Şimdi Ara

2007/2008 Model fiesta Tdci mı yoksa Grande punto Multijet Active mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sonunda 2 şıkka indirgeyebildim.

1 - 2007/2008 Model Ford fiesta 1.4 Tdci Comfort

2- 2007/2008 Model Fiat Grande Punto 1.3 multijet Active

Bütçe 22 civarı, bu araçlardan hangisini önerirsiniz??

• 2007/2008 model ford fiesta eski kasamı bilmiyorum ama eski kasaysa bence fiat al çünkü benim hiç hoşuma gitmemişti işçilik kalitesi eski kasa fiestaların...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 5 Şubat 2011; 23:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

2007/2008 model ford fiesta eski kasamı bilmiyorum ama eski kasaysa bence fiat al çünkü benim hiç hoşuma gitmemişti işçilik kalitesi eski kasa fiestaların...

fiestaların şu anki kasalarından bir önceki kasa hangi kod oluyo şu anda bilmiyorum ama özellikle aracı kullanan arkadaşlardan yorum istiyorum
  • eskı kasa ford alma dostum ...fıat al ....
  • ikisinide kullandım 1 yıl fiesta 1 günde kadar da punto

fiesta:
    *direksyonu sert yol tutuş iyi
    *yol ve motor sesini puntodan daha fazla alıyor
    *puntodan daha fazla tıkırtı yapıyor iç mekan

punto
    *hissiz bir araç gaz ve direksyon tepkisini beğenmedim
    * yanlız direksyonu fiestaya göre çok yumuşak- sürekli şehir içi kullanılacaksa tercih sebebi olabilir
    *malzeme kalitesi fiesta dan kötü geldi bana

aklıma gelenler bunlar zor bir tercih olucağa benziyor aslında aynı paralarda hangi aracın 2. eli içinize sinerse onu alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: shape_

quote:

Orijinalden alıntı: hasomen

2007/2008 model ford fiesta eski kasamı bilmiyorum ama eski kasaysa bence fiat al çünkü benim hiç hoşuma gitmemişti işçilik kalitesi eski kasa fiestaların...

fiestaların şu anki kasalarından bir önceki kasa hangi kod oluyo şu anda bilmiyorum ama özellikle aracı kullanan arkadaşlardan yorum istiyorum

hocam bende zamanında çok araştırdım eski kasa ford fiesta ları ama hiç içime sinmedi ama karar senin tabiki
  • Ford akar Fiat dağılır bunu unutmayın.
  • Kesinlikle punto derim eski kasa fiesta ise hiç bu kadar düşünmezdim.Tasarım için bile punto alınır.Eski kasa ford fiestanın tasarımı bence berbat.Ön kısımda koca koca ışıklar var.Motor açısından punto daha ekonomik ve daha performanslı olur.elektrikli direksiyon var.Fistadan daha uzun ve daha geniş bir araç.Bu kesinlikle zor bir seçim değil grande punto eski kasa fiestadan hemen hemen her yönden üstündür.Aksini iddaa eden marka bağımlısıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Kesinlikle punto derim eski kasa fiesta ise hiç bu kadar düşünmezdim.Tasarım için bile punto alınır.Eski kasa ford fiestanın tasarımı bence berbat.Ön kısımda koca koca ışıklar var.Motor açısından punto daha ekonomik ve daha performanslı olur.elektrikli direksiyon var.Fistadan daha uzun ve daha geniş bir araç.Bu kesinlikle zor bir seçim değil grande punto eski kasa fiestadan hemen hemen her yönden üstündür.Aksini iddaa eden marka bağımlısıdır.

Katılıyırum. Konu yeni fiesta olsa herşey değişir ama eski fiesta hele birde tasarım olarak bayağı kötü. Punto daha güncel yenisi çıkmamış (evo tip olarak çok farklı değil) bir model, fiestaya göre tercih edilmeli....
  • hemen hemen aynı görüşteyiz arkadaşlar

iç mekan genişliği bagaj, arka koltuk diz mesafesi olarak ne söylersiniz.
  • İkisini de 1er yıl kullandım. Fiestadan Puntoya geçtim. Sebebi ise bagaj genişliği, konforu ve icinin daha geniş olmasıydı. Puntonun hem konforu hem de kullanışi cok daha iyi. Ama kasa olarak eski fiesta daha sağlam.
  • punto yanlış hatıtırlamıyorsam 280 litre idi, fiestada o kadar olması lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.