Şimdi Ara

24 k dan 5 k ya (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 ten 5k ya çekilir. Ama 6k dan 3 binlere rahat gelirsin daha da aşagı inmek istiyorsan kimya ve biyoyu 25ten fazla yapman gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zencikutupayisi

24 ten 5k ya çekilir. Ama 6k dan 3 binlere rahat gelirsin daha da aşagı inmek istiyorsan kimya ve biyoyu 25ten fazla yapman gerekir

tmm hocam :( bu arada mf4um

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman kimya ve biyoloji yerine fizik ve matematigi arttırmaya çalış

• quote:

O zaman kimya ve biyoloji yerine fizik ve matematigi arttırmaya çalış

lysde net arttırmak ygsden kolay olur diye düşünüyorum ne diyorsunuz?

ve matematigime güveniyorum belki 47 48 zorlarim

• Kesinlikle daha kolay oldugunu düşünüyorum. lys bilenin çalışanın sınavı kim ne yaptıysa hakkını alır. Bu sene lys geçen yıllara göre daha da zor olacak. Genel anlamda netler düşerken 45+ çıkarmak baya bi avantaj saglar diye düşünüyorum.

• quote:

Kesinlikle daha kolay oldugunu düşünüyorum. lys bilenin çalışanın sınavı kim ne yaptıysa hakkını alır. Bu sene lys geçen yıllara göre daha da zor olacak. Genel anlamda netler düşerken 45+ çıkarmak baya bi avantaj saglar diye düşünüyorum.

eyv hocam

• bende 21 bin oldum.5 bin için çalışıyoruz.herkese başarılar.yardımlaşırız buradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RohanSüvarisi

bende 21 bin oldum.5 bin için çalışıyoruz.herkese başarılar.yardımlaşırız buradan.

Tabii hocam kolay gelsin sana da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakara03

quote:

Orijinalden alıntı: avenged_sevenfold

quote:

Orijinalden alıntı: lakara03

Hocam ben de 16 bin yaptım ygs'de hedef lys için ilk 5 bin çok zor olduğunu biliyorum,her gün en az 1.5 saat kimya ve biyoloji çalışıyorum fizikte dersaneyle paralel gidiyorum matematikte de gün aşırı 2-3 saat çalışıyorum yapılacaksa eğer kimya ve biyolojiyle yapılacağını düşünenlerdenim

Hocam neden zor olsun sen 8 bin kişi daha avantajlıdır bi de

Çok fazla puan farkı yok hocam,16 bin 20 bin 24 bin arada en fazla 10 puanlık farklar vardır,esas iş kesinlikle ilk 6-7 bin içinde dönecek,biraz tesadüfen giren de çok tesadüfen kötü derece yapan da çok bildiğim bir şey varsa gecemizi gündüzümüze katmamız gerektiğidir hocam

Dibine kadar katılıyorum öyle diyor herkes çok puan farkı yokmuş dediğin gibi inşallah başarırız hocam

• Allah hepimize kolaylık versin

• YGS-1 : 24.221

MF-4: ilk 5 bin :D

aynı ben inşallah hedefimize ulaşırız.
  • Benim 24k 12 kya çekmek çok mu zor sizce lys mat 45 yapabilecegimi düşünüyorum hedef tip

• ygs - 2 29 bindeyim hedef mf 3 10-13k arası ama bana imkansız geliyor siz ne dersiniz imkanı var mı böyle bir şeyin?
  • Ben de 22k'dan 12k'ya çekmeye çalışacağım bakalım umarım başarırım.Size de başarılar inşallah umduğunuz gibi gelir sonucunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BH0613

ygs - 2 29 bindeyim hedef mf 3 10-13k arası ama bana imkansız geliyor siz ne dersiniz imkanı var mı böyle bir şeyin?

Hocam saçmalama nasıl imkansız olsun olur olur

• quote:

Orijinalden alıntı: husemano

Benim 24k 12 kya çekmek çok mu zor sizce lys mat 45 yapabilecegimi düşünüyorum hedef tip

Konu başlığı ve senin yazdığın şey aynıyız hocam on bin olur gibime geliyor ınşallah Tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: musaalperen

YGS-1 : 24.221

MF-4: ilk 5 bin :D

aynı ben inşallah hedefimize ulaşırız.

Inşallah Hocam destek olalım haberleselim ne durumdayız gibisinden

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlana torunu

matta limit turv int haric knu brikmayip onlari oyle halltmyi dusunuyorum..bioda ygs kismina clismistk ztn..sistm kasicaz..geonn mf3 e etkisi ni herkes biliyordur..onn pek de muhm degl..kaldi fizikl3 kmya ..bnlar skintı...siz ne dusunuyrsunzz..CEKECEK olanlar

Türkçe mi yazdın kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: avenged_sevenfold

quote:

Orijinalden alıntı: husemano

Benim 24k 12 kya çekmek çok mu zor sizce lys mat 45 yapabilecegimi düşünüyorum hedef tip

Konu başlığı ve senin yazdığın şey aynıyız hocam on bin olur gibime geliyor ınşallah Tabii

Kardeşim hocalar falan rahat 10 bin yaparsın sen diyorlar herkes çekersin dio ama ya ben 12 k ya çekerken önümdekiler nereye gidiyor bu beni biraz düşündürüyor ama inşallah bende 12 k ya çekeceğimi düşünüyorum

• heymanberry kullanıcısına yanıt
    Hocam ortalama netimden 40 net aşağı geldi diyorsunda. Sınavda 105 110 arası net ile 22 bine girdiniz. 145-150 net mi yapıyordunuz. Yani oha diyeceğimde ayıp olacak bu kadar sallama olamaz. Haaa eğer sallamıyorsanızda çok üzüldüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.