Şimdi Ara

2000-2500 lira aralığında Fiyat/Performans ürünü (İ5 ya da İ3 işlemcili) tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli forumdaşlarım.Yeni avukatlığa başlayan bir arkadaşım için ofisinde kullanabileceği 2000-2500 lira aralığında olan fiyat/performans ürünü arıyorum.Akıl akıldan her zaman üstündür.Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bende bir taraftan araştırırken hep amd işlemciler bu fiyat aralığında gözüme çarpıyor.Eskiden kalma amd alerjisinden dolayı uzak duruyorum. İntel İ5 işlemcili bulabilmeyi umut ediyorum.SSD olmasına ve RAM illaki 8GB olmasına gerek yok. Bunları sonradan da değiştirebiliriz ama işlemcisi ekran kartı bizi fazlasıyla idare edecek pil performansı üzmeyecek bir makine tavsiyesinde bulunursanız çok mutlu olurum.

• Bence aksini düşünmek daha faydalı olabilir artık ssd ram ekran kartı ekran paneli bataryası vs hepsi çok önemli detay sadece i5 i7 diye çok insan kazıklanıyor, 4 çekirdekli bir işlemci rahatlıkla her işi görebilir bunu baz alıp bunun etrafında fiyat ve donanıma göre cihazlar oluşturulabilir aşağıdaki cihazlar fiyatına göre rami ssdsi ve fullhd paneli bataryası gayet iyi en alttaki ryzen 5 8 çekirdekli bir cihaz belki işlemci gücü gerektiren cihazlara ihtiyaç duyulabilir diye onu da bırakıyorum ama benim tavsiye 2. ve 3. cihaz fiyatına göre gta5 cs go tarzı oyunları bile oynatabilecek kapasite de cihazlar.

• 1gh0st 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sizin önerilerini görmüştüm konularınızdan. Hp aklımda ;) i5 bulamazsak sanırım bu cihaza yöneleceğiz
  • illa i5 almalıyız derseniz şunu öneririm bu fiyatlardaki i5 lerde genelde fullhd ekran bile olmuyor ama bu modelde 8 ram 8. nesil i5 fullhd ekran gibi donanımlar mevcut bi tek ssd yok bide bataryası fazla götürmeyebilir.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Bu ürünü almaya karar verdik

• dersolog D kullanıcısına yanıt
    fiyatı bi tık yükseltmişler 2150 ydi şu cihazda var daha ucuz işime gelir derseniz

• Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama hp nin 400 tl civarında geri iade kampanyası vardı onunla beraber 2k nın altında bir fiyata da gelebilir.
  • acer de vega 3 ekran kartı var dahili ama apulu bir ekran kartı yani harici ekran kartı performansını veriyor ama beğendiyseniz sorun yok kampanya devam ediyorsa ordan da bir ödeme alabilirsiniz.
    Bu süper oldu :) teşekkür ederim tekrardan çok iyi fiyata geldi yardımlarınızla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.