Şimdi Ara

2011 i20 ne kadar eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2011 model i20 1.2 team 42000 km'de. Herhangi bir darbe boya yok. Ek olarak 15 inch alaşım jantlar, park sensörü, pasparlar, 3m cam film var. Ederi ne kadardır sizce? Teşekkürler.

• colt18 C kullanıcısına yanıt
    28-29 bin civarı eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: speed26

28-29 bin civarı eder

Hocam sanki biraz fazla olmadı mı? Sahibinden ilanlarında şişirme fiyatlar bile bu civarda değiller. Yoksa onlar mı çok düşük yazıyorlar? Teşekkürler.
  • araba temizse 24.5 civarına satılır. acilse, hemen satılsın istiyorsa 23.5'a gider.
  • Maximum edeceği 26000 dir, şahsen.
  • 3 ay kadar önce 2012 model 1.2 Mode (Team paketin üstü) 18000 kilometredeki aracıma 24,5 verdiler satmadım. O zamandan bu zamana %15 civarı ikinci el piyasası arttı. tahminim 26000 liradan aşağı kimse satmaz arabasını.
  • Ederi bence 26-27 arası, daha fazlasına gitmesi zor gibi. Hemen satılsın dersen 25'e alan çıkar.
  • Yorumlarınız için çok teşekkürler. Sanırım 26-27 gibi birşey düşünmek lazım.

Aracıma lpg taktırmıştım. Ruhsata kayıtlı ve muayeneli idi. Ardından performansından memnun kalmadım ve söktürdüm. Ruhsatta hala lpg'li yazıyor ama üzerinde lpg yok. Bu fiyata olumlu mu yansır olumsuz mu?
  • 25bin civarı.
  • 24-25 bin civarına gider. Bende aynı model Mode var 31.000 km'de satılacağını düşündüğüm rakam 26-27 bin TL civarı. Ama aceleniz yoksa yüksek fiyat çekip sabredin. Ben mesela 29-30 bin'den kapıyı açacağım, herkes öyle yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aralıktan önce 21-22 ama bu piyasada 26-27 eder.
  • colt18 C kullanıcısına yanıt
    Yazılacak fiyat bu olmalı pazarlıkla 27 ye verilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.