Şimdi Ara

2 Gainer Markası arasında kaldım hangisini almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi geceler arkadaşlar 2 Marka arasında kaldım ikisininde bir birine göre avantajları var daha önce Hardline Pro Gainer kullanmıştım 5 KG aldım ve 2 3 ay aradan sonra tekrar gainer almak istiyorum ama bu sefer daha etkili bir Gainer olmasını istiyorum piyasayı ufak bi araştırdım 2 marka arasında kaldım Bunlar ;

Dymatize Super Mass Gainer 5450

yada

Optimum Serious Mass 5450

hangisini almalıyım biraz yardımcı olursanız sevinirim.

• Hicbiri .

Gainer yerine forumda arkadaslar 900 kalorilik shake tarifini paylastilar. Iste o gercek gainer.
  • Alx kullanıcısına yanıt
    evde kendi gainerımı hazırlayacak vaktim her zaman olmuyor malesef o yüzden bu şekilde almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustOneKiss -- 30 Aralık 2016; 14:23:26 >
  • JustOneKiss kullanıcısına yanıt
    'Bu sefer daha etkili olsun' yazmissin. Yani eskileri pek yaramamis gibi gorunuyor. Ki gercekten cogu cöp. Kilo alimi kalori ile alakali, ne yediginden ziyade ne kadar yedigine bakar. Gainer alsan dahi toplamda hedef kaloriye ulasmazsan kilo alimi gerceklesmez. Kalori hedefin var mi? Hesapliyor musun? Yardimci olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alx kullanıcısına yanıt
    daha etkili olsun derken zaten kaliteli şekilde öğünlerimi yiyorum kilo almak için kaliteli karbonhidratlar tüketiyorum Daha önce hardline kullanmıştım 5 KG'lik 2 ayda 6.5 Kilo almıştım ciddi şekilde işe yaradı o yüzden zaten tekrar Gainer almak istiyorum gainerların esas öğün değil ek takviye olduğunun bilincinde olarak kullanıyorum günlük gramı gramına kalori tutmuyorum ortalama 6 Öğün yiyorum, bu arada ilgin içi teşekkür ederim.

Edit : Optimum alacağım sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustOneKiss -- 30 Aralık 2016; 21:43:56 >
  • Yıl 2017 hala gainere para veren var
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    daha iyi bir fikrin var mı yemek ye demekten başka ? çünkü onu yapıyorum.
  • JustOneKiss kullanıcısına yanıt
    Daha fazla yemek ?

gainer dediğiniz şey şekerli toz onun yerine whey al bcaa al kreatin vs alın fiyatlarıda ucuz olsa lafım yok zaten
  • kreatin kullan. bol bol su iç. kaslarında su tutar hem kilo alır hem hacimli görünürsün.

1. hafta

5 gr Sabah
    5 gr Öğlen
    5 gr idman öncesi
    5 gr idman sonrası

2-3-4-5. hafta her gün 5 gr sonra 1 hafta mola.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.