Şimdi Ara

2003 Cayenne S V8 Lpg Soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda ki ustalarımıza bir sorum var, 2003 Porsche Cayenne S V8 için lpg kiti düşünmekteyim. Maslak sanayi de bilgili ve tanınan bir Porsche ustamız var , V8 ler de motor bloğunun titanyum olmasından dolayı lpg kiti tavsiye etmedi. Randıman alınamıyormuş, bir çok arabamda ( 2003 Jeel Cherokee Liberty, 2002 Grand Voyager , Mercedes E240 ) lpg kiti kullanmaktayım. Bu aracı da almayı düşünüyorum ama Lpg kafamda soru işareti bıraktı.3.2 L V6 Cayenne de sorun yok ama V8 de var dedi . İşi gerçekten bilen ustalarımızdan yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• USTAYA AYNEN KATILIYORUM SORUN YAŞARSINIZ

( SİBOPLAR UZAR ÇEŞİTLİ SORUNLAR YAŞARSIN )
  • Bilgi icin tesekkurler.
  • hiç alakası yok geçen yıl 5 adet montaj yaptım 4.5 V8 3 tane yapdım
    2 adet turbo cayene s dönüşüm yaptım araclarda 80 bin km bulmus araclar mevcut, benim kendim

İngiltere'de Çalıştığım Firmanın Cayenne S 2 Yıl kullandık Lpg Dinamometre
    Test incelemelerini gördüm düzgün montaj ayarla sorunsuz.

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

( yoksa ekmeğe muğtaç olursunuz wolfyus 'dan Bir Örnek Acıklama

burdan bakınızwww.lpgotogaz34.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prins Recep -- 2 Temmuz 2011; 23:58:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepotogaz

hiç alakası yok geçen yıl 5 adet montaj yaptım 4.5 V8 3 tane yapdım
    2 adet turbo cayene s dönüşüm yaptım araclarda 80 bin km bulmus araclar mevcut, benim kendim

İngiltere'de Çalıştığım Firmanın Cayenne S 2 Yıl kullandık Lpg Dinamometre
    Test incelemelerini gördüm düzgün montaj ayarla sorunsuz.

Bildiğini bilenin arkasından gidiniz, bildiğini bilmeyeni uyarınız, bilmediğini bilene öğretiniz, bilmediğini bilmeyenden kaçınız.

( yoksa ekmeğe muğtaç olursunuz wolfyus 'dan Bir Örnek Acıklama

burdan bakınızwww.lpgotogaz34.com

recep ustama katılıyorum. prins vsi artı valve care ve kullanım koşullarıyla sorunsuz kullanırsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.