Şimdi Ara

2010 Jetta mı 2012 fluence mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
6.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • jetta iyidir hoştur ama ekonomi daha önemli günümüzde.1,5 dci motor çok ekonomiktir ben şahsen jettamı değiştirince almayı düşünüyorum.bi akrabamda var bi depoyla 1500 km yol yaptım demişti uzun yolda.benım jetta max 1000 km yapar hoş dizel olsa ne farketcek gene 1000 km bilemedim 1100 yapıcak
  • Konuyu okudum fluence almışsınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın. Benim tercihim jetta olurdu.Bende fluence var ben olsam jettayı alırdım.Niye?Cevap 2.el için ben 2010 da fluence i 44 e aldım jetta 47 bin tl ve 1 ay bekleme süresi vardı.Dedim 1 ay beklemeye gerek yok al gitsin sonuçta c sınıfı ikiside.Şimdi ben arabayı satıyorum 43 yazdım ne arayan var ne soran.Açın bakın sahibinden.com benim aracımla eş değer jettalar 50 bin lira arasan 1 lira düşseler 49 bin.Sonuç ne fluence de zarar ettim.Vw nin 2.eli altın değerinde bir daha ki binek aracım yüksek ihtimal ya vw ya premium olacak.Burdan şu sonuçta çıkmasın fluence jetta dan kötü araba aksine fluence daha iyi.Yakıt tüketimi,performans,servis ve yedek parça ucuzluğu konusunda.Fakat bizim millete vw dedin mi akan sular duruyor.
  • sen fluence binmeye devam et ama ben her zaman WV derim
  • volkswagen her zaman tercihimdir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yılanlıdağ

Konuyu okudum fluence almışsınız hayırlı olsun.Güle güle kullanın. Benim tercihim jetta olurdu.Bende fluence var ben olsam jettayı alırdım.Niye?Cevap 2.el için ben 2010 da fluence i 44 e aldım jetta 47 bin tl ve 1 ay bekleme süresi vardı.Dedim 1 ay beklemeye gerek yok al gitsin sonuçta c sınıfı ikiside.Şimdi ben arabayı satıyorum 43 yazdım ne arayan var ne soran.Açın bakın sahibinden.com benim aracımla eş değer jettalar 50 bin lira arasan 1 lira düşseler 49 bin.Sonuç ne fluence de zarar ettim.Vw nin 2.eli altın değerinde bir daha ki binek aracım yüksek ihtimal ya vw ya premium olacak.Burdan şu sonuçta çıkmasın fluence jetta dan kötü araba aksine fluence daha iyi.Yakıt tüketimi,performans,servis ve yedek parça ucuzluğu konusunda.Fakat bizim millete vw dedin mi akan sular duruyor.

aracınız satılmadıysa bilgi alabilirmiyim bende 2. el fluance almayı düşünüyorumda

• Jetta için değmez hocam. Devam edin böyle bence
  • jetta için cidden değmez, passat olsa geçin derdim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.