bir şekilde yapıldıysa ve durum dediğiniz gibiyse umarım herkes sizin gibi uygular bu ampülleri de bizde rahat ederiz.

Sırf bizde senin gibi aynı sıkıntıdan muzdariptik o yüzden kalktık mercek modifiyesi yaptık.
    önce kullanırlılık sonra gösteriş ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

çok iyi arabadır bende uzun kasası vardı mavi . gittiği yere kadar devam derim.

Teşekkürler
    mavi kasalarına ayrı hastayım çok yakışıyor mavi ve füme.
    Ama benim beyazım daha güzel =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇataraPataraa

emek verilen iş bence herzaman güzeldir araba şuan sade jantlar biraz abartılı gibi ama
    gayet güzel

ne jantmış arkadaş =)
    hiç fotojenik değil jantlarım onu anlıyorum =)) çünkü yakından baktığınla resimdeki duruşu aynı değil..
    artı teşekkür ederim
  • O araç bende olsa içine masraf yapardım. Koltuk ve iç döşemeleri yenileseniz. Varsa kırık çıkık parçaları yaptırsanız on kat daha keyifli bir araç olur gibi geliyor.
  • Araç yay istiyor , ayrıca içini mükemmel güzellikte döşerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaptorFX

O araç bende olsa içine masraf yapardım. Koltuk ve iç döşemeleri yenileseniz. Varsa kırık çıkık parçaları yaptırsanız on kat daha keyifli bir araç olur gibi geliyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Apocaltique

Araç yay istiyor , ayrıca içini mükemmel güzellikte döşerdim.

içinden neredeyse hiç ses gelmiyor çok aşırı bozuk yollarda bir kaç tıkırtı yapıyor onuda muhtemelen kapı döşemelerinde süngerler var onların zamanla özelliğini yitirdiğini ve ses yaptığını düşünüyorum onu müsait bir zamanda çözücem zaten. koltuklara siyah deri döşeme diktirdim mazda logolu vs ama diken adam dahi takma orjinali çok temiz sökmeyelim dedi
    istersen kılıf yapalım kaldı o yüzden ama koltuklarım gerçekten çok temiz. ve tek bir ön konsolda çatlak var aşşalarda kalıyor elektirikçi kulakları çınlasın 6-7 vidayı sökmemiş çekip çıkarmaya çalışınca bir çatlak oluştu elinden son anda aldım daha beter parçalayamadı. ama ön konsol deri gibi bir madde ve koyu mavi rengi mesela onu mat bir siyah yapabilirim ama nasıl ? koltuklarıda dediğim gibi kaplama hazır ama orjinali çok temiz değiştirsemmi ?

ayrıca yay takıldı ama söktürdüm malum yaşadığım yer kasımpaşa ve yolları berbat aracın altına gerçekten zarar verecektim o yüzden normal yüksekliğinde kullanıyorum. ama belediyeye hergün tacizdeyim =) belki yaparlar yolları =)

• Plakalık aydınlatmada kullandığınız ampulleri nereden ne kadar temin ettiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Plakalık aydınlatmada kullandığınız ampulleri nereden ne kadar temin ettiniz?

Direk dış mekan şerit led kullandım
    12v ta bağla çalıştır nasılsa. 50cm kadar dışardan gözükmesin istiyorsanda kablo saklayıcılar var elektirikçilerde ondan alıp bir kısmını kesip o bölge rengine boyayıp ledi gizleyebilirsin.
    en kalitelisi bile piyasada olan yok 20 ledli 30 ledli dipsiz gibi ampulleren daha ucuz ve kalitelidir onlar kısa süre sonra bir iki tane ile başlayıp komple bozuluyorlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.