Şimdi Ara

2016 Yeni Corolla Fiyat Listesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
2.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.33 life 57.500 /D-4D life 77.250 benim eleganti satsam dizeli gec benzinli life alamiyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son aldığım duyuma göre Toyota pahalı satış politikasından ötürü ülkedeki DH müdavimi bilinçli vatandaşa satış yapamadığı için Türk pazarından çıkacakmış...
  • Vwnin TSİ motoruna çamur atan herkesi corollanın atmosferik motorunu almaya davet ediyorum.
    Siz kullanmayın kardeşim turbo araç.
  • Toyota kullanıcısı olarak gördüm ki vag grubu araçlar o kadar da pahalı değillermiş. Özellikle leon dikkatimi çekmeye başladı şu piyasa koşullarında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahliyeBorusu

Toyota kullanıcısı olarak gördüm ki vag grubu araçlar o kadar da pahalı değillermiş. Özellikle leon dikkatimi çekmeye başladı şu piyasa koşullarında...

Vag gurubunun pahalı olduğunu anca burada ezbere atanlar diyor.

C hatchbak okaeak en donanımlı en ucuz araç leon.
    B hatcbak ibizadır.

• 1.4 m/m corolla 99 bin
    1.6 diZel otomatik İnsignia cosmo 105 bin ve 30 bin 20 ay 0 faiz

Sonra Efendim Toyota sorunsuz bla bla bla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Vwnin TSİ motoruna çamur atan herkesi corollanın atmosferik motorunu almaya davet ediyorum.
    Siz kullanmayın kardeşim turbo araç.

atmosferik 1.2 lt i20yi bile alanlar oldukça bu dandik ve çirkin corollayı da alan olacaktır. sınıfının en güzel arabası Golf'e daha laf atmayın. corollanın 100 lira olduğu piyasada golf ucuz bile.
  • Doktor bu ne?

2016 Yeni Corolla Fiyat Listesi

Çamurluk ne zamandan beri dış donanım oldu? En son Dacia yapıyordu bunu, liste kalabalık gözüksün diye abuk sabuk şeyleri donanım diye yazıyordu Toyota da ona evrilmiş anlaşılan. Araç öncekine göre hoş olmuş ben beğendim ama eski Advance'ın içini boşaltmışlar resmen. Fiyatlar hangi arabada ucuz ki millet pahalı pahalı diye dövünüyor onu anlamadım. Yeni çıkan her modelde aynı hezeyanlar ama satış rakamları hiç öyle demiyor nedense.

• Aman hocam millet golfü pasatı egea ile kıyaslıyor.
    Anca değeri buymuş.

Yeminle bu millete atılan her kazık mübah. 15-20 sene önceki teknoloji ve motoru allayıp pullayıp millete servis eden japoncular dürüst ve kaliteli araç yapıyor, Arge yapan herdaim daha iyisi için uğraşan ve son teknolojiyi ilk araçlarda buluşturan vw hırsız ve üçkağıtçı oluyor.

vw babamın fabrikası değil , tamam bende çoğu şeyden rahatsızım ama karşısına çıkan rakip diye bahsettiiniz firmalar bari bmw volvo olsun arkadaş.Ayrıca 100bine corolla satılan ülkede 90bine passat satılması ironinin de babası bence
  • The Schuey kullanıcısına yanıt
    hocam gaz ve fren pedalını eklemeyi unutmuşlar.
    Yoksa fred çakmaktaşın arabası sanacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

Hayatında mmt şanzıman kullandın mı ?

Pek sevmem bu muhabbeti dayıda bu Araç var amcamda bu araç var diye ama 2010 hala kullanılan bir Corolla var 1.4 dizel mmt önce yağ yaktığı için motorda değişenler oldu sonra şanzıman beyni kitledi şanzıman değişti. Ha bu arada yarı otomatik şanzımanların en kötüsüdür mmt.

