Şimdi Ara

2600 tl kasa monitör dahil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yeni bir bilgisayar alıcağım. Kullanım amacı oyun olacak.150 Liraya Seagate Barracuda 1 TB aldım. HDD hariç 2600 Lira verebilirim.

ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM SİSTEM:http://i.hizliresim.com/lzW1nB.png

2600 tl kasa monitör dahil

i5 4590 işlemci düşünmemin sebebi FX8320 işlemci koysam lol,cs go gibi oyunlar tek çekirdeğe baktığından daha düşük performans ani fps düşüşleri olucaktı. i5 4690 gerek duymadım bi ghz farkı var aynı mimari ve o zaman i54690k koyamadım diye üzülürdüm.

MSI Z97 PC Mate anakart düşünmemin sebebi ileride broodwell işlemciye anakart masrafı çıkmadan terfi edebilmek.

4 GB Corsair RAM düşünmemin sebebi Kingstona göre 1,5V çalışması ve firmanın iyi olup bi sorun oldumu direk değişim yapmaları. 4 GB yetmez biliyorum fakat monitör gibi ürünleri bir kere alıp uzun süre kullandığımdan kısmak istemedim. İleride 4 GB ekleme yaparım.

Corsair 300R 600W kasa düşünmemin sebebi bu bütçeye daha ilerisi sığmadı.Aynı fiyatlarda Xigmatek Assasins var ama malzeme kalitesi kötü deniyor. Zorlayıp Xigmatek Talon veya 400R'mi alsam acaba? 300R'ye de fiyatını haketmiyor diyorlardı.

MSI R9 280 düşünmemin sebebi Sapphireye göre soğutması daha iyi deniyor Asusta pahalı ve R9 serisinde başarılı değil deniyor.GTX760 düşünmemin sebebi testlerde R9280'in 3-5 FPS fazla olması, daha yeni olması ve 3GB VRAM daha geleceğe yönelik.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhanBey -- 6 Ekim 2014; 17:46:01 >

• Yardım lütfen.
  • Arkadaşlar kasayı Xigmatek Talon veya 400R yapmaya gerek var mı? İleride H100İ almayı düşünüyorum Corsair 300R destekliyor mu?
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.