Şimdi Ara

2014 1.6 105HP PowerShift

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ben de aranıza katıldım. Aracımla 3. günüm bugün. Titanium x Paket, metalik siyah, konsol kiremit rengi. 50.500'e alabildik tanıdıklar sayesinde. Önceki aracım Peugeot 207'ye göre inanılmaz bir araç. B segmenti bir araca göre hem yol tutuşu hem konforu, hem de malzeme kalitesi çok çok yüksek. İnsan gerçekten çok güvende hissediyor kendini. Motor sesi gayet az geliyor, yol tutuşu ve sürüş zevki çok iyi. henüz 160km'de. benzin tüketimi de 8.8'di en son. zamanla biraz daha düzelecektir heralde. sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Herkese kazasız sürüşler

• Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Vay arkadaş 50.500 oldu mu ? İnsan isyan ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chewee C kullanıcısına yanıt
    50.500 indirimli fiyat ne yazık ki :( 54.200'dü liste fiyatı. ekstradan boya koruma ve 4 yıl garantiyi de ekleyince 56'yı buluyor. tanıdıklarla 50.500e ancak baglayabildik bu hepsini. şu an piyasadaki bu paraya alınabilecek en donanımlı araç yine de fiesta.
  • hayırlı olsun bende 1.0 ecoboost powershıft tıtanıumx+ park sensorunu 52000 tl ye alabıldım araba henuz gelmedı haftaya teslım alıcaz aylarca arastırmama ragmen bu donanımda bu fıyata baska araba bulamadım. ınsallah sorunsuz bınerız :)
  • asome A kullanıcısına yanıt
    sağolun sizin de hayırlı olsun. test sürüşü yaptığım araç 1.0 ecoboost'tu. şu an kullandıgım 1.6'dan pek farkı yoktu performans olarak. aynen deiğiniz gibi bu kadar özellğe böyle donanımlı bir araç yok. ben çok memnunum hiç bırakmak istemiyorum bazen :) inşallah size de böyle hissettirir.
  • trim sesleri hariç arabadan memnunum :))) ne kadar çatırtı çuturtu varsa arabanın içinde benım yakıt tuketımım her gecen gun dusuyor 1300 km deyım 7.8 şehir içi hem benzınlı hem otm arabaya göre gayet iyi ve dahada düşecek, şürüş kalitesi bana trim seslerini unutturuyor şahsen
  • açıkçası ses olayı çok rahatsız etmiyor beni. önceki arabam peugeot 207'ydi. ondan sonra nerdeyse hiç ses almıyor gibi geliyor :)
  • hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, bende geçen hafta 2013 1.6 Powershift titanium x aldım ikinci el aldım ancak araç 4000km de sıfır gibi denk geldi kısmet tabi bu işler,sormak istediğim eco mode die bir seçenek var yol bilgisayarında nasıl ayarlanıyor bileniniz var mı? teşekkürler.
  • Merhaba yakında 1.4 almayı planlıyorum ancak merak ettiğim bir soru var aracın klima ve radyonun bulunduğu panel titanyum modelinde otomatik olarak sony ses sistemlimi oluyor yoksa ekstra olarak ses sistemini almam gerekiyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: flow

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin, bende geçen hafta 2013 1.6 Powershift titanium x aldım ikinci el aldım ancak araç 4000km de sıfır gibi denk geldi kısmet tabi bu işler,sormak istediğim eco mode die bir seçenek var yol bilgisayarında nasıl ayarlanıyor bileniniz var mı? teşekkürler.

eco mode denilen şey sadece menüde görünen puanlama sistemi. kullanıma göre tavsiyeler veriyor orada. 5 üzerindne puanlama yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SytKsm

