Şimdi Ara

2012 1.2 Symbol İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kendi aracımla köy yolunda üzücü bir olay yaşadık, aracımın kalteri çatladı ve yolda kaldık çekici arabayı aldı tokat fiat ana bayisine götürdü biz ise istanbula döndük 3 gün araçsız kaldık ve bugun sigorta sonunda bize kiralık araç verdi, her neyse konuya döneyim.

Sabah aracı teslim aldım yaklaşık 10 km sonra benzin göstergesi yandı 40 liralık benzin aldım 110 km yol yaptım. Araç bekledigimden daha canlı fakat yokuşlarda vites küçültmek zorundasınız. Her nekadar performans beni üzmesede yol tutuş gerçekten vasat yüksek hızlarda virajlar beni tedirgin etti açıkcası. Konfor olarak kendi lineamdan cok daha sessiz ve darbe emişleri iyi bu yönden çok hoşuma gitti, müzik sistemi standartın altında, konsol olarak linea daha iyi diyebilirim. Koltuklar standart çok rahat değil ama rahatsızda etmiyor açıkcası. Direksiyon ve gaz tepkimeleri hissiz gerçi bu tarz arabalardanda pek bişey beklememek gerekiyor, bagaj küçük geldi bana arka koltuklar yatıyomu bilmiyorum, farlar yolu iyi aydınlatıyor aracın iç ışıklandırmaları ve gösterge paneli idare eder. Son olarak boşta gaza bastıgımda vites gözle görünür şekilde oynuyor sebebini bilmiyorum belki kiralık oldugu içindir

Not: Araç baz donanım sanırım jant kapaklı, sis farı ve direksiyondan kumanda yok.

• renoya dizel bineceksiniz hocam
  • Hiç şaşırmadım linea nın motoru alçak ,altı vuruyor bozuk yollarda , renolar o bakımdan daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renoların bir çok modelinde vites takılıyken bile gaza basıp cektiginizde oynama yapar nedense. Virajlarda acayip güvensiz araç symbol, benim clio 1 den bile güvensiz geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.