Şimdi Ara

2011lancia delta 1.6 mjet selectronic vs 2008 e90 bmw 3.20i individual

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fikirlerinizi bekliyorum. Delta 50000 bmw 650000 km. Delta 45000tl, bmw 57000tl. Bmw 14000 kredi kartina taksit yapilacak. Ikiside kazasiz boyasiz. Bmwye ekstradan prins lpg 3000 tl ve yillik 800 tl fazladan vergi verilecek. Bmw individual serisi, bej ici ahsap kaplama vs. Esasinda gonlum bmwden yana ama kişin arkasini toplayamazsin gibi cumleler okuyunca korkuyorum. Bide direksiyonu cok sert diyorlar. Deltada ise inanilmaz yakit tasarrufu var fakat onunda sanzimanina audi stronicten sonra alisamam korkusu var.

Fanatiklik olmadan baska bir arac tavsiyesi olmadan onerileriniz lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bmw arkadan itişli neden arkasını toplayasın ki

• Yani arkadan itisli arkasi buzda cok kayar diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: samwise42

Yani arkadan itisli arkasi buzda cok kayar diyorlar.

Kaygan yollarda arkadan itiş her zaman dezavantajdır. Doğru söylemişler.
  • Bmw almamaya sebep olacak kadar cok buyuk bir problemmi?? Bide direksiyon cok cokmu sert

• lancia delta derim. dış tasarımı bence çok güzel duruyor. ayrıca ekonomik avantajı gözardı edinilemez hele hele şu zamanda böyle uçurum varsa. ikisi bir olmasa bile hem genç hem daha az kullanılmış hem daha ekonomik lancia delta derim.
  • delt güzel araç ama bmw 320 ile kıyaslanacak bir araç değil. 2 elde her zaman alıcısını bulursunuz 3.20 nin prins zaten en kaliteli lpg kiti üreten firma. yağmurlu havalarda arkadan itişli araçlarda daha dikkatli olmak lazım ancak korktuğunuz kadar değil. ben olsam kesinlikle bmw alırdım. deltayla aynı motorlu bravo var bende kesinlikle ekonomik bir araç deil şehr içi 7-7.5 lt yakıyor
  • Tamam arkadan itiş dezavantaj ama esp yokmu zaten bu araçta ?
  • Lancia hakkında hiç bilgim yok , ben olsam Bmw derim her türlü o baktığın kasa harika bir model kısa zamanda bende e90 'a geçiş yapacağım öneririm , bu arada arkayı toplayamazsın diyen arkadaş gelişi güzel konuşmuş benim e46 'da geçen kış yaz lastiği vardı oraya buraya atıyordu araç kendini bu kışta petlas kış lastiği aldım en ufak bir sorun dahi yaşamadım.
  • 3.20 ile Delta bir değil.3.20 alınabiliyorken Delta alınmaz.3.20 alacak adam her türlü masrafını şimdiden kabullenmiştir.Ekonomi ve konfor arıyorsanız Delta daha iyi bir seçenek.Onun dışında 3.20 tartışmasız bu karşılaştırmanın galibi.
  • Delta çok güzel araç kabul ama karşısındaki de bmw şimdi

• Fikirleriniz icin tesekkurler. Ben ne az ne cok bir yakit tuketimi, stabilize yolda icine ses almamasi, en ufak bir kasisi belli etmeyecek orta direk bir suspansiyon ve virajlarda guvenecegim bir otomobil istiyorum. Delta ekonomik ama 3.20i deli ediyor beni audiden inip deltaya binince vites performansi uzermi, arabayi sevmezmiyim??? 3.20i direksiyon sertligi yorum yapilmamis yokmu kullanan???

• quote:

Fikirleriniz icin tesekkurler. Ben ne az ne cok bir yakit tuketimi, stabilize yolda icine ses almamasi, en ufak bir kasisi belli etmeyecek orta direk bir suspansiyon ve virajlarda guvenecegim bir otomobil istiyorum. Delta ekonomik ama 3.20i deli ediyor beni audiden inip deltaya binince vites performansi uzermi, arabayi sevmezmiyim??? 3.20i direksiyon sertligi yorum yapilmamis yokmu kullanan???

Direksiyon sertliği derken ne demek istiyorsunuz anlayamadım , direksiyonunda en ufak bir sıkıntı göremedim ben gayet güzel.
  • 3.20i e46 surdum cok sertti park ederken. E90 2006 dizel bi abide var, o dedi sert direksiyonu audiye gore. Ama 2008 benzinli bu

• quote:

3.20i e46 surdum cok sertti park ederken. E90 2006 dizel bi abide var, o dedi sert direksiyonu audiye gore. Ama 2008 benzinli bu

En ufak bir sıkıntı yaşamadım direksiyon sertliği ile ilgili aksine daha iyi geliyor bana direksiyonu.
  • quote:

Fikirleriniz icin tesekkurler. Ben ne az ne cok bir yakit tuketimi, stabilize yolda icine ses almamasi, en ufak bir kasisi belli etmeyecek orta direk bir suspansiyon ve virajlarda guvenecegim bir otomobil istiyorum. Delta ekonomik ama 3.20i deli ediyor beni audiden inip deltaya binince vites performansi uzermi, arabayi sevmezmiyim??? 3.20i direksiyon sertligi yorum yapilmamis yokmu kullanan???

Fanatiklerin yorumlarına bakmayın.Direksiyon taş gibidir.Ellerinizde nasır çıkmasını istiyorsanız alın.
    Bence Delta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadarmi sert ya??? A3e gore nasil

• esp acikken hic bisey olmaz altinizdaki 335 degil zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

3.20 ile Delta bir değil.3.20 alınabiliyorken Delta alınmaz.3.20 alacak adam her türlü masrafını şimdiden kabullenmiştir.Ekonomi ve konfor arıyorsanız Delta daha iyi bir seçenek.Onun dışında 3.20 tartışmasız bu karşılaştırmanın galibi.

gereken söylenmiş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.