Şimdi Ara

2900 pro ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim 2900 pro ile ilgili iki sorum olacak. Birincisi, 2900 pro'nun neden bu kadar az uretildigi ve dolayisi ile Turkiye'ye cok sinirli sayida geldigi (aldigim bilgi dogrultusunda gelecegi) konusunda fikri olan var mi? Bunu su acidan soruyorum. Simdi bu karti alsam, yarin obur gun bir problem ciksa ve degistirme durumu olussa, bu karttan artik gelmiyor yada stokta kalmadi gelmesi icin su kadar sure beklemeniz gerekiyor denirse ne olacak?

Ikincisi 512MB'lik modeli DDR3 ile geliyor. 1 GB'lik modeli ise DDR4 ile geliyor. Bunlarin arasinda cok kayda deger bir fark olup olmadigini biliyor musunuz? (Mutlaka fark olacaktir ama 80 dolar daha fazla para vermeye deger mi sizce?)

• Dostum, bende bu karttan alacaktım am vaazgeçtim. Niye dersen bu kart şimdilik yapım aşamasındaymış ve kimsede gerçek bilgileri veremiyor. Sen de bende en iyisi oturup beklemek biraz daha bekliyelim bakalım ne olacak son durumlar.
  • kartın garansi süresi içinde arıza yaparsa:

1)servise gönderirsin.servis kartı tamir eder.
    2)eğer tamiri mümkün olmuyorsa direk üretici firmadan yenisi talep edilir.
    3)eğer üretici firmada yenisi yoksa eş değer bir kartla eski kartını değiştirirler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.