Şimdi Ara

2005 Astra 1.4 Essentia Sizce alinir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar is yerinden bir tanidigin 2005 model Opel Astra 1.4 Essentia sina yarin talip olma durumum var. Arac orjinal 140bin km, Manuel vitesli ve lpg li, soyledigine gore sadece sol on fari degismis ve sol on camurlukta islem varmis. 5664e e mesaj attim 2adet kaydi geldi biri 1470 tl digerinde tutar yazmiyor. Fiyat olarak 28bin TL diyor. O arkadastan oncede calistigim kurumda baska 2kisi kullanmis bu araci ilk sahibide kurumdan yani:) Sizce fiyat nasil arkadaslar yorumlarinizi alabilirmiyim ayrica arac nasildir 1.4 motor performans vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimsenin söyleyecek bişeyi yok mu yahu...

• Dostum araba hakkinda bilgim yok fakat tramer kayitlarinin uzerine dusmeni oneririm.ticarette guvenme arkadasinda olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat kesinlikle yüksek 1.4 leri zaten çok tutulmuyor satışı yavaştır max ederi 24-24.5

• Beyttatar kullanıcısına yanıt
    Hocam clio sembollerin 2000modellirine bile 21-22 istiyorlar.24 e bulcagin 2004 astra bi halta benzemez..

• Bugün pazarlığını yaptık aracın 26,5 verdim ama 28den bir kuruş aşağı inmedi, araç temiz duruyor trammer kayıtlarıda elemanın anlatıklarıyla örtüşüyor ama ne bileyim sonuçta 11yaşında araba ve 1.4 motora o kasa.. 28çok geldi

• Performans beklenmeyecek bir araç. Ayrica yuksek hizda bağırır bence o devirli gider. Km de orjinal değildir bence.

• Kilometre orjinal değildir bence demek boş bir iftiradır. Arabayı görmeden böyle birşey söylenemez.
    Araçta değişen parça vs. fazla yoksa alınabilir. Fiyat uygun.
  • 28 bin coktan da cok. Hem 1.4 alinmaz

• 28 aşırı çok. İkinci eli daha yavaş olan markalara bakın. Mesela mitsubishi lanet gibi. Fakat fiyat hakkında pek bilgim yok

• Eleman bugün geldi bunun piyasası böyle aç bak sahibinden e aslında 29 da sana 28 dedim falan filan kafamı bulandırdı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.