Şimdi Ara

1999luyum Yeni basladim daha iyi ogrenmek icin spor okulu ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Istanbulda yasiyorum 1999 luyum boyum 183 kilom 84. Basketbola yeni yeni basladim ve gayet motiveyim. Sormak istedigim sey ise yetenege bakmadan alan spor okulu ariyorum daha iyi ogrenmek icin biryerde oynamak icin degil. Bildiginiz bir yer veya tanidiginiz varmidir acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kilo versen daha iyi olur.

• Kilon çok fazla değil fakat boyun biraz uzun olduğundan top tekniği kazanman falan zor olacaktır.Çok sağlam çalışma isteyen bir iş , yaşın da ilerlemiş sonuçta.İmkansız değil fakat zor yani...Her gün topunu alıp kussan da bıksan da devamlı yön değiştirme çalış sağ elle yön değiştirmelere sol elle yön değiştirmelere ; ilerledikçe önce sağdan sonra hemen soldan aynı hareketi yapmaya çalış.Örneğin arkadan yön değiştirmeyi topu öne hiç almadan arkandayken bir sağ bir sol yapacak duruma gelmelisin sürekli çalışmalısın.Hareketli iken çift zamanlı ve tek zamanlı stoplar ile şutlar atmaya çalış sahanın 5 farklı noktasından düzenli olarak yap bunları.Sağdan ve soldan turnikeler at ; ilerledikçe ters turnikeye de girersin.Ha bi de bol video izleyip Fake'ler öğrenip maçlarda denemeye bak ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok saolun . Suan yazildim basketbol kursune 2000 2001 lilerleyim tek 99 luyum iki haftadir gidiyorum cok memnunum fazlasiyla gelistim sol elimi artik kullanabiliyorum top surerken sag elim gibi kilo olayi ise gecen 6 ay icinde cok kas calistim yani vucudum yagli degil ama iri ve genis omuzluyum. Cok tesekkur ederim yazdiginiz icn

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.