Babam 9 yıl Ortaköy Toyotada çalıştı. Birçok kez akraba ve Eş dost için ellerine gelen 2.el toyotalara talip olduk. Hiçbir tanidigimiza mmt aldirtmadilar..

Başları en çok bu sanzimandan agrimis..

• hala benzinli araçla dizel aracın fiyatını kıyaslayanlar var

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

Toyota kullanıcısı olarak gördüm ki vag grubu araçlar o kadar da pahalı değillermiş. Özellikle leon dikkatimi çekmeye başladı şu piyasa koşullarında...

B hatcbak ibizadır.

Siz dun fanboy manboy atip tutuyordunuz 1'33 cekmiyormus falan,cevabinizi alinca buraya mi tesrif etmissiniz?
    Bakin size toyota kullanicisi olarak fanboy olmadığımı birkez daha kanitlayayim.
    Corollanin dizeli hicbir zaman alınacak bir arac degildi diger c segment dizeller gibi kazigin feristahi var ortada.
    Onemli olan giris fiyatidir,ve bu arabayı 57.500e satmaz toyota.
    Filolara itelerler onlarca arabayi,yuksek fiyattan alanlara da giriste bir kazık cakarlar,aralikta hakki olan 54 55e iner fiyatı.
    Corolla alacak adam leona bakmaz,sedanla hb araba kiyaslanmaz okullar tatil oldu iskembei kubrada ihtisas yaptınız artik
    Bir kez daha soyluyorum vag fan forumlarinda takilin,ortaokul uslubuyla burayi trollemeyin. @ayhani
    Octaviayi anlarim da vw nin onun tirnagi etmeyen meksika pacozu jettaya cektigi fiyatlara plazada suratınıza bakmamalarina milleti garnizon gibi siraya sokmalarina laf etmeyenler burada gelip toyotayi falan tartışmasınlar,komik oluyor.
    Arabanin fiyati asiri yuksek,ama satar.cunku bu forumdaki en buyuk almadan satarimci,galerici esnafı kafali,ikinci elci,deger kaybi fetisisti vw ciler gibi bu arac da almadan once satis icin talep goruyor.
    Ben 1.33 kullanicisiyim Allah"in selamini vermem bu rakamlara,hos bu memlekette 0km araba almak,zaten kazigin kallavisini yemektir.
    Hyundaici falan olsaniz anlarim da kalkip siz konuşmayın bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 21 Haziran 2016; 16:43:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

quote:

Pek sevmem bu muhabbeti dayıda bu Araç var amcamda bu araç var diye ama 2010 hala kullanılan bir Corolla var 1.4 dizel mmt önce yağ yaktığı için motorda değişenler oldu sonra şanzıman beyni kitledi şanzıman değişti. Ha bu arada yarı otomatik şanzımanların en kötüsüdür mmt.

Babam 9 yıl Ortaköy Toyotada çalıştı. Birçok kez akraba ve Eş dost için ellerine gelen 2.el toyotalara talip olduk. Hiçbir tanidigimiza mmt aldirtmadilar..

benim Arkadaşım 10 binde ikinci el olarak aldı. Şu anda 120 bine dayandı. En ufak sıkınti yaşamadı. Hepsi sıkıntılı algısi dsg de olduğu gibi pek doğru değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

benim Arkadaşım 10 binde ikinci el olarak aldı. Şu anda 120 bine dayandı. En ufak sıkınti yaşamadı. Hepsi sıkıntılı algısi dsg de olduğu gibi pek doğru değil.

Farkettiyseniz hepsi sorunlu demedim. Bana bulunduklari telkini buraya aktardim.

dsg gibi derken aslında belki bilmeden siz yanlış yapıyorsunuz. DSG kullanıp sorun yaşamayan da çok. .

Bu arafa nerede kullanildi arac? Bir de mmt yolda birakmaz.. ama yolda bekletir demişlerdi. Özellikle istanbul trafiği ve dik yokuslarda dur kalkla geçen uzun sürelerde ısınıyor ve arıza veriyor dendi.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: ayhani

quote:

B hatcbak ibizadır.

