Şimdi Ara

[2017] SIRALAMA TAHMİNİ SON NOKTA.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu konu seneye bu adam nasıl bilmiş helal bizede el at denmesi için 12 marttan beri üstün pisikolojik kontroller ve çevre nabzı ölçümleri sonucunda tamamen bilimsel sonuçlara dayanmaktadır.

Öncelikle 2015-2017 karşılaştırmalarını yapalım

Evet, Sosyal ve fenlerini ele almıyorum çünkü 2 side 2 senede kolaydı ve birinde türkçe diyerinde mat yüzünden düştüler aynı düzey deyip geçelim.

Arkadaşlar şöyle bir gerçek varki Sınava giren öğrencilerden 4 kişiden 3 ü Türkçeden Başlıyor buda 2015 in zorluğundaki en büyük etkendi türkçe zordu ve herkes ordan başladı pisikolojiler düştü ve sınav kötü geçti bu nedenle tüm sınav sıralamaları kötü geldi bakın burayı altını çizerek söylüyorum tüm sınav sıralamaları 2 milyondan 1. ye kadar.

FAKAT!!!! 2017 de türkçe okadar zorlu değildi ama sizin unuttuğunuz birşey var İLK 100K İÇİN belirleyici zorluk MATEMATİK dir.

2017 yılında türkçe kolay olduğu için 150kdan önceki sıralamalar 2016 ya benzeyecek 100-150k arası mat yapan insanlar çoğalıyor 2014 e benzeyecek.

FAKAT 100Kda siz rakiplerinize farkı türkçede değil matta atarsınız derece yapmak istiyorsanız matınız full olmalı iyi sıralama istiyorsanız mat 10k 5k 15k 20k istiyorsan MAT! türkçe değil zaten bu sıralamaları yapan adamların türkçe ne kadar zor olsada çok problemleri olmaz 35 yapcağına 30 yapar ama hepsi öyle yapar

Matın zor olması nedeni ile 2017 Sıralamaları İLK 100K İÇERSİNDE 2015 DEN ÇOK DAHA İYİ GELECEKTİR.

Troll amacı gütmeden saf düşüncelerimi paylaştım lys kasmaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygsciadam -- 27 Mart 2017; 22:3:55 >

• Ahahahahahahhah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FAKAT!!!! 2017 de türkçe okadar zorlu değildi fakat sizin unuttuğunuz birşey var İLK 100K İÇİN belirleyici zorluk MATEMATİK dir.

bundan sonra okumayı bıraktım
  • Kafiye Lordu kullanıcısına yanıt
    eyw hocam oraya kadar okumuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygsciadam -- 27 Mart 2017; 22:4:12 >
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.