Şimdi Ara

26 EYLÜL 2011,DÜNYA GENELİ DEPREM ve 3 GÜNLÜK KARANLIK (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
2.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu kesinlikle eğlence amaçlı değildir,bilimsel verilerle sabittir.Niburu(Marduk) Nasa'nın deyişine göre elenin kuyruklu yıldızı dünya ile her galaktik dizilime girdiğinde uzaklığına bağlı olarak dünyada şiddetli bir deprem gerçekleşmektedir,bunlardan en sonuncusu 11 mart dizilimi ve japonya depremi oldu,sıradaki dizilim birçok gezegeni,ay'ı güneşi ve elenini barındıracak,yalnız tek farkı,elenin bu sefer güneş ile dünya arasında olacak ve etkisi muazzam büyüklükte olacak ve güneş ışığını blokladığı için 3 günlük karanlık olacak,işte o tarih 26 eylül.

Burada galaktik dizilimlerde gelen depremler ve şiddetlerinin tablosu var.

Önemli Not:Bu konu bir kehanet değildir,bilimdir.O yüzden tüm konuya sırasıyla koyun psikolojisi ile aynısını yazmayın,bu bir kehanet değil,bilimsel verilere dayalıdır,manyetik alan sebebiyle deprem beklenmektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XXS -- 20 Eylül 2011; 7:13:45 >

• özet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukko

özet
    ok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

ok.

Alıntıları Göster
    Ben öğrendim hacı 26 eylülde 12 şiddetinde deprem olucakmış..

Yav bırakın boyle adamları yahu. Tek amaçları gundemde kalıp sallama bilgiler verip para kazanmak..
  • Siranin altindan yaziyorum
  • Ilginç konu,zaman da yakın mesajimız dursun inceleriz ayın 26 sında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: La Isla Bonita

Siranin altindan yaziyorum
    Ahmet Mete Işıkara yı aradım yok öyle bişey diyor dağılabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Ilginç konu,zaman da yakın mesajimız dursun inceleriz ayın 26 sında.
    http://forum.donanimhaber.com/m_43064290/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_27688684/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Man Of War

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Her yıl onlarca kehanet ortaya atılır hiçbirisinin bugüne kadar tuttuğunu görmedim. Ama insanların "ulan bunların söylediği hiçbirşey gerçek olmadı" diye düşünüp böyle saçmalıklara inanmayı bıraktığını da görmedim.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İlk önce konuyu okuyordum ki nickini gördüm :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eddie The Head -- 19 Eylül 2011; 14:13:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

Her yıl onlarca kehanet ortaya atılır hiçbirisinin bugüne kadar tuttuğunu görmedim. Ama insanların "ulan bunların söylediği hiçbirşey gerçek olmadı" diye düşünüp böyle saçmalıklara inanmayı bıraktığını da görmedim.

birisi tarih verip böyle olcak diyo o tarih gelip de olmayınca güveninizi yitiriyosunuz. peki ya tarih vermeden bu olay olcak diyene tüm benliğinizle inanıyosunuz.

ben desem şimdi bi meteor çarpcak kıyamet kopucak inanmazsın.

ama kuran dünya ters döncek diyo inanıyosunuz.

ben dünya yarın ters döncek desem inanmazsnız

ama kuran tarih vermiyo inanıyosunuz.

kimse yanlış anlamasın kurana inanmayın demiyorum. sadece objektif olmanızı istiyorum. ben de inanmıyorum ama daha öncekiler bilemedi bu da yalan diye değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SebaStianbjK

birisi tarih verip böyle olcak diyo o tarih gelip de olmayınca güveninizi yitiriyosunuz. peki ya tarih vermeden bu olay olcak diyene tüm benliğinizle inanıyosunuz.

ben desem şimdi bi meteor çarpcak kıyamet kopucak inanmazsın.

ama kuran dünya ters döncek diyo inanıyosunuz.

ben dünya yarın ters döncek desem inanmazsnız

ama kuran tarih vermiyo inanıyosunuz.

kimse yanlış anlamasın kurana inanmayın demiyorum. sadece objektif olmanızı istiyorum. ben de inanmıyorum ama daha öncekiler bilemedi bu da yalan diye değil.

Tarih verilmeyecek tabi ki. O zaman yaşamanın bir anlamı kalmaz. Sen yarın kıyamet kopacak dediğinde inanmayız çünkü bu senin sözlerindir. Bir dayanak göstermezsen neden inanalım ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eyvallah

