Şimdi Ara

2009 Avrupa Şampiyonası (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
0
Favori
35.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: robertpires

doğan hakyemez'e dikkat eden var mı, içine ediyor maçın.

yorumculardan pek duymaya alışık olmadığımız efektler çıkarıyor: ufffff, ayytt, obaaa, hop...

gerçekten yaa heran bi küfür gelecke diye tedirgin tedirgin izliyorum maçı.bi ara reklamda sesleri geliyordu tmam dedim gleiyor gaf ama kapattılar son anda.
  • dünkü galibiyet muhteşemdi.böyle mücadele edip yenilmek bile güzeldir.neyseki yenilmeyip yendik.

yalnız şu semih nasıl milli takıma çağırılıyor anlamış değilim.dünkü maça göre konuşmuyorum.futbolda sabri neyse baskettede semih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19941907ekrem

quote:

Orijinalden alıntı: .TaneR.

quote:

Orijinalden alıntı: Whoracle1905

Semih bana göre milli takım oyuncusu değil bana göre çok yetenekli bir uzunda değil ama ne işse adam oynuyor :)

Aynen katılıyorum. Ligimiz için yeterli olabilir ama finallerde oynayacak kapasitesi yok. Bu Ömer Aşık için de geçerli.

semih için haklısında ömer aşık'a laf etme.adam geçen sene ağır bir sakatlık geçirdi.fenere alpelladan zorunlu geldiği ilk yıl adam euroleagude blok kralı oldu ve en 10savunmacı arasında mı gösterildi ne öyle birşey oldu tam hatırlamıyorum yanlış bilgi vermeyeyim.şutu zayıf ama zaten çoğu uzun şut konusunda sıkıntı çeker,şut çalışılarak geliştirilecek birşeydir ama fundementalinin iyi olması önemlidir ömerinki şuan için yeterlidir.ömer sırtı dönük oyun ve şutunu 1adım daha taşırsa nbade en azından yedekten oyuna girer benchte oturur

Neden ?
    Ömer Aşık'ın dokunulmazlığı mı var ?
    Ben kendi açımdan gördüğümü yazıyorum ve beğenmiyorum. Beğendiğim oyunu olursa onu da yazarım ama henüz göremedim.
    Siz beğenebilirsiniz ona da karışamam ama kimse ona laf etme vs. diyemez, herkes kendi görüşlerini seviyeyi düşürmeden yazar.

• iyiki yenilmemisik bu takima Litvanya cok kotu ya

20-12 Polonya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 8 Eylül 2009; 19:30:03 >
  • Vay be yendik.

Bulgaristan da zorlanmayız
  • Bu arada Turkcell 'in reklamından bıktım usandım kusacağım resmen..Hayır reklam berbat zaten bir de devamlı ilzemek
  • arkadaşlar bu akşam yağış ve rüzgar nedeniyle NTV'nin yayını sağlıklı gelmiyor İzmir'e. Bizim maçı netten izleme şansımız var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

arkadaşlar bu akşam yağış ve rüzgar nedeniyle NTV'nin yayını sağlıklı gelmiyor İzmir'e. Bizim maçı netten izleme şansımız var mı acaba?

hocam bu link "çalışabilir".

http://www.atdhe.net/8923/watch-bulgaria-vs-turkey
  • ntv ve ntvspor çkemiyor ah ulan yağmur yağacak zamanı buldun..
  • Almanya kaptı maçı..Valla bravo yani.

Bizim dünkü galibiyeti çok fazla abartmamamızın en canlı örneği şu anki Polonya-Litvanya maçı..Gerçi Litvanya çok kötü ,dağınık oynuyor Litvanya coach'u yanlış üstüne yanlış yapıyor ama Polonya maçı aldı götürecek neredeyse.
  • Rusya rakibi küçümsemenin cezasını çekti.Gerçi maçı yine bile kazanabilirlerdi ama ayrıca şanssız da günleriydi.Almanya gibi Nowitzki'siz sıradan bir takıma yenildiler.

Sırada Yunanistanın maçı var Hırvatistan ile başlamak üzere bakalım nasıl oynuyorlar onlar da birçok yıldızlarından eksikler..(Diamantidis,Papaloukas,Tsartsaris)

Bana göre turnuvanın açık ara favorisi Hırvatistan ama Yunanlılar kolay teslim olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecay -- 8 Eylül 2009; 20:15:39 >
  • Polonya aldı maçı..Ben korkmaya başladım açıkçası..
    Dün yazacaktım unuttum..Ingnerski ye dikkat etmeliyiz asıl..Onu durdurmamız zor olacaktır..
  • Yunanistan mükemmel oynuyor.Öyleki adamlarda top kaybı diye bir şey yok.10 hücumun en az 7 sinden sayıyla dönüyorlar.İstikrarlı şut atıyorlar ve mutlaka doğru şutu buluyorlar.Çok iyi top çeviriyorlar.Zaten Spanoulis gibi bir guardları var kimse bir şey yapamazsa çeriye girip faul yaptırıyor kendisine.Önemli eksikliklerine rağmen bu kadar iyi olacaklarını zannetmiyordum.Bir de her spor dalındaki balları yine bu turnuvada da devam ediyor. İlginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Polonya aldı maçı..Ben korkmaya başladım açıkçası..
    Dün yazacaktım unuttum..Ingnerski ye dikkat etmeliyiz asıl..Onu durdurmamız zor olacaktır..

Gortat çok etkili ya.
  • Gortart ı öyle ya da böyle yıldırırız gibime geliyor..
    Bu arada Yunanistan fark atıyor..Ulen Hırvatlar 1.olmazlarsa iddia yatar
  • TISSOT'Ta rezil oldu bu arada.Her maçta 24saniye saati bozuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

TISSOT'Ta rezil oldu bu arada.Her maçta 24saniye saati bozuluyor.

• Fransa maçı ilk yarıda acayip bir skor varmış 16-22. Yuhh yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Fransa maçı ilk yarıda acayip bir skor varmış 16-22. Yuhh yani

• Güzelim Litvanya bitmiş resmen. Jasikevicyus ve Siskauskas gitmiş takım bitmiş. Oysaki her turnuvada korkulu takımlardı.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.