Şimdi Ara

256MB GEFORCE FX5500 EKRAN KARTINI KULLANAN VAR MI ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 256MB GEFORCE FX5500 EKRAN KARTINI KULLANAN VAR MI ???

benim anakart agp desteklediği için ve ekran kartım düşük oldugu için ekran kartı almaya akrar verdim

yukarda yazdığım erkan kartını kullanan arkadaşlar oyunlardan nasıl performans aldıklarını açıklarlarsa çok sevinirim

• alacağın en son kart olsun

SAPPHIRE RADEON X1650PRO olabilir mesala
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

alacağın en son kart olsun

SAPPHIRE RADEON X1650PRO olabilir mesala
    ben şu anki karttan önce kullandım hayatımdaki en berbat tecrübe idi onun yerine 9600pro al
  • Uzak dur o karttan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahc

Uzak dur o karttan.
    palit fx 5500 var 9550 iyiydir bazı oyunlarda low da oynuyom iş görür yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemm_x

palit fx 5500 var 9550 iyiydir bazı oyunlarda low da oynuyom iş görür yani

Alıntıları Göster
    Arkadaşım ben şuanda bu FX5500 kullanıyorum.Ama hiç bi kötülüğünüde görmedim oyunda olsun yada programlarda hiç bi kasma felan olmuyoo,,
    Oyunlar;(Call Of Duty 1-2-3,,NFS 2,,NFS Carbon,,Fifa 2005-2007,,GTA -sunundersan,,King)Bunlar şuanda yüklü ve tıkır tıkır oynadığım oyunlar..

SAYGILAR..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahc

Uzak dur o karttan.
    quote:

Orjinalden alıntı: ahc

Uzak dur o karttan.

HARBİDEN BENCE UZAK DUR
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluecat

Arkadaşım ben şuanda bu FX5500 kullanıyorum.Ama hiç bi kötülüğünüde görmedim oyunda olsun yada programlarda hiç bi kasma felan olmuyoo,,
    Oyunlar;(Call Of Duty 1-2-3,,NFS 2,,NFS Carbon,,Fifa 2005-2007,,GTA -sunundersan,,King)Bunlar şuanda yüklü ve tıkır tıkır oynadığım oyunlar..

SAYGILAR..!

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: bluecat

SAYGILAR..!

bu oyunları çalıştırmasına çalıştırır ama low detailde.o grafiklerle de oyun ne derece zevk verir orası tartışılır

• quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

quote:

Orjinalden alıntı: bluecat

SAYGILAR..!

bu oyunları çalıştırmasına çalıştırır ama low detailde.o grafiklerle de oyun ne derece zevk verir orası tartışılır

Alıntıları Göster
    kardes yeni cıkan oyunlar calısmıyo zatn o kartta alırsan hayatının hatasını yapmıs olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: hckn

kardes yeni cıkan oyunlar calısmıyo zatn o kartta alırsan hayatının hatasını yapmıs olursun

Alıntıları Göster
    Şu an yanımda duran eski bilgisayarımda takılı, bundan 1-2 yıl önce çıkan oyunları tamamen low da çok rahat oynarsın, ancak yakın zamanda çıkan oyunları açamazsın bile

Kısacası 5 para etmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArdaBarisC -- 30 Haziran 2007; 11:06:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ArdaBarisC

Şu an yanımda duran eski bilgisayarımda takılı, bundan 1-2 yıl önce çıkan oyunları tamamen low da çok rahat oynarsın, ancak yakın zamanda çıkan oyunları açamazsın bile

Kısacası 5 para etmez...

Alıntıları Göster
    kullanmıyan varmı? yokmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: MTCsK

kullanmıyan varmı? yokmu?

Alıntıları Göster
    oyunu oynatır ama oyun oynadığını zannedersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fetih

oyunu oynatır ama oyun oynadığını zannedersin.

Alıntıları Göster
    ben kulaanıyorum ve nereeyse son 8 ayda çıkan oyunların hiçbirini açmıyor bile açsa bile oynatmıyor doğru düzgün 7600gt veya paran varsa x1950pro falan alırsın babalar gibi hiç takılmadan oynarsın yada bekle hd2600pronun falan agp si çıksın onu alırsın ve dx10 keyfinide yaşarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: mc_memo

ben kulaanıyorum ve nereeyse son 8 ayda çıkan oyunların hiçbirini açmıyor bile açsa bile oynatmıyor doğru düzgün 7600gt veya paran varsa x1950pro falan alırsın babalar gibi hiç takılmadan oynarsın yada bekle hd2600pronun falan agp si çıksın onu alırsın ve dx10 keyfinide yaşarsın

Alıntıları Göster
    FX DUYUNCA İLK AKLIMA ISINMA OLAYI GELİYOR..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

FX DUYUNCA İLK AKLIMA ISINMA OLAYI GELİYOR..

Alıntıları Göster
    benım ikinci bilgisayarımda takılı bu kart ve sempron 2800+ 512 mb ram ile carbon u medium özelliklerde oynatıyor.ama shader model 3.0 isteyen oyunları (splinter mesela) açmıyor sm 2.0 destekledigi için.çok fazla oyun düşkünü değilsen rahatlıkla alabilirsin.ama ben oynadıgım oyundan kalite almak isterim dersen 7600gt tavsiye ederim. saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anvial

benım ikinci bilgisayarımda takılı bu kart ve sempron 2800+ 512 mb ram ile carbon u medium özelliklerde oynatıyor.ama shader model 3.0 isteyen oyunları (splinter mesela) açmıyor sm 2.0 destekledigi için.çok fazla oyun düşkünü değilsen rahatlıkla alabilirsin.ama ben oynadıgım oyundan kalite almak isterim dersen 7600gt tavsiye ederim. saygılar..

Alıntıları Göster
    ALINMAZ UZAK DUR ESKİ BİR FX5500 kullanıcısı olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker_inside

ALINMAZ UZAK DUR ESKİ BİR FX5500 kullanıcısı olarak

Alıntıları Göster
    onun yerine ati 9550'yi al daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

onun yerine ati 9550'yi al daha iyi...

Alıntıları Göster
    bende kullanıyom coğu oyunu calıstırır ama düşük kalitede ama hiç kimseye tavsiye etmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastingmoon

bende kullanıyom coğu oyunu calıstırır ama düşük kalitede ama hiç kimseye tavsiye etmem

Alıntıları Göster
    düşük kalitede daha doğrusu olmayan kalitede oyun oynamaya değmez almayacaksan adam gibi bi ekran kartı, ikinci el bi fx5200 al geç hem satın aldığın adamı boyle bi karttan kurtardığın için sevaba geçersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

düşük kalitede daha doğrusu olmayan kalitede oyun oynamaya değmez almayacaksan adam gibi bi ekran kartı, ikinci el bi fx5200 al geç hem satın aldığın adamı boyle bi karttan kurtardığın için sevaba geçersin.

Alıntıları Göster
    Fx5500 ile birçok oyunu 800*600 de low detail de oynarsın... fx5500 in ram inee aldanma sakın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.