Siz dun fanboy manboy atip tutuyordunuz 1'33 cekmiyormus falan,cevabinizi alinca buraya mi tesrif etmissiniz?
    Bakin size toyota kullanicisi olarak fanboy olmadığımı birkez daha kanitlayayim.
    Corollanin dizeli hicbir zaman alınacak bir arac degildi diger c segment dizeller gibi kazigin feristahi var ortada.
    Onemli olan giris fiyatidir,ve bu arabayı 57.500e satmaz toyota.
    Filolara itelerler onlarca arabayi,yuksek fiyattan alanlara da giriste bir kazık cakarlar,aralikta hakki olan 54 55e iner fiyatı.
    Corolla alacak adam leona bakmaz,sedanla hb araba kiyaslanmaz okullar tatil oldu iskembei kubrada ihtisas yaptınız artik
    Bir kez daha soyluyorum vag fan forumlarinda takilin,ortaokul uslubuyla burayi trollemeyin. @ayhani
    Octaviayi anlarim da vw nin onun tirnagi etmeyen meksika pacozu jettaya cektigi fiyatlara plazada suratınıza bakmamalarina milleti garnizon gibi siraya sokmalarina laf etmeyenler burada gelip toyotayi falan tartışmasınlar,komik oluyor.
    Arabanin fiyati asiri yuksek,ama satar.cunku bu forumdaki en buyuk almadan satarimci,galerici esnafı kafali,ikinci elci,deger kaybi fetisisti vw ciler gibi bu arac da almadan once satis icin talep goruyor.
    Ben 1.33 kullanicisiyim Allah"in selamini vermem bu rakamlara,hos bu memlekette 0km araba almak,zaten kazigin kallavisini yemektir.
    Hyundaici falan olsaniz anlarim da kalkip siz konuşmayın bari.

Komik. Valla cevabımı aldığımdan değil. Sizin gibi üslublu birine cevab vermeye gerek duymadım. Millete üslup dersi vereceğinize önce yazdıklarınızı okuyun.
    Tork morkk hikaye deyip, fabrika verisi neymiş diyen kişi ile laf yarışına girecek değilim.
    Bu mesajıda laf attığınız için yazdim. Bir daha cevaba tenezzül etmeyeceğim.

• Edemezsiniz de zaten.koltuguna oturmadıginız,binmediginiz,hicbir fikrinizin bulunmadigi arabalari kiyaslamak gibi bir hataya dusup birde millete seviyesizce laflar ederseniz ağzınızın payini alirsiniz.hos dunden bugune degismediginiz kalkip hb arabayi sedanla kiyaslamanizdan belli,bencede siz bana yanıt yazmayin.

• Vw nin liste fiyatlarını ay ay izleyen tipler vardı.
    Ben de diğerleri beleşe veriyorlar diye yazmıştım.
    Şimdi de 90 hp lik corolla dizelin fiyatını izlesinler ay ay bir zahmet.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

quote:

Farkettiyseniz hepsi sorunlu demedim. Bana bulunduklari telkini buraya aktardim.

dsg gibi derken aslında belki bilmeden siz yanlış yapıyorsunuz. DSG kullanıp sorun yaşamayan da çok. .

Bu arafa nerede kullanildi arac? Bir de mmt yolda birakmaz.. ama yolda bekletir demişlerdi. Özellikle istanbul trafiği ve dik yokuslarda dur kalkla geçen uzun sürelerde ısınıyor ve arıza veriyor dendi.

araç sakarya da kullanıldı. Ben dsg sorunlu demedim. Dsg de olduğu gibi sorunlu algısi var dedim. Yoksa bunlar şans işi. Her dsg yada her mmt sorunlu yada sorun çıkartacak diye birşey tabiki yok.

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle abi. Mmt ve 1.4 dizel kombinasyonu hiç iyi bir kombinasyon değil.

Hele emsalleri çok daha uygun fiyata satılırken hiç iyi değil

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.