Merhaba yakında 1.4 almayı planlıyorum ancak merak ettiğim bir soru var aracın klima ve radyonun bulunduğu panel titanyum modelinde otomatik olarak sony ses sistemlimi oluyor yoksa ekstra olarak ses sistemini almam gerekiyormu

ne yazık ki titanium modelinde sony standart gelmiyor. ekstra donanım olarak sunuluyor. kendi üzerinde gelen sistem de gayet yeterli geldi bana. sony'nin artıları bt telefon özelliği ve ekranı daha büyük ve kullanışlı.
  • arkadaşlar bir sorum olucak, marşa bastığımda sürücü koltuğu kapı kolundaki cam açma kapama ışıkları sönüp tekrar yanıyor bu normal midir yoksa elektriksel bir arıza olabilir mi? servise sorduğumda her zamanki gibi normal olduğunu söylediler :) kullanıcı yorumları daha önemli benim için.
  • quote:

arkadaşlar bir sorum olucak, marşa bastığımda sürücü koltuğu kapı kolundaki cam açma kapama ışıkları sönüp tekrar yanıyor bu normal midir yoksa elektriksel bir arıza olabilir mi? servise sorduğumda her zamanki gibi normal olduğunu söylediler :) kullanıcı yorumları daha önemli benim için.

daha önce dikkat etmemiştim. benimkinde de aynı olay oluyor. sanırım farlar açıkken marşa basınca far ışıklarıda kısa bir süre yanıp söner ya onun gibi bir şey bu. bütün elektriği kısa bir anlık olarak marş motoruna aktarıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxy

quote:

arkadaşlar bir sorum olucak, marşa bastığımda sürücü koltuğu kapı kolundaki cam açma kapama ışıkları sönüp tekrar yanıyor bu normal midir yoksa elektriksel bir arıza olabilir mi? servise sorduğumda her zamanki gibi normal olduğunu söylediler :) kullanıcı yorumları daha önemli benim için.

daha önce dikkat etmemiştim. benimkinde de aynı olay oluyor. sanırım farlar açıkken marşa basınca far ışıklarıda kısa bir süre yanıp söner ya onun gibi bir şey bu. bütün elektriği kısa bir anlık olarak marş motoruna aktarıyor sanırım

teşekkürler, birşey daha fark ettim kapı kolundaki ışıklar ve genel olarak bütün ışıklar kontak 2. saviyedeyken oldukca canlı bir şekilde yanıyor ama titreme yapıyor :) marşa basında bir anda kapı kolundakiler sonup yanıyor ancak araç çalışınca kapı kolundaki ışıklar oldukça sönük yanıyor diğerleride normal ama kapı kolundaki ufak ufak titriyor servise gidicem bakalım ne dicekler kesin sorun yoktur, bir sorunumda 1ve 2. vites geçişlerinde çıkan ve kullandıkca artan sürtünme sesi sizde de bu varmı? bu konuyla iligilide şikayetim oldu servis makinaya bağladık sorun yok diyor ama giderek arttı bu olay 2013 powershift 1.6 araç

• flow F kullanıcısına yanıt
    o aniden parlama olayı benimkinde de oluyor. büyük ihtimalle bir problem yok diyecek servis. titreme olayını hiç yaşamadım. sadece araç ilk çalıştıgında farklı bir gırlama sesi oluyor ama biraz motor ısınınca geçiyor.
  • arkadaşlar merhaba,

2014 titanium 1.6 powershift dizel için 49 bin fiyat aldım daha da indirim yapılabilir mi ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msendogan33

arkadaşlar merhaba,

2014 titanium 1.6 powershift dizel için 49 bin fiyat aldım daha da indirim yapılabilir mi ne dersiniz ?

Birincisi powershift dizel olmaz benzinlidir.İkincisi dediğiniz fiyat sıfır için sanırım. Sıfır için de çok indirim alamazsınız
    bence zaten fiyatlar rakiplerine göre bence çok iyi. Zaten WW hiç indirim yapmıyor neredeyse Ford da çok yapmaz
    özellikle alt fiyatta ki araçları için. Ama Fiyat arttıkça indirim oranı artar. Yani 80-90 binlik araca güzel bir indirim yapabilir tüm bayiler.
    Powershift Çift kavramadır dsg gibi otomatiği var memnun kalırsınız.
    İndirimden ziyade hediye olarak bazı şeyleri isteyebilirsiniz. Genel olarak veriyorlar .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.