Şimdi Ara

2012 C180 AMG Alacağım Lütfen Akıl Verin (Arabadan Anlamıyorum)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, fikir almak için foruma kayıt oldum. C180 alacağım 2012 model 100-105 arasında bütçem var.
    Bazı motorlar kompresör bazıları cgi.

Bir kaç zaman sonra ben buna Prins marka LPG taktırmayı düşünüyorum. LPG'de sorun da yaşamak istemiyorum ileride, lamba vs yakıyormuş.

Birde 5 ve 7 ileri vites varmış.

Bana tavsiyeniz ne olur.
    Performans benim için önemli değil. Görüntüsü ve yakıtı iyi olması daha önemli.

• Lpg takacaksanız C180K almalısınız, CGI olanlar lpg uyumlu değil. Kompressörler 5 ileri, CGI'lar 7 ileri. CGI'ların yakıt tüketimi daha düşüktür.
  • bende düşünüyorum alırken nelere dikkat etmemiz gerek..
    bi çok özellik var kafa karıştırıyor..

• aynı aracı bende yakından inceliyorum,

tavsiyelerim;
    https://www.sahibinden. com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatasiz-boyasiz-amg-58000-bin-km-pirins-lpg-li-343208079/detay

//

https://www.sahibinden. com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatsiz-boyasiz-5-ileri-prince-lpg-eksper-raporlu-338434468/detay

linke tıklaman önce .com 'u birleştirin
    com'u ayırdım

• cuneytoz C kullanıcısına yanıt
    Lpgli kullanacaksanız kompressor motor tercih etmelisiniz. Kompressor motorlar 5 ileri, cgi motorlar 7 ileri şanzımana sahiptir. 5 ileri olan daha sağlam ve sorunsuz, 7 ileri olan daha seri ve ekonomiktir ama ufak tefek problemler yaşanabiliyor. Benim tavsiyem makyajlı 1.6 kompressor c180 amg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2011 c180 AMG 1.8
    Hata Boya Yok. İç Dış Makyajlı Paket. Orjinal fabrika çıkışlıdır.
    Görmenizi tavsiye ederim.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-gonen-oto-2.el-2011-mercedes-benz-c180-amg-1.8l-7g-tronic-369477423/detay/

2012 C180 AMG Alacağım Lütfen Akıl Verin (Arabadan Anlamıyorum) 2012 C180 AMG Alacağım Lütfen Akıl Verin (Arabadan Anlamıyorum) 2012 C180 AMG Alacağım Lütfen Akıl Verin (Arabadan Anlamıyorum) 2012 C180 AMG Alacağım Lütfen Akıl Verin (Arabadan Anlamıyorum)

• suleymantasova S kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı 105 nedir, 90-95 arası piyasası var
  • tspeedy T kullanıcısına yanıt
    Çokmu pahalı!

Belirttiğiniz rakama aynı emsali varsa ben hemen alayım.
    İstediğim emsal özellik: 3 künye çıkacak. 2011 1.8 CGI motor olacak ve orjinal amg paket 60.000 km ye kadar olacak.

?????
    Siz kendi aracınıza istediğiniz fiyatı belirleyebilirsiniz bu sizin kararınız, hayırlı satışlar.

Ben size bir iki örnek yazıyım kendiniz karar verin pahalı mı değil mi; bir kaç hafta önce 2011 1.8 Beyaz AMG 52 bin km hatasız 93'den 91'e bırakıldı ama başka bir araca karar verdiğim için vazgeçtim. 2013 1.6 CGI Beyaz hatasız AMG Selection Plus (Keyless go, koltuk ısıtma, geri görüş, navigasyon) 110 binden inilerek 105 bine satıldı.
    Araca elbette fiyat belirlemem gerekir. Normal olanda bu değilmi zaten. Sizin yaptığınız pazarlığı biz bilemeyiz'ki. Sizden istediğim bu durumu yani 90 95 binlira olduğunu bana kanıtlamanız. Varsa öyle bir araç gidelim görelim. Bu ayarda aynı araçlar göstermenizi ve fiyat aralıklarını sunmanızı sabırsızlıkla bekliyorum. İnanın fiyatımı buna göre revize edip alıcısı ile buluşturmak istiyorum.

Teşekkürler...
    Eğer belirlediğiniz fiyatın yüksek olup olmadığından emin değilseniz ve aceleniz yoksa bu fiyatta biraz bekletirsiniz eğer arayan soran yoksa belli ki fiyat yüksek ondan sonra biraz düşürürsünüz aramaların artıp artmadığına bakarsınız bu şekilde ilerleyebilirsiniz.
    Araç satıldı. Hemde tam bir mercedes aşığına ve değerini çok iyi bilen birine gitti. Demekki doğru fiyat ve doğru araçmış. Teşekkürler.
  • Hayırlı olsun, en son fiyatını düşürmüştünüz demekki düşürünce satiliyormus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.