Şimdi Ara

2018 HONDA CIVIC MI TOYOTA COROLLA MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
9.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2si de birbirinden hoşdır tercih meselesi
  • bizim komşu aldı 2018 model tüplü. 30 bin km yol yaptı. Aracından çok memnun. Geçenlerde birlikte inceledik göçük bulamadık.
    İllaki göçen vardır yok demiyorum, sonuçta o kadar mağdur var.
    Ben ikisi arasında civic alırdım.
  • Hondanın en kötü yanı servisi. Bundan kimse söz etmiyor hem pahalı servis aralıkları kısa ve her şeyi kullanıcı hatası deniyor. 8 aylık ext civic koltuğunda çatlamayı kullanıcı hatası deniyor. 2 aylık arabanın sileceği camı silmiyor kullanıcı hatası deniyor, sunroof lastiği yırtılıyor basınçlı suyla yıkamışsın kullanıcı hatası deniyor vs satılık araçlarda civic excutive bir ton corolla premium 15-20 tane yok bile. Hondanın şikayetlerine bakın cevap bile vermiyorlar muhatap alıp. Alan sonra pişman oluyor 6 yıl garantiyi bir çoğu yılı dolmadan bozduruyor. kasım 2018 de ayın 25 de tüm Türkiye de 1 tane bile benzinli corolla araç kalmadı 12 ay sıfır faiz olduğundan aralıkta sıfır faiz kalktı ama aralıkttada araba yok sayılır. honda 0 krediye rağmen araç çok. isteyen araştırabilir. araçlar zevk meselesi ama faiş servis üçretleri ve ilgisizliği Hondayı elememe neden oldu. Honda kullanıcılarına servis olayını sorarak araç alın derim. herkese iyi günler kazasız belasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: araman

Hocam her iki aracada bayide baktık.. acik ara civige karar verip aldık. Hatta corollanin ici bize cok itici geldi.. civicte arkadaslarin dedigi gibi beni uzen on lastiklerden gelen yol sesi lastigin degismesiyle duzelceginide sanmam...
    Ziebart vb tarzda iç yalıtım yapan firmalar var hocam, benim arkadaşım fc5 e yaptırdı memnun kaldı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcohol06

Civic HB'n bagajı 420lt, çoğu C sınıfı sedan seviyesine yakın olduğu gibi HB olduğu için çok daha kullanışlı aynı zamanda.

Şuan 120bine böyle güçlü, modern bir HB piyasada yok. LPG'li modeli almayacak kişinin bu araba dururken sedanla işi olmamalı.
    7-8 araç değiştirdim ve çoğu hb idi. Ama yine de Hb olduğu için neden daha kullanışlı anlamadım.

Bir kere civic’in hb versiyonu tutmuyor. Hiç tutmuyor. Sedan alan çok iyi bir fiyata satacakken hb alan korkunç kötü bir rakama güç bela satacak. İnsanları yönlendirirken bunları da söylemek lazım. Kimse parayı ağaçtan toplamıyor. Vebali var bunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.