Şimdi Ara

24 k dan 5 k ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezunum fen temelin sağlam diyebilirim ama tabii yine de tekrar etmek gerek mutlaka
    matematik de çok sağlam diyemem ama yaş den önce çoğu konuyu hal ettim integral , dizi seri ,toplam çarpım , metris determinant hariç
    gerekirse gecemi gündüzüme katacağım
    aşağı yukarı kaçar net lazım peki ?
    benimle aynı durumda olanlaela birlik olalim

• 27binim hocam bende.5 bin bence zor gibi ama elimden geleni yapicam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

27binim hocam bende.5 bin bence zor gibi ama elimden geleni yapicam.

Destek olalım hocam birbirimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: avenged_sevenfold

quote:

Olalım tabıkı. Aslında bakarsan lysde çekme şansımız var. Ama çok çalışmak lazım çünkü önümüzdeki kişilerde boş kişiler değil. Adamlarda çalışıyor.
  • Yüksek askeri şuradan önce hallettiysen güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bravabrothers

Yüksek askeri şuradan önce hallettiysen güzel

saçma sapan yorumlar atmayı kes. dün birde mantık dersi veriyordun burada. Pis troll seni
  • Bağımlılık yaptı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avenged_sevenfold

quote:

Olalım tabıkı. Aslında bakarsan lysde çekme şansımız var. Ama çok çalışmak lazım çünkü önümüzdeki kişilerde boş kişiler değil. Adamlarda çalışıyor.

Aynen öyle Hocam matematikdekte iyi yapıp ortalamanin üzerinde fen yaparsak mf3 için istiyorum ben biyoloji demek bu da

• Hocam geçen yıl bizim okuldan biri çekti 9eylül tıpta şuan. Imkansız değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevzat96

Hocam geçen yıl bizim okuldan biri çekti 9eylül tıpta şuan. Imkansız değil yani

Hocam orayı istiyorum desem bu kadar denk gelir
    netleri hakkında bilgin var mı ?
  • avenged_sevenfold A kullanıcısına yanıt
    Yok kardeş ya samimi olduğum biri değildi sadece yapılabildiğini bil istedim ama çok çalışıyodu mezuniyet provasına dahi gelmedi.
  • sen anlatsana birazcik kardes..ne yapiyrsun nasil calisyorsun..neleri halletin dersler adina ....birde bu dersanyi mi tkip etmeli yoksa kndi kafana goremi gitmeli..bnmde durum senn gbi..
  • quote:

Yok kardeş ya samimi olduğum biri değildi sadece yapılabildiğini bil istedim ama çok çalışıyodu mezuniyet provasına dahi gelmedi.

Hocam m ezunum zaten zaman sıkıntım yok haklısın ya neden olmasın bunu duyduğum iyi oldu
  • quote:

Hocam geçen yıl bizim okuldan biri çekti 9eylül tıpta şuan. Imkansız değil yani

kactn indirdi ym olark bir blgn var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevlana torunu

sen anlatsana birazcik kardes..ne yapiyrsun nasil calisyorsun..neleri halletin dersler adina ....birde bu dersanyi mi tkip etmeli yoksa kndi kafana goremi gitmeli..bnmde durum senn gbi..

Dershaneye gideceğim hocam da kimya biyoloji kendim halledeceğiz olmuyor Dershane ile
  • Matematik 45
    Geo 25
    Fizik 25
    Kimya 25+
    Biyo 25+ yapabilirsen olur bu iş
  • zencikutupayisi kullanıcısına yanıt
    evet hocam tıpkı dedığin gibi inşallah bakalım bu hafta tam gaz baslıyorum sagolasın
  • Benimki de 21 bbin geldi sinavlarda 130 üstü yapardım ne oldu anlam veremedim benim de hedef 6 k hocam olur inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanssssy

Benimki de 21 bbin geldi sinavlarda 130 üstü yapardım ne oldu anlam veremedim benim de hedef 6 k hocam olur inşallah

Inşallah hocam
  • Benim sıralamam da 22 bin.Fen lisesindeyim ve sonucu görünce hayal kırıklığı yaşadım.Ortalama netimden 40 net aşağıda geldi.Benim de hedefim 5 bin.Ne yapıp ne edip 5 bine çekeceğim.Lys temelim sağlam.İnşallah çekeriz hocam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.