Şimdi Ara

2007-2009 arası Clio HB 1.5 DCI nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ikinci el için 20-24 ve sıfır için de 30-32 bin arası bütçem var ama bir türlü araba seçemedim.

Baktığım arabalar hep 70-75hp ve abilerim alma diyor. 90hp versiyonların sıfırları da bütçemi aşıyor, örneğin 85hp Clio HB 34.000den başlıyor.

1.5 DCI motorundan dolayı da Clio DCI 85hp bakmaya başladım. Symbol kesinlikle düşünmem, sadece Clio HB ile ilgileniyorum.

Bu modellerde özellikle dikkat etmem gerken hususlar neler? Al yada alma diyen var mı??

• bulabilirsen al arkadaşım :) millet satmıyorki. en sonunda aramaktan vazgeçip 1.5 dci 2007 clio seybol sedan aldım. 2 aydır memnunum
  • arkadaşım işin doğrusu şu clio için okadar para bence fazla ben 2007 symbol aldım 1,5 dzel pek memnun değil he şöyle bişi va araba az yakıyor tutumlu ama 120de sonra filan emiyor diyolar ama ben pek dikkat etmedim eğer snn için performans, keyif önemli değilse al derim parçasıda ucz kafan rahat olur ama bnim için bi yandan az yaksın performansı azda olsa beni memnun etsn diyosan polo, era, asrta, corsa gibi arabalar öneririm mesela akrabamda 1,2 enjoy corsa var symbolden daha az yakıyor arabayı şahsen 190ı gördm ve seri bi araç konforlu hemde...
  • ben de 2011 20. yıl özel üretim donaımlı executive serisi beyaz hb var. 85 hp olanı. araç ful+ful ( cliolara göre tabi )

abs+ebd+afu+6 hava yastığı+sürücü koltuğu yükseklik ayarı+4 cam kapısındaki butonlardan koltuğundan idare- deri kaplı ddreksyon+vites topuzu+dikişli deri göğüslük
    ön kapı basamaklarında 20.yıla özel krom basamaklık

bluetoot ile 5 telefonu tanıtma+rehberi aktarma ve sesle arama

usb+aux girişi ile harici kaynaktan müzik okuma

elektrikle kapanır aynalar+ısıtma ve ayarlama

arka koltuklar asimetrik katlanır

4 cam siyah

33250 ,istiyorum sahibinden de ilan mevcut
    araba comda da var

mutlaka 85 hp olsun 65 de idare ediyor ama 85 farklı gidiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.