Şimdi Ara

23000 TL ye aile arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim 23-24 bin tl limitim var, bir aile arabası düşünüyorum. Arabanın dizel olmasını istiyoruz ama mutlaka temiz olmalı. Galerilerde 20 30 tane araba baktık samimi söylüyorum bazısının vitesi erimişti.

Bana araba önerisi verirseniz sevinirim.

Şu anda aklımda megane 2 sedan 1.5 dci expression var ama temizine daha denk gelmedim.

• Sedan mı , HB'de olur mu ? 1.3 motor yeterli gelir mi , 1.9 motor fazla mı olur ? Performans beklentiniz ne ? En düşük kaç model , en yüksek kaç km'de olmalı alacağınız araç ?

Bunları belirtirseniz daha iyi olur.

Kia Cerato'lara bakmanızıda tavsiye ederim , çok güzel araçtır. Performans / Yakıt tüketimi bir arada

http://www.sahibinden.com/hatasiz_tv_navigasyonlu_fiyatini_dusurduk_3_gun-08WQQaXQQ19176064WQQpXQQdisplayitem?
    http://www.sahibinden.com/28500_de_cok_temiz-36WQQaXQQ19114951WQQpXQQdisplayitem?

• Aile arabası olacağı için sedan il tercihtir, istanbulda oturuyorum ona göre öneri verirseniz sevinirim. Kafam iyice karışmış durumda bu gün birsürü kişi o paraya sıfır benzinli 1.4 accent era al dedi fiyatını bilen varmıdır. Benim tercihim dizel. Teşekkürler
  • 0 araba almanın tadı başkadır ama tercih Era'dan yana olacaksa 1.5 dizel olanını tavsiye ederim.

Kia Cerato ve Hyundai Accent ERA'yı inceleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhann

Aile arabası olacağı için sedan il tercihtir, istanbulda oturuyorum ona göre öneri verirseniz sevinirim. Kafam iyice karışmış durumda bu gün birsürü kişi o paraya sıfır benzinli 1.4 accent era al dedi fiyatını bilen varmıdır. Benim tercihim dizel. Teşekkürler

benzınlı degılde lpglı fabrıka cıkıslı alabılırsınız en son tanıdıgım 21500 aldı ama donanım sevıyesını bılmıyorum ama team degıldı select varsa erada o olabılır....
  • İşte ben fazla beğenmiyorum accentleri. En çok beğendiğim arabalar bu fiyata megane 2 ler, ama gözümden kaçak bu fiyata iyi arabalar olabilir diye sizden yardım istedim :)
  • http://www.sahibinden.com/vectra_lpg_li_1_8_nb_comfort_aranan_model_122_beygir_-57WQQaXQQ14543768WQQpXQQdisplayitem?

Aynı araçtan bende biniyorum gzl bi pazarlıkla 23 e alınabilir bu fiyata binebiliecek en iyi arabadır duruşu yol tutuşu tavsie edilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

quote:

Aile arabası olacağı için sedan il tercihtir, istanbulda oturuyorum ona göre öneri verirseniz sevinirim. Kafam iyice karışmış durumda bu gün birsürü kişi o paraya sıfır benzinli 1.4 accent era al dedi fiyatını bilen varmıdır. Benim tercihim dizel. Teşekkürler

benzınlı degılde lpglı fabrıka cıkıslı alabılırsınız en son tanıdıgım 21500 aldı ama donanım sevıyesını bılmıyorum ama team degıldı select varsa erada o olabılır....

21500'e 0km LPG'li aldıysa select de değil, team de değil, start donanımdır yani en boş donanım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kritios

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

quote:

21500'e 0km LPG'li aldıysa select de değil, team de değil, start donanımdır yani en boş donanım.

tam donanım sevıyesını bılmıyorum hyundaının sıtesıne gırıp bakmakda zor geldı acıkcası hangı donanımlar var dıye ama otv ındırımıyle aldı onu bılıyorum bıde lpg lı 21500'e geldi....

ama start degıldı team olması lazım teamde 4 cam otomatık var dımı....

hos startda olsa yeter bana getz yetıyo mesela kullandıgım zamanlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bencn17 -- 9 Ocak 2010; 22:17:16 >

• Ailece aracı istiyorsan linkini verdiğim araçalrıda bir değerlendir derim. Temizini bulursan çok memnun kalırsın. Daha ucuz fiyata da bulabilirsin benimkisi örnek olsun.

http://www.sahibinden.com/cam_tavan-cok_temiz_75000km-81WQQaXQQ19149957WQQpXQQdisplayitem
  • Kia Cerato Model 1.6 CRDi LX 115 ps 260 nm tork
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaaagac

Ailece aracı istiyorsan linkini verdiğim araçalrıda bir değerlendir derim. Temizini bulursan çok memnun kalırsın. Daha ucuz fiyata da bulabilirsin benimkisi örnek olsun.

http://www.sahibinden.com/cam_tavan-cok_temiz_75000km-81WQQaXQQ19149957WQQpXQQdisplayitem

Güzel bir araçmış ama bana bu aracın tipi hep komik gelmiştir nedense :)

Kia lar baya ilgilimi çekti yarın 1 2 ceratoya gidip bakacağım herhalde, megane leride araştırıyorum.

Eşim accent erayı beğenmedi.

• corolla ya bak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.