Şimdi Ara

3 Telefondan Sizce En Mantıklısı Hangisi? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle W910. Düşünmeye gerek yok.
  • 5320 en komplike olanı ve güzel görüneni
    dokunmayik ve sürgü sakat iş
    klasikten şaşma...!
  • w910
  • W910İ
  • şarj diyosan x800
    sağlamlık diyosan 5320
    görüntü ve özellik diyosanda w910 derim.

lakin arkadaşların da söylediği gibi sürgü mekanizması bi süre sonra arıza verecektir bu tip cihazların kaderidir bu. uzun müddet kullanmayı düşünüyosanız w910 almanız daha mantıklı olur en azından ikinci eli öl olsa bile uzun müddet kullandığınız için çok koymaz
  • En karizması ve sağlamı w910
  • philips x800 e benzer neonode n2 modelinide düşün derim.
  • W910i
  • Nokia 5320 XpressMusic
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScORphY

5320 en komplike olanı ve güzel görüneni
    dokunmayik ve sürgü sakat iş
    klasikten şaşma...!

Yorumun İçin teşekkür ederim arkadaşım. Ancak önceden E-250 kullandım sürgülü olarak bişi olmadı. Daha sonra sony erricsonun S500i sini kısa bi süre kullandım su an babam kullanıyor sürgülü ama bi sorun teskil etmedi. En son olarakta Nokia E65 kullandım oda sürgülüydü ama yine bi sorun teskil etmedi. Bence Yılın telefonu seçilen W910i de sürgüden bi sorun teşkil etmez :) tekrar teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: LAZUSAGI_61

şarj diyosan x800
    sağlamlık diyosan 5320
    görüntü ve özellik diyosanda w910 derim.

lakin arkadaşların da söylediği gibi sürgü mekanizması bi süre sonra arıza verecektir bu tip cihazların kaderidir bu. uzun müddet kullanmayı düşünüyosanız w910 almanız daha mantıklı olur en azından ikinci eli öl olsa bile uzun müddet kullandığınız için çok koymaz

Uzun bi müddet kullanırım en azından 1-1,5 sene kadar. Yukarıda da belirtmissin x800 şarj diosan die. İnceledim baya bi vazgeçtim X800 den cunku bir cokk hatasını bulmuslar telefonun. Hem piyasada cok bulunmayan bir telefonu almakta saçmalık olur.
    5320 alan bi kac arkadasım oldu kimisi tavsiye etti kimisi bence alma felan diye yorumlarda bulundular. Telefon şık ama şarjı az gidiyor +ses kalitesi sony ericcson kadar guzel değilmiş.
    Gelelim W910i ye. Bunu alıcam artık tamamdır:) Bence incelemelerime dayanarak hem diğer telefonlara oranla Şarj bakımından uzun giden (Philips Hariç), hemde gerek kamera, gerek özellik, gerekse yılın telefonu olması sebebiyle bunu almayı dusundum:)

quote:

Orjinalden alıntı: KABRESIĞMAZ

bir de şunu bir incele tabi sıfırını bulabilirsen.

http://www.letsgomobile.org/tr/incelemesi/0024/samsung-sgh-g600/

Arkadasım seninde Önerin için teşekkür ederim. Ancak Samsung lara karsı pek ilgi duymuyorum.

Diğer yorum yapan bütün arkadaşlarada Tekrar Tekrar Teşekkür ederim... : )

Konu Kilitlenebilir...

• w910 ve 5320 kullandım, philips hakkında bir bilgim yok. Ben eğer illa 3 tanesinden birisi olacaksa w910 öneririm. Ama w910 kamerasının çok vasat olduğunu da bilmenizi isterim. Hele yapay ışıklı ortamlarda çok berbat. Ben size bunlara ilaveten bir de k810/850 alternatifi söyleyim, kamera olarak da üst sınıf cihazlar. Ama dediğim gibi eğer illa 3 tanesinden birisi derseniz kesinlikle w910

Not: Sürgüsü bozulur diye de çok endişe etmenize gerek yok, çok sağlam bir sürgü mekanizması var.
  • Arkadaşlar Konuyu tekrar düzenledim aldıgım telefonuda yazdım...
    Hepinize Teşekkürler...

3 Telefondan Sizce En Mantıklısı Hangisi?
  • nasıl memnunmusunuz ? kızak mekanizması sağlammı duruyo + ses + kamera performansı nasıl
  • Wala daha alalı 1 hafta bile olmadı :)

Telefondan cok memnunum. Kızak mekanizması cok sağlam gibi :)
    Kamera deseniz 3.2 Mp zaten cok güzel görüntüsü var ama kamera konusunda eksiklikleri var (1. Flash yok sanırsam ışık var ışığı açıp öyle fotoğraf cekiyorum. Flash patlatma yha yok yada ben bulamadım. Birde Ancak vga özelliğine alırsanız kamerayı ancak orda zoom yapıo. 2 ve 3 MP de yapmıyor. Zaten gerek yok :) )
    Ses bence bu telefonun sorunu. Neden Derseniz cok az bi sesi var bana göre. Aslında ses iyide diğer telefonlara göre az bunun nedenide, Eğer arka kapak fotolarını incelediyseniz en alt tarafında bi şekil var ordna cıkıyor ses. Doğal olarak ses dağılıyor ve size azmış gibi geliyor. Telefon cebimdeyken mesaj geldiğinde sesi duymuyorum ancak titremesinden anlıyorum.

Ama şarjı süper 4 gün gidiyor normal bir kullanışta 24 saat açık olarak. Müzik dinleyin, fotoğraf çekin, mesajlasın min. 2 gün gidecektir. :) bu da bence ideal...

Kısaca telefondan memnunum. Pratik, kullanışlı, tasarımı güzel, kamerası güzel, Hafif ve şık bir telefon... Tavsiye ederim bütcesi yetenlere...

• Nokia 5320 XpressMusic
  • hayırlı olsun arkadaşım.
  • Teşekkür Ederim Arkadaşım... :D
  • Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *UmutSS -- 6 Haziran 2009; 1:26:51 >
  • Çok güzel bir tercih olmuş yukardaki cihazların hepsinden daha kapsamlı bir smart phone satın aldığınız cihaz. Sony Ericssonu artık Tekofaks (eski panasonicten hatırlıycaksınız) getiriyor bu arada.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.