Şimdi Ara

Honda CR-Z alinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyati makul hybrid guzel bir spor arac olarak dusunuyorum hic kullanan var mi acaba tavsiye edermisiniz? Kendi fiestami satip almayi dusunuyorum ama sizlerin gorusu de onemli elbette...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darthskywalker -- 1 Ağustos 2014; 7:31:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Honda CR-Z Alınır mı?

Honda CR-Z, benzersiz tasarımı ve hibrit güç aktarım sistemiyle dikkat çeken bir araçtır. Bu araçla ilgileniyorsanız, karar vermeden önce bazı önemli hususları göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Artıları:

• Hibrit güç aktarım sistemi sayesinde düşük yakıt tüketimi
    • Benzersiz ve dikkat çekici tasarım
    • İyi yol tutuşu
    • Yeterli iç mekan ve kargo alanı

Eksileri:

• Sınırlı bagaj kapasitesi
    • Görece küçük arka koltuk
    • Yalnızca iki kapısı olması bazı kişiler için dezavantaj olabilir
    • Bazı kullanıcılar performansının düşük olduğunu düşünebilir

Honda CR-Z Neden Tutulmuyor?

Honda CR-Z, bazı nedenlerden dolayı istenen satış rakamlarına ulaşamamıştır:

• Yüksek fiyatı
    • Sınırlı pratiklik
    • Rekabetçi pazar

Sahibinden Honda CR-Z

İkinci el Honda CR-Z modellerine ilgili platformlarda göz atabilirsiniz. Fiyatlar aracın yılına, kilometresine ve durumuna göre değişir.

Honda CR-Z Kullanıcı Yorumları

Honda CR-Z kullanıcılarından gelen yorumlar genellikle olumludur. Birçok kişi aracın tasarımını, yakıt verimliliğini ve yol tutuşunu övmektedir. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar bagaj kapasitesinin sınırlı olmasından ve arka koltuğun rahatlığının yeterli olmamasından şikayet etmiştir.

Sonuç olarak, Honda CR-Z benzersiz özellikleri ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan bir araçtır. Ancak sınırlı pratiklik ve yüksek fiyatı göz önünde bulundurulmalıdır. İhtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkatlice değerlendirerek satın alma kararınızı vermelisiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Fiesta cok eski ve sorunlu degilse satip crz almaya pek gerek yok. Fiesta da iyi arabadir. Bence macera aramayin

Ama crz surekli aklinizda ise ve cok seviyorsaniz begeniyorsaniz alin gitsin. 1 kere geldik su dunyaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 1 Ağustos 2014; 8:35:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Fiesta cok eski ve sorunlu degilse satip crz almaya pek gerek yok. Fiesta da iyi arabadir. Bence macera aramayin

Ama crz surekli aklinizda ise ve cok seviyorsaniz begeniyorsaniz alin gitsin. 1 kere geldik su dunyaya

Yok ya arabam 2013 model daha cok yeni ama crz cidden cok hosuma gitti tavsiyeniz icin tsk ederim

• hybird pek bır ıse yaramıyor yakmıyor ıcıyor dıyorlar aklınızda olsun
  • Bir ara bende baya heveslenmiştim arabanın şekli çok hoşuma gitmişti forumlarında baya dolaştım hem yabancı forumlar hem türk forumlarında fakat bir süre sonra hybrid denen sistemin arıza çıkardığını öğrendim ama hala aklımın köşesinde yatıyor
  • Gerçekten dikkat çeken bir araç,ama fiyatı yüzünden scirocco gibi muadilleri daha cazip geliyor.
  • Fiyatı uzun süredir zam yemediği için şu anda diğer araçlara nazaran cazip durumda. boyunuz kısa ise ve uzun boylu arkadaşlarınız yoksa alınır :)
  • Ben biraz inceledim ucuz coupe bulunca ama araba çok kullanışsız geldi nedense bana.Arkadaki 2 koltuk tavan olarak dar duruyor.

Biraz coupelere göre hantal deniyor ama verilerine göre zaten normal. Ama bence 10 saniye gayet yeterli bir süre 0-100 için.

Sadece manuel olması bir eksisi ama spor araç alıyorsunuz bu normal karşılanabilir.

2.eli yok.

Biri kiralama şirketinden kiralayıp baskı-balata gitmişti para istemişlerdi kısaca bakımını araştırın derim pahalı olabilir Fiesta'ya göre.

Yakıt katalog verisinden 6.1 yakıyor ama gerçekte ne kayar size bağlı ama ben 7-7.5 tahmin ederim İstanbul normal trafiğinde.

Zamanında baktığım kullanıcıları kör nokta sorunu var diyorlardı.Arka cam ufak geliyormuş.Bunu da park için geri görüş kamerası taktırarak çözebilirsiniz.

Ben içine binmedim o nedenle iç mekan kalitesini bilmiyorum

ama tasarımı hoş hem iç hem dış.Kalite olarak civicse orta kalitedir diye düşünüyorum.

Ben olsam sizin kadar param olsa az yaksın gibi bir derdim de olsa direk Volco C30 alırdım onu da ekleyeyim.

Ya da Honda merağı varsa FD6 HB civic bakardım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-kodallar-dan-2010-yeni-kasa-volvo-c30-1.6d-sporst-paket-173267579/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-volvo-c30-1.6-d-premium-46000km-173349428/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-2011-model-c30-kusursuz-guzellik-boya-yok-hata-yok-173664719/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-sahibinden-satilik-volvo-c30-cok-temiz-168812647/detay

• Dün Çiftkutlarda idim artık getirilmiyormuş.
  • Bagajı yayla gibi büyük, arka koltuklar köpek yuvası gibi ufacık. Yakıtını bilmiyorum ama performansı çok iyiydi. Arabaya bakan bir daha bakıyordu. Şekli filan güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cela Soylu

Dün Çiftkutlarda idim artık getirilmiyormuş.

Hadi ya yokmu ellerinde hiç yoksa yeni mi gelmiyor? Araç zaten 2013 Model sıfır biliyorum ama... Bakalım soracağım bir yere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok yakın bir arkadaşımda var crz.Neredeyse hergün biniyorum araca. Kendisi fazla otomobil merakı olmamasına karşın aracından memnun.Araç hakkında merak ettiğiniz kafanıza takılan şeyler varsa sorabilirsiniz , yardımcı olmaya çalışırım.
  • Guzel degisik bir arac.Her sokakta 3 5 tane olan araclardan almaktansa bunlari almayi yeglerim
  • lDarkDaqqerl kullanıcısına yanıt
    Dostum ptesi gidip soracagim bakalim var mi ellerinde acaba... Bir sey olursa kafamda sizi rahatsiz ederim artik :)

• Ben hiç beğeniyorum rcz varken yüzüne bakmam :)

• ikinci el fiyatları iyiymiş harbiden neden acaba kronik bir sorunu mu var .
  • Est. dostum ne zaman istersen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.