Şimdi Ara

29 Bin'e Mühendislik Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İtü Gemi
    Agü Makine
    Sizce hangilerini düşünmeliyim benim aklımda ytü elektrik mühendisliği var fakat itü gemi düşündürmüyor değil beni ama gemi mühendisliğinin iş alanları dar mıdır nasıldır tavsiye eder misiniz ?

• Ytü elektrik
  • pikachu_ehm kullanıcısına yanıt
    Aklın yolu bir hocam bende ytü elektirk düşünüyorum zaten de bi fikirlerinizi alıyım dedim teşekkürler
  • ben mf4 27k hocam odtü petrol ve doğalgaz düşünüyorum
  • YTÜ Elektrik Mühendisliği, Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği düşünebilirsin
  • Hocam iş olanakları falan nasıldır hiç araştırdınız mı ? Gerçi enerji sektöründe iş garanti olur gibi
  • Dr.Aekar kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam sağolun
  • Benim de 25k itü mat mühendisliği ya da yıldız elektrik yazıcam ama çoook karasızım ne yapsam bilmiyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: William Crooks

ben mf4 27k hocam odtü petrol ve doğalgaz düşünüyorum

15 20 yıl sonra petrol rezervleri bitecek geleceği kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: nükleerbaslıklıkız

Benim de 25k itü mat mühendisliği ya da yıldız elektrik yazıcam ama çoook karasızım ne yapsam bilmiyorum :(

İkisi de güzel bence

Ama bana soracak olursan ytü elektrik yaz derim
  • Bidiğim kadarıyla elektrik elektronik de 3. sınıfta seçmen gerekiyor hocam hangi dalda ilerleyeceksen .
    Elektroniğin alanı geniş tıptan savunma sanayiine kadar yolu var ama işte nano boyutta işlerle ilgeleniyorsun elektrikte ise büyük boyutlu işler enerji santralleri barajlar yüksek greilim hatları vs.
  • Areyouradyo kullanıcısına yanıt
    aksine geleceği parlak kendiniz diyorsunuz petrol rezervleri bitecek böylece petrol şirketleri rezerv arama faaliyetlerini arttıracak ve meslek istihdamı artacak ben böyle düşünüyorum
  • nükleerbaslıklıkız kullanıcısına yanıt
    Elektrik daha mantıklı gibi
  • nükleerbaslıklıkız kullanıcısına yanıt
    İkisi de güzel bölüm. Son karar senin
  • YTÜ Elektrik kesinlikle.
  • eüzerixinintegrali kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam sağolun bu direktiflerle elektrik tercih ederim büyük ihtimalle
  • quote:

Orijinalden alıntı: temizkan38

Hocam iş olanakları falan nasıldır hiç araştırdınız mı ? Gerçi enerji sektöründe iş garanti olur gibi

hocam ben 2-3 aydır araştırıyorum bi tanıdığımızın akrabasıyla konuştum hatta şuanda kuveyt'te 7k $ alıyor yani türkiyede çalışmak istersende TPAO var 5bin tl maaş veriyor ama onun dışında arap ülkeleri çok cazip para veriyor
  • Elektrikte yüksek gerilim hatlarında imza yetkisi var diye biliyorum parayı burdan kırıyorlar.
  • Anladım hocam teşekkürler Yurtdışı mühendislikte dil falan halledersen birde kendine bir şeyler katarsan çok cazip ama işte arap ülkelerinden ziyade tercihim avrupa abd olur gibi
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    Evet hocam en basitinden bir bina dikeceksiniz doğal olarak elektrik aksamı da olacak sırf bunun için elektrik mühendisinden imza almak gerekiyormuş .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.