Şimdi Ara

2 Gecede Bronz 4 Ten Silvere Cıktım Sorular? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C2H5OH

ben silverdan çıkamıyordum her oyunda kesin 1 flamer/feeder oluyor düşüyorum. Problem silverdan kurtulmakta

+1.

Unranked olan ve 10 maç yapmaya çalışan biri balına 4 maç kazansa zaten gümüşe geliyor. Özellikle Gümüş 3-4-5 tam bir elohell
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehup

quote:

Orijinalden alıntı: Evdeki Sinek

bronz bir şey değil dostum herkes çıkabilir önemli olan silver cehenneminden çıkmak

sadece nasus oynayarak gold 1 oldum silver 5 den 4 günde

gidedostum hesabımda nasus var ciddiyim veriyim gir oyna bronz'dan kendim çıktım taşıdım fakat silver'da olmuyor 0/9 giden yasuo 2/9 giden ryzelar geliyor takımıma hiçbir şey yapamıyorum ki olmadı duo girelim
  • adam silver olup marifet olarak konu açıyor.lloncept challenger olunca açmadı lan utanın biraz
  • takımına hiç banane bende midim / o zaman 3 kişi jungle yaparız vs gibi adamlar gelmedi mi cidden soruyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egehal

S.a arkadaşlar.. Trolleme amacım yok ama istiyorsanız trolleyebilirsiniz :)
    Daha öncede dediğim gibi arkadaşın bronz 4 hesabını aldım ve 2 gece oynayarak silvere cıkardım..
    Bronzdan cıkamayan arkadaşlar varsa soruları alabilirim..

5 de 10 yaprak bronz4 başladım geçen salı maçlara başladım pazar günü b1 oldum ama bir oyun atıp bıraktım 11 lp var
  • ben neden cıkamıyorum bronz 3 den
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırbaccı

takımına hiç banane bende midim / o zaman 3 kişi jungle yaparız vs gibi adamlar gelmedi mi cidden soruyorum?

Geldi.. Supsuz cok maç oynadık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

adam silver olup marifet olarak konu açıyor.lloncept challenger olunca açmadı lan utanın biraz

Kardeşim marifet oldugundan değil cıkamayan arkadaşlarıma yardımcı olmak için açtım konuyu..
  • Oynamayı bilen adam o Eloda rahat taşıyor zaten.
  • İnanır mısınız ben de bronz 5 ten başladım 2 günde hala bronz 5teyim ne yalan söyliyim arkadaş o kadar oynamayı bilmeyen adam geliyor ki ben muhteşem kastığım halde adamların feedlemesi yüzünden 3 oyundan en az 1 ini kaybediyorum gelen gidiyor anlayacağınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilaldem12

adam silver olup marifet olarak konu açıyor.lloncept challenger olunca açmadı lan utanın biraz

Adam silver oldum qnqlar dememiş . 2 gecede silvera cıktım demiş . Bronzda kalan qq acan nooblara göstermek için acmıs konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen benim konumu bul

• Helal kardeş batakdan kurtulmuşsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 gecede bronz 3 0 puandan silver 3'e çıktım.
  • neden gündüzleri çıkamıyor musun?
  • 2 Gün önce b3'tüm şuan b1 44 puan var 31 puan geliyor 9 puan gidiyo :D 21 win 9 löse var 9 lose'un 4'ü ilk 10 maçtaki full jungle support kalırsa annie.

Udyr-Hecarim-Lee Sin-Nocturne

Annie

Çıkmak istiyorsanız jungle oynamak şart gibi ya da mid adc oynayıp duosuz çıkmak imkansız
  • quote:

bronz bir şey değil dostum herkes çıkabilir önemli olan silver cehenneminden çıkmak

silver 1 deyim duo varsa iyi olur karşıya full gold/plat geliyor arıtk beleş oyun pek yok

duo varsa girebiliriz hannyyyy
  • Kardesim silver 2 den silver 1 cikmak yaklasik 1 haftami aldi yahu.7 kere seriye ciktim olmadi.8.de anca cikabildim.Adam 2 gunde tahta 4 silver yapmis

• quote:

Orijinalden alıntı: Zengar

quote:

silver 1 deyim duo varsa iyi olur karşıya full gold/plat geliyor arıtk beleş oyun pek yok

duo varsa girebiliriz hannyyyy

zor hocam zor :D silver5teyim serilerdeyim akali geldi ziggsi feedledi gitti mis gibi ezmiştim adamı

• Top lane jax rengar lee rumble riven ve vlad oynayarak 1 haftada plat 5 oldum

edit: silver 2 den
    Ayrica bir not daha eger iyi rumble oynuyorsaniz silver gold cok rahat tasirsiniz cogu kisi nasil counterlayacagini dahi bilmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jjaackaal -- 30 Ocak 2014; 22:39:19 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.