Şimdi Ara

2006 Fiesta 1.4 tdci alınırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar universiteyi kazandığım kesinleştikten sonra sıra babamın sozunu yerine getirmesine geldi ve 12-13 bin limit verdi ve bende en iyi tercih olarak bunu buldum. fakat çevremde bu aracı ve 100bini gecmiş dizeli oneren kimseyi bulamadım bende dh daha iyi bilir diye sizlere danışmaya karar verdim.

araç 2006 fiesta 1.4tdci van 98000 de arkası camlı ve koltuklu var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2006-ford-fiesta-1-4-tdci-van-camli-koltuklu-cemre-otomotiv-de-93463809/detay/

diğeri 2005 120000 de

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-otosan-120-000km-de-camli-fiesta-van-93600136/detay

bi tane daha buldm

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-ford-otosan-sahibinden-2006-model-ford-fiesta-van-93817412/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apof1s -- 22 Temmuz 2012; 5:29:03 >

• 100 bin olayını kafanıza takmayın aracın bakımları düzenli yapıldıysa, düzgün kullanıldıysa 100 bin hiç bir şey. Fakat iş tabi tek kapı ticari amaçlı üretilmiş araçlara gelince biraz değişiyor. Ha bu demek değildir ki alınmaz ama dikkatli olmakta fayda var. Seçtiğiniz araçlar güzel fakat büyük ihtimalle kmler ile oynanmış gibi geliyor bana. En basidinden ilk ilandaki araç için daha 100bine gelmemiş arabanın direksiyonunda kılıf olması benim kıllanmama yeterdi mesela. Eğer alacak olursanız güzel bir ekspertiz hizmeti veren bir yere götürün aracı ve her şeyine detaylıca baksınlar. Sonrası zaten araç içinize sinerse alıp paşa paşa binersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

100 bin olayını kafanıza takmayın aracın bakımları düzenli yapıldıysa, düzgün kullanıldıysa 100 bin hiç bir şey. Fakat iş tabi tek kapı ticari amaçlı üretilmiş araçlara gelince biraz değişiyor. Ha bu demek değildir ki alınmaz ama dikkatli olmakta fayda var. Seçtiğiniz araçlar güzel fakat büyük ihtimalle kmler ile oynanmış gibi geliyor bana. En basidinden ilk ilandaki araç için daha 100bine gelmemiş arabanın direksiyonunda kılıf olması benim kıllanmama yeterdi mesela. Eğer alacak olursanız güzel bir ekspertiz hizmeti veren bir yere götürün aracı ve her şeyine detaylıca baksınlar. Sonrası zaten araç içinize sinerse alıp paşa paşa binersiniz.

cevap için saolun . ekspertiz kesinlikle yaptırmayı dusunuyorum . Bide tek kapı satamazsın flan diyorlar acaba tek kapı neden sevilmıyo aile yok bişey yok bunu soyleyn öğrenci arkadaslar için soyluyorum

• hocam arkadasında dedigi gibi tek kapılı fiestalar genelde sipariş alan toptancılarda oluyor ve bunlarda sürekli il il dolasıyorlar içinize kurt dşürmek gibi olmasın ama o aracın kilometresi düşürülmüştür muhtemelen.
  • bu km dusurme ekspertizle fln anlasılmıyor mu ? 2.ilanda ticari amaçla kullanılmamıştır dıyo ama
  • bu tür tek kapılı araçlara yönelmek iyi olmaz. fiesta van palio van hep şirketler tarafından kullanıldı. o araçların o km de olduklarını sanmıyorum.

bana göre van araç nasıl alınır. Tanıdıktan yaşlı bir amcadan iyi bakımlı aile için kullanılmış bulunabilinirse alınır.

Galeriden böyle araç alınmaz. Birazda şans işi tabi belki alıp km lerce sorunsuz bineceksiniz belkide 3000 km sonra motor sarayacak yağ yakmaya başlayacak

bilinmez
  • İlk ilandaki arabanın tamponda bir sorun var sanki sıkıntılı duruyor. İkinci ilandaki makyajsız kasası ve hırpalanmış gibi sanki üçüncü ilandaki iyi duruyor 143 000km de olması biraz sıkıntılı ama arkadaşların dediği gibi bakımı güzel yapıldıysa hiç bir sıkıntı çıkarmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için saolun şuan sonuncu ilana yoneldım.ama bırazdn hepsini arayıp konusacağm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.