Şimdi Ara

24 k dan 5 k ya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heymanberry

Benim sıralamam da 22 bin.Fen lisesindeyim ve sonucu görünce hayal kırıklığı yaşadım.Ortalama netimden 40 net aşağıda geldi.Benim de hedefim 5 bin.Ne yapıp ne edip 5 bine çekeceğim.Lys temelim sağlam.İnşallah çekeriz hocam.

Çekeriz inşallah destek olalım hocam taktik paylaşım konusunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24binden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nevzat96 N kullanıcısına yanıt
    neden olmasın hocam ? çok çalışmış zaten
  • matta limit turv int haric knu brikmayip onlari oyle halltmyi dusunuyorum..bioda ygs kismina clismistk ztn..sistm kasicaz..geonn mf3 e etkisi ni herkes biliyordur..onn pek de muhm degl..kaldi fizikl3 kmya ..bnlar skintı...siz ne dusunuyrsunzz..CEKECEK olanlar

• 22 binden cekmeyi dusunuyorum ben de bir mezun olarak ama matematik ve kimyadan korkuyorum. Umarim yapabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlana torunu

matta limit turv int haric knu brikmayip onlari oyle halltmyi dusunuyorum..bioda ygs kismina clismistk ztn..sistm kasicaz..geonn mf3 e etkisi ni herkes biliyordur..onn pek de muhm degl..kaldi fizikl3 kmya ..bnlar skintı...siz ne dusunuyrsunzz..CEKECEK olanlar

Hocam ben haĺettim ygsden once ama kesinlikle tekrar lazım unutmuşum fende fizikten korkuyorum analitik sıkıntılı benim geoda elips.. filan bakalım 3 ay az zaman değil çok büyük değişimler olur

• efsane michael E kullanıcısına yanıt
    Inşallah Hocam konuyu aktif tutalım deneyim tecrube ne yapiyoruz konuşuruz arada

• Tam destek!
    15k -->> 5k
  • The DarKnight kullanıcısına yanıt
    Bizden daha şanslışın hocam kolay gelsin sana da

• avenged_sevenfold A kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum hep beraber başarırız inşallah
    bu arada mat-2 den soru bankası önerisi alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The DarKnight

eyvallah dostum hep beraber başarırız inşallah
    bu arada mat-2 den soru bankası önerisi alabilir miyim?

Hocam femin en son çıkan denge denemesinı aldım başka deme buluşmaya gerek yok gibime geliyor
    bilfen ve karekök çözmeyi dusunuyorum tam anlarıyla bitmez ama genel testleri güzel olur
    son aşama deneme çözeriz zaten

aynen ben de karakök düşünüyorum sağolasın
  • quote:

aynen ben de karakök düşünüyorum sağolasın

Fizik için ne kullanacaksın hocam ?

konu anlatım için m.başer düşünüyorum ama soru bankasına karar veremedim bir türlü palmeyi bitiremem onun için düşünmüyorum önerileri alabilirim ama konu anlatımı için m.başer mükemmel
  • quote:

konu anlatım için m.başer düşünüyorum ama soru bankasına karar veremedim bir türlü palmeyi bitiremem onun için düşünmüyorum önerileri alabilirim ama konu anlatımı için m.başer mükemmel

Palme kullanmayın dedi dershanedeki hoca bir sayfa işlem yaptıran gereksiz sorular varmış

ya ben kararımı verdim sanırım
    final lys m.başer(konu anlatımlı)+fem beyaz soru bankası işimi görür bunlar biterse yeterli olacağını düşünüyorum ondan sonra lys denemesi abanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zencikutupayisi

Matematik 45
    Geo 25
    Fizik 25
    Kimya 25+
    Biyo 25+ yapabilirsen olur bu iş

eminmisin hocam? bu netlerle 6k dan 2kya cekilirmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de 16 bin yaptım ygs'de hedef lys için ilk 5 bin çok zor olduğunu biliyorum,her gün en az 1.5 saat kimya ve biyoloji çalışıyorum fizikte dersaneyle paralel gidiyorum matematikte de gün aşırı 2-3 saat çalışıyorum yapılacaksa eğer kimya ve biyolojiyle yapılacağını düşünenlerdenim

• quote:

Orijinalden alıntı: lakara03

Hocam ben de 16 bin yaptım ygs'de hedef lys için ilk 5 bin çok zor olduğunu biliyorum,her gün en az 1.5 saat kimya ve biyoloji çalışıyorum fizikte dersaneyle paralel gidiyorum matematikte de gün aşırı 2-3 saat çalışıyorum yapılacaksa eğer kimya ve biyolojiyle yapılacağını düşünenlerdenim

Hocam neden zor olsun sen 8 bin kişi daha avantajlıdır bi de

• quote:

Orijinalden alıntı: avenged_sevenfold

quote:

Orijinalden alıntı: lakara03

Hocam ben de 16 bin yaptım ygs'de hedef lys için ilk 5 bin çok zor olduğunu biliyorum,her gün en az 1.5 saat kimya ve biyoloji çalışıyorum fizikte dersaneyle paralel gidiyorum matematikte de gün aşırı 2-3 saat çalışıyorum yapılacaksa eğer kimya ve biyolojiyle yapılacağını düşünenlerdenim

Hocam neden zor olsun sen 8 bin kişi daha avantajlıdır bi de

Çok fazla puan farkı yok hocam,16 bin 20 bin 24 bin arada en fazla 10 puanlık farklar vardır,esas iş kesinlikle ilk 6-7 bin içinde dönecek,biraz tesadüfen giren de çok tesadüfen kötü derece yapan da çok bildiğim bir şey varsa gecemizi gündüzümüze katmamız gerektiğidir hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.