Şimdi Ara

3 Telefondan Sizce En Mantıklısı Hangisi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar W910i Artık gelmiyormus Türkiye'ye. Zten Sony Ericsson'un Disbirütör firması değişmiş uzun süredir doğru düzgün telefon geldiği yokmus yeni glemeye baslamıs. Bende Bunu aldım:)

Sony Ericsson G705

Sizin yorumlarınız doğrultusunda W910i yi alıcaktımm ancak olmadı işte :)

quote:

1. Philips Xenium X800 = 350 TL
    2. Sony Erricson W910i = 375 TL
    3. Nokia 5320 XpressMusic = 400 TL

Philips Xenium X800

Sony Erricson W910i

Nokia 5320 XpressMusic

Bana En cazip gelen Xenium X800 Oldu ama yinede arada kaldım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TaneR- -- 31 Mayıs 2009; 12:40:25 >

• 5320.

(:
  • quote:

Orijinalden alıntı: head

5320.

(:
    Kullandınmı hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TaneR-

Kullandınmı hiç?

Alıntıları Göster
    Gördüm, fakat kullanmadım.

Ama özelliklerine bakılırsa gerçekten güzel görünüyor, ayrıca Nokia oluşu yeter.

(:
  • quote:

Kullandınmı hiç?

Alıntıları Göster
    ben 3 telefonuda kullanmadım kullanmamda illaki bu 3 telefon arasında seçim yapmak gerekiyosa w910i al kardeş nedenine gelicek olursak
    x800ün tek iyi tarafı şarjının uzun gitmesi ve dokunmatik ekranı bunların dışında hiçbir özelliği iyi değil kamera ses desen vasat mesaj yazmak çok zor vs vs bence alma
    5320 müzik konusunda başarılı ama kamerası vasat belki symbian artı olarak gözüküyo ama 2 inç büyüklüğünde bir ekranda symbian ne kadar zevk verebilirki bence işgenceye döner oyunlar programlar küçücük ekranda pekde kullanışlı olmaz bence
    w910i içlerinde en iyi olanı kamerası vasat ama onun dışında ses kalitesi ekran kalitesi ve hareket sensörüyle iyi bir seçim olabilir en azından kötünün iyisi yoksa w910ide bu tasarım varken ben olsam almazdım

istersen samsung u800 , lg kf700 ve lg kf510 bunlara bir bak hem fiyatları uygun hem karizma telefonlar hemde özellikleri yeterince iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

ben 3 telefonuda kullanmadım kullanmamda illaki bu 3 telefon arasında seçim yapmak gerekiyosa w910i al kardeş nedenine gelicek olursak
    x800ün tek iyi tarafı şarjının uzun gitmesi ve dokunmatik ekranı bunların dışında hiçbir özelliği iyi değil kamera ses desen vasat mesaj yazmak çok zor vs vs bence alma
    5320 müzik konusunda başarılı ama kamerası vasat belki symbian artı olarak gözüküyo ama 2 inç büyüklüğünde bir ekranda symbian ne kadar zevk verebilirki bence işgenceye döner oyunlar programlar küçücük ekranda pekde kullanışlı olmaz bence
    w910i içlerinde en iyi olanı kamerası vasat ama onun dışında ses kalitesi ekran kalitesi ve hareket sensörüyle iyi bir seçim olabilir en azından kötünün iyisi yoksa w910ide bu tasarım varken ben olsam almazdım

istersen samsung u800 , lg kf700 ve lg kf510 bunlara bir bak hem fiyatları uygun hem karizma telefonlar hemde özellikleri yeterince iyi

Alıntıları Göster
    üçünü de kullanmış birisi olarak w910i en mantıklısı bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

üçünü de kullanmış birisi olarak w910i en mantıklısı bence

Alıntıları Göster
    Nejat'ın yazdığı telefonlardan herhangibirini alabilirsin.

Özellikle U800 yada KF510 güzel modeller. (Telefondan beklentiniz nedir bilmiyorum tabi)

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖnceVatan

Nejat'ın yazdığı telefonlardan herhangibirini alabilirsin.

Özellikle U800 yada KF510 güzel modeller. (Telefondan beklentiniz nedir bilmiyorum tabi)

Alıntıları Göster
    filips al yeter o sana
  • Kullanma türün nolcak ? yani ne için aliyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Kullanma türün nolcak ? yani ne için aliyosun ?
    quote:

Orjinalden alıntı: head

Ama özelliklerine bakılırsa gerçekten güzel görünüyor, ayrıca Nokia oluşu yeter.

(:

Teşekkür Ederim... O konuda tabikide Nokia Oluşu yeter...
    Önceden Nokia E65 kullanıyordum. Çok memnundum... Ancak çalındı :)

quote:

Orjinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Teşekkür Ederim yazdığınız telefonlarıda inceleyeceğim...

quote:

Orjinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Yukarıda da yazdığım üzere E65 'im vardı. Yaptığım pek bişi yoktu en sevdiğim yönü Wi-Fi siydi. Müzik dinlemek istediğimde zaten kulaklıkla dinlerdim.
    Ses'i benim için çok önemli değil.
    Hızlı olsun menü bakımından,
    Kamerası güzel olsun,
    Şekli biraz güzel olsun...
    Gerisi fazla önemli değil benim için...

