Şimdi Ara

2012 corsa 1.3 dizel alım yorumlarınız***ÖNEMLİ***

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba.2009 ford fiasta sahibiyim ancak aracımı sıfırlamak istiyorum.Opel bayiinde internet liste fiyatı 38.300-tl olan corsa enjoy 1.3 dizel 16" jantlı modeli için,park sensörü,karter koruma ve kol dayama hediyesi ile birlikte 37.200-tl fiyat aldım.Ellerinde su mavisi ve siyah renk araç varmış.Diğer renkler ağustosta geliyormuş ama fiyatı sabitleyemeyiz dediler.
    1-araca aldığım fiyat nasıl?
    2-aracımın üzerine yaklaşık 11.000-tl koymama değermi sizce?
    3-fiyat değişimini göze alıp ağustos ayını bekleyip daha çok içime sinen rengimi beklemeliyim?

yorumlarınız benim için önemli.
    şimdiden teşekkürler...

• Fazla alakalı değil ama soylemedende yapamicam.2010 sonlarında 2011 full dizel almıştım araçla çok büyük bir kaza geçirdim ve arabadan sağ çıktigimda herkes şaşırmıştı gercekten klasmanına göre sağlam bir araba.kaza resimlerini bulursam koyarım 130 km hızla kamyonun kasasına çarptım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok geçmiş olsun allah bir daha küçük kaza bile yaşatmasın...tabi güvenlik çok önemli araçta...araç şuan kampanyada ve sınırlı...yukarıda belirttiğim soru işaretlerimi netleştirmeye çalışıyorum bende...
  • Sinan Çelik
    216 354 7 355
    549 724 29 67
    530 881 83 82
    OPEL ATM PENDİK
    SATIŞ ŞEFİ
  • merhabalar bende corsa ve polo arasında kaldım 2 aracında birbirine göre avantaj ve dezavantajları mevcut

ben corsadan yanayım fakat corsa 1 maksimum 2 yıl içinde kasa değiştirecek

bahsettiğiniz araçla start stoplu model arasında 20hp beygir farkı ve yakıt tüketimi farkı var

2000-3000 fazla verip bunu almak daha mantıklı gibi

birde siyah almayın derim şuan siyah kullanıyorum ve çok madurum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cukurovalihakan

arkadaşlar merhaba.2009 ford fiasta sahibiyim ancak aracımı sıfırlamak istiyorum.Opel bayiinde internet liste fiyatı 38.300-tl olan corsa enjoy 1.3 dizel 16" jantlı modeli için,park sensörü,karter koruma ve kol dayama hediyesi ile birlikte 37.200-tl fiyat aldım.Ellerinde su mavisi ve siyah renk araç varmış.Diğer renkler ağustosta geliyormuş ama fiyatı sabitleyemeyiz dediler.
    1-araca aldığım fiyat nasıl?
    2-aracımın üzerine yaklaşık 11.000-tl koymama değermi sizce?
    3-fiyat değişimini göze alıp ağustos ayını bekleyip daha çok içime sinen rengimi beklemeliyim?

yorumlarınız benim için önemli.
    şimdiden teşekkürler...

opel'in dizel modelleri sorunlu deniliyor bir araştırın derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.