Şimdi Ara

2750 TL'ye iPhone 7 128 GB alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba değerli forumdaşlar, ABD'den gelen jelatini açılmamış sıfır A1660 serisi pasaport kaydı olmayan iPhone 7 128 GB 2750 liraya alınır mı? Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sypr -- 10 Ekim 2017; 21:24:36 >

• Arkadaşlar daha önce hiç iPhone almadım, 2011 yılından bugüne iki tane android telefonum oldu (LG P880, HTC Desire 820). Eğer yukarıda özelliklerini saydığım cihaza "uygun, alınır" derseniz biraz sonra adamla görüşüp gidip alacağım. Cevaplarınızı bekliyorum.
  • bence hemen alınır. sadece sim unlock olup olmadığına dikkat etmek gerekiyor sanırım
  • Alinmaz kardeş ne alinmasi 7 128 2600 tl almiştim 1778 modeliydi gaza gelip almiyasin 8-8- plus fiyatlari şuan 3000 ile 3700 arasi.!!!paran mi cok kardeş yazik:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 11 Ekim 2017; 10:16:0 >
  • Sim unlock olduğunu belirtiyor, bunun için ödediği vergi kağıdının da fotoğrafını gösteriyor. Teşekkürler cevabın için.
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Piyasayı bilmediğim için bilenlere yani sizlere soruyorum işte, param falan çok değil yani :) Aslına bakarsan iPhone 8 iPhone 7 ile aynı fiyat olsa da almayı düşünmem sanırım, cam tasarım olduğu için. Metal kasa benim için daha kullanışlı olur gibime geliyor. Özellikleri tabi ki 8'de daha iyi ama cam tasarım olması benim için kullanışlı olmayacaktır. Ama fiyatına yüksek diyorsan bunu da almayabilirim, düşünsem iyi olur. Teşekkürler cevabın için.
  • sypr kullanıcısına yanıt
    Metal kasaya bağlı sorunları olan tanıdıklarım var araştırın isterseniz
  • Cihazın Türkiye de garantisi yok. Almayın Hocam.
  • 2600₺ den fazla verme kayitsiz telefon okadar etmez
  • coke019 C kullanıcısına yanıt
    Araştırsam iyi olacak. Teşekkürler.
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de garantisinin olmaması büyük sıkıntı çıkartır mı? Sadece bu cihaz için değil, tüm cihazlar için. iPhone'lar kolay bozulabiliyor mu? Diğer telefonların servisleri zaten malum. Ama tabi ki de almışken garantili almakta fayda var. Teşekkür ederim cevap için.
  • fotoburak F kullanıcısına yanıt
    Evet aslında etmez biliyorum, kayıt için de 150 lira harcayacağım sonuçta. İyi yani pasarpotu satıcıdan olacak. Ama yinede 2750 lira çok değil mi? Teşekkürler cevabınız için.
  • Kaydi satici 150 tl ye yapmaz yapsa da 3000 e gelir telefon 3000 e de ip7 32 gb tr alırdım ya da yurtdişi 7 plus alirdim o fiyata yurtdişi 7 alınmaz git 7 plus al

Kamera farkı cok büyük
    Hocam istediği kadar kronik sıkıntısı olmasın garantisiz cihaz almak risktir. Tabi bu riski göze alırsanız başka ;)
  • WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirici cevap için teşekkürler. Satıcı Amerika'dan gelen bir World Travel öğrencisi, kendi pasaportuna kayıt ettirecek ve 2900'e gelecek ama dediğiniz gibi Plus almak daha mantıklı olabilir.
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Haklısınız garantisi olmayan her ürün risklidir. Bir şey daha sorayım; A1660'ın anteni 1778'e göre daha mı iyidir, yoksa fark eden bir şey yok mu?
    Bilemiyorum hocam. Deateklediği bantlarla ülkemizde aktif olan bantları karşılaştırmak lazım.
  • asla alınmaz kayıt ile sana 2900 küsüre gelir zaten yurtiçi kayıtlı hat üzerinden alınan cihazlar 3300 civarı sakına alma 300 tl için 2 sene garanti büyük nimet bir ekran bugün olmuş 985 tl yap hesabını
  • Bence verilmez. 8 in fiyati bile su an 7 nin fiyatini aldi neredeyse. Biraz daha bekle. Ayni modeli arkadasim 2 gun kullandi 2500 e veriyordu kayitliydi ama almadim.
  • sana tavsiyem iphone falan alma pişmanlık ciddiyim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.