Şimdi Ara

2. El Piyasası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2.El piyasasını nerden takip edebiliriz. Kadıköydeki bazı 2. elcilerin internet siteleri vardı. bilen var mı hiç???

• Burası ne güne duruyor.. ?

Ölücülerin hepsi burada..
    [sumo]

hele bi süyle ne satcen ne alcen,.. hallederik..[evlol]
  • 2.el komple bi makina toplicam
    bu yüzden bütün fiyatları bilmem lazm. ondan soruyorum
  • sen forumların 2. ellerini takip et,daha iyi fiyat bulursun.tabi bazen çok pahalı satılanlarda olmuyor değil.
  • Bence de ikinci el urun almak istiyorsan forumdan takip et.
  • baba forumdan 166mmx laptop aldım memnunun bence forumu takip et ama arıyorum diye msj atma satılıklara bak daha iyi fiyat yakalarsın...
  • www.uraniumpc.com var
  • "uraniumpc" doğu ve balkanların en kazık bilgisayar şirketi sanırım! Adamlar 2.el parçaya nası kdv koyup + rakamları yuvarlayıp kasıolar anasını satim.. Fiyat konusunda fikir için belki ama alışveriş için uzak durulmalı bence...
  • Bir tek uranium değil daha başka birkaç firmanında satışlarda fiyata kdv eklediğini gördüm. Bunlar çok zeki, bizi de çok aptal zannediyolar heralde. Ya kardeşim sen nasıl kdv'si ödenmiş bir maldan bidaha sözde kdv aldığını iddia edersin. (şimdi yeri değildi ama dayanımıyorum böyle bilgisayarcılara)
  • uranium da kdv yi kaldırdılar zannedersem...
  • uranıum da simsar diye bişey var eğer 15 milyona üye olursan kvd vermiyosn ve senin parcalarını birkac dolar daha fazlaya alıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.