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    konunun başında,ciddi bilgisi olan arkadaşlar ile tartışacağım demiştim,ateistlerin gelip ben buna inanmıyorum demesini değil,konuyu gereksiz yere işgal edip,istismar etti ve bende şikayet ettim,banlanınca ağlamayın,bakın tekrar söylüyorum,neye inanmadığını sormuyorum,senin ile alakası olmayan bir konuyu müslüman kardeşlerimle konuşmak istiyorum,kendini sürekli belli etmek için konulara girip inanmıyorum demekten vazgeçin artık utanıyorum,tamam inanmıyorsun öyleyse yorum yazma,ilgilenme,oku ama yorum yazmayın,tamam mı? bu konu ateistler için değildir,tekrar söylüyorum,ateist arkadaşlar inanmadıkları için bu konuyu onları inandırmak için açmadım,bakın şimdi tekrar söyleyeceğim çünkü bir önceki cümleyi unuttunuz,arkadaşlar bu konu ateist arkadaşların inanıp inanmadığını sorgulamıyor,dolayısı ile sizlik birşey yok,ateist arkadaşlar lütfen,bu konu sizi ilgilendiren bir konu değil,şimdi dalga geçenlerin hepsi çıksın,adam gibi adam kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: XXS

konunun başında,ciddi bilgisi olan arkadaşlar ile tartışacağım demiştim,ateistlerin gelip ben buna inanmıyorum demesini değil,konuyu gereksiz yere işgal edip,istismar etti ve bende şikayet ettim,banlanınca ağlamayın,bakın tekrar söylüyorum,neye inanmadığını sormuyorum,senin ile alakası olmayan bir konuyu müslüman kardeşlerimle konuşmak istiyorum,kendini sürekli belli etmek için konulara girip inanmıyorum demekten vazgeçin artık utanıyorum,tamam inanmıyorsun öyleyse yorum yazma,ilgilenme,oku ama yorum yazmayın,tamam mı? bu konu ateistler için değildir,tekrar söylüyorum,ateist arkadaşlar inanmadıkları için bu konuyu onları inandırmak için açmadım,bakın şimdi tekrar söyleyeceğim çünkü bir önceki cümleyi unuttunuz,arkadaşlar bu konu ateist arkadaşların inanıp inanmadığını sorgulamıyor,dolayısı ile sizlik birşey yok,ateist arkadaşlar lütfen,bu konu sizi ilgilendiren bir konu değil,şimdi dalga geçenlerin hepsi çıksın,adam gibi adam kalsın

Alıntıları Göster
    haarpı devreye sokarak bu olayın etkisini dahada arttırıp, dünyada daha şiddetli deprem yaratıyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Twanche

quote:

Orijinalden alıntı: EinsteinModOn

http://forum.donanimhaber.com/m_43064290/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_27688684/tm.htm

Alıntıları Göster
    ben daha önce uyarımı yapmıştım, tekrar yapayım; bu eylül-ekim ve kasım aylarında çok büyük doğal felaketler yaşanacak. oturduğunuz evin sağlamlığından emin değilseniz daha sağlam bir eve gidin. köy gibi bir yerde tek katlı bir evde oturma imkanınız varsa değerlendirin. yiyecek, su ve diğer yaşam malzemelerinden stoklayın. bu kış çok çetin geçecek. Büyük kaos devrinin en karanlık ve yıkıcı dönemi artık başlıyor ve bu süreç 21 aralık 2012'ye kadar şiddetini arttırarak devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr._Frodo

ben daha önce uyarımı yapmıştım, tekrar yapayım; bu eylül-ekim ve kasım aylarında çok büyük doğal felaketler yaşanacak. oturduğunuz evin sağlamlığından emin değilseniz daha sağlam bir eve gidin. köy gibi bir yerde tek katlı bir evde oturma imkanınız varsa değerlendirin. yiyecek, su ve diğer yaşam malzemelerinden stoklayın. bu kış çok çetin geçecek. Büyük kaos devrinin en karanlık ve yıkıcı dönemi artık başlıyor ve bu süreç 21 aralık 2012'ye kadar şiddetini arttırarak devam edecek.

Alıntıları Göster
    Ne 2012'ymiş arkadaş.Tam etkisini yitirdi diyorduk ki yine çıktı..Yok kış sert geçecek felan filan.Peygamberler bilemiyor siz nerden biliyorsunuz(Madem inançla alakalı söylemişsin).Bi film için uyduruldu 2012 olayı sonra patladı gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarihçi

Ne 2012'ymiş arkadaş.Tam etkisini yitirdi diyorduk ki yine çıktı..Yok kış sert geçecek felan filan.Peygamberler bilemiyor siz nerden biliyorsunuz(Madem inançla alakalı söylemişsin).Bi film için uyduruldu 2012 olayı sonra patladı gitti

Alıntıları Göster
    anlamadığım şey marduk(nibiru) gezegeni dünya ile güneşin arasına girecekmiş. peki soruyorum diğer gezegenler ne halt yiyecek ? böyle saçma birşey görmedim arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

anlamadığım şey marduk(nibiru) gezegeni dünya ile güneşin arasına girecekmiş. peki soruyorum diğer gezegenler ne halt yiyecek ? böyle saçma birşey görmedim arkadaş.

Alıntıları Göster
    Yazın da yok muydu böyle birşey? Bir sürü işaret vardı tarihi, Dünya üstünde kordinatı(İstanbul) gösteren. Yine bir hurafeyle baş başayız.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.