Şimdi Ara

205.55.16 Yaz lastik tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
5.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: volverin33

quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Babam, 96 bin kilometre Bridgestone Turanza ER300 kullandı. Onun için ekonomi önemli zaten çok sakin kullanıyor ve bir lastik bu kadar dayanıp, hala dişli kalması inanılmaz. Tabi yanaktan balık sırtılaşma başladı ve değiştirmek istedi. Direk olarak Bridgestone Turanza T001 almak istedi. Bana göre Conti daha iyi fakat yanak sertliği ve balon yapma riskini düşündü. Babam bol bol çukurlara girer sert olsun konforsuz olsun ama dayanıklı olsun dediğinden Bridgestone Turanza T001 istedi. Fakat bu ara fabrika kapalıymış en azından İzmir için sanırım, 10 15 gün sonraya gelir diyorlar.

Üzerindeki lastikler hiç değişmeden mi 96000 km gitti yoksa her değişimde Bridgestone Turanza ER300'mü kullandı?

Çok güvenli bir hareket olmasa da hiç değiştirmedi.

• Goodyear efficientgrip performance 205 55 16 91v lastigi 175 tl ye aldim. Sessizlik konusunda gayet memnunum. Fiyat performans acisindan mantikli bi karar verdigimi dusunuyorum. Testlerde de kendini kanitlamis bi lastik zaten bu arada eski efficientgriplerle karistirmayalim. Lastik almayi dusunen arkadaslara tavsiye ederim. 👍👍👍
  • efficientgrip perf. alacakken kampanyalar, öneriler derken cpc5 aldım, 3000 km oldu, iyi bir lastik gibi şu anda
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.