Teşekkürler...

• quote:

quote:

(:

Teşekkür Ederim... O konuda tabikide Nokia Oluşu yeter...
    Önceden Nokia E65 kullanıyordum. Çok memnundum... Ancak çalındı :)

quote:

Orjinalden alıntı: .:: NEJ@T ::.

Teşekkür Ederim yazdığınız telefonlarıda inceleyeceğim...

quote:

Orjinalden alıntı: YourMotherWasAngel

Yukarıda da yazdığım üzere E65 'im vardı. Yaptığım pek bişi yoktu en sevdiğim yönü Wi-Fi siydi. Müzik dinlemek istediğimde zaten kulaklıkla dinlerdim.
    Kamerası güzel olsun,

Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    quote:

Kamerası güzel olsun,

Teşekkürler...

hız şekil ve kamera arıyorsanız k850 iyi bir seçim olabilir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Efe

quote:

Kamerası güzel olsun,

Teşekkürler...

hız şekil ve kamera arıyorsanız k850 iyi bir seçim olabilir..

Alıntıları Göster
    w910 al derim .

• quote:

Orijinalden alıntı: TexasRanger

w910 al derim .

Alıntıları Göster
    wala artık bende öle dusunuyorum:) W910i yi alıcam gibime geliyor... Eğer yurt dışından Getirtebilirsem beleşe C905 :) olmassa burdan W910i alcıcam...:)

Yorum yapan herkese teşekkürler...
  • quote:

wala artık bende öle dusunuyorum:) W910i yi alıcam gibime geliyor... Eğer yurt dışından Getirtebilirsem beleşe C905 :) olmassa burdan W910i alcıcam...:)

Yorum yapan herkese teşekkürler...

Alıntıları Göster
    w910 i nin hareket sensörü yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

w910 i nin hareket sensörü yeter

Alıntıları Göster
    nokia nın son symbian versiyonu hacklenmeden çok işe yaramıyor (yani uğraşman gerek) müzik özelliklerini bilmiyorum ama sony ericsson w910i ile boy ölçüşebileceğini sanmıyorum diğer telefonu bilmiyorum ama çok çok iyi olsaydı mutlaka haberim olurdu burada en mantıklısı şıklık ve müzik çaları bakımından sony ericsson w910i bence ama yinede kendin görüp incelemeden karar verme derim..

• quote:

Orijinalden alıntı: yamanweb06

nokia nın son symbian versiyonu hacklenmeden çok işe yaramıyor (yani uğraşman gerek) müzik özelliklerini bilmiyorum ama sony ericsson w910i ile boy ölçüşebileceğini sanmıyorum diğer telefonu bilmiyorum ama çok çok iyi olsaydı mutlaka haberim olurdu burada en mantıklısı şıklık ve müzik çaları bakımından sony ericsson w910i bence ama yinede kendin görüp incelemeden karar verme derim..

Alıntıları Göster
    w910i o zaman hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: YourMotherWasAngel

w910i o zaman hocam

Alıntıları Göster
    bir de şunu bir incele tabi sıfırını bulabilirsen.

http://www.letsgomobile.org/tr/incelemesi/0024/samsung-sgh-g600/

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

bir de şunu bir incele tabi sıfırını bulabilirsen.

http://www.letsgomobile.org/tr/incelemesi/0024/samsung-sgh-g600/

Alıntıları Göster
    Diğer telefonların özelliklerini bilmiyorum ama ben direk 5320 Xm derim...

• quote:

Orijinalden alıntı: head

(:

Alıntıları Göster
    quote:

ayrıca Nokia oluşu yeter.

bu bölüme en son geçen yıl mesaj yazmıştım.şu nokia merakı hala aynı.o takoz ve takozun içindeki birşeye yaramayan kamera hoparlör vs vs vs. nasıl bir zevktir bu anlayamıyorum.sony ericssona göre tek iyi yanı malzeme kalitesi daha iyi olan bir telefon zaten onunda parasını alıyor.neyse boşuna cevap yazmayın bu mesajıma 1 yıl daha girmem zaten.

Neymiş Nokia "vay bee uzaylılar getirmiş olmalı bunu"

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobe Bryant

quote:

ayrıca Nokia oluşu yeter.

bu bölüme en son geçen yıl mesaj yazmıştım.şu nokia merakı hala aynı.o takoz ve takozun içindeki birşeye yaramayan kamera hoparlör vs vs vs. nasıl bir zevktir bu anlayamıyorum.sony ericssona göre tek iyi yanı malzeme kalitesi daha iyi olan bir telefon zaten onunda parasını alıyor.neyse boşuna cevap yazmayın bu mesajıma 1 yıl daha girmem zaten.

Neymiş Nokia "vay bee uzaylılar getirmiş olmalı bunu"

Alıntıları Göster
    w910i çok sağlam bi telefon

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.