Şimdi Ara

3 Telefondan Sizce En Mantıklısı Hangisi? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
5.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: sdivleli

Çok güzel bir tercih olmuş yukardaki cihazların hepsinden daha kapsamlı bir smart phone satın aldığınız cihaz. Sony Ericssonu artık Tekofaks (eski panasonicten hatırlıycaksınız) getiriyor bu arada.

Teşekkür Ederimm...
    Telefon Gerçekten Çok Güzell...
  • Nokia çok karizmatik gözüküyo ayrıca bu zamana kadar nokia kullandım hiç bi sorunda yaşamadım nokia tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamanweb06

nokia nın son symbian versiyonu hacklenmeden çok işe yaramıyor (yani uğraşman gerek) müzik özelliklerini bilmiyorum ama sony ericsson w910i ile boy ölçüşebileceğini sanmıyorum diğer telefonu bilmiyorum ama çok çok iyi olsaydı mutlaka haberim olurdu burada en mantıklısı şıklık ve müzik çaları bakımından sony ericsson w910i bence ama yinede kendin görüp incelemeden karar verme derim..

merhaba,
    bu koyu renkle vurguladığım kısım ne anlama geliyor acaba?.....samsung omnia serisinden bir telefon almayı düşünüyorum.(8510innov 8 olacak muhtemelen).....bu telefonda da symbian OS var...(versiyonu 9.3)......bu hackleme hikayesi bunun için de geçerli mi?......yada 9.4 versiyonu için??? hacklenmeden kullanılmı yormuverimli şekilde? böyle teknik detayları pek bilmiyorum ben......açıklık getirir misniz? teşekkürler......

• hocam aldığınız telefon zaten w 910 un üzerine çıkarıldı gibi çok hoş bi telefon wierless da var
  • KESİNLİKLE XPRESS MUSİC KESİNLİKLE KAMERASI DAHA İYİ

3 Telefondan Sizce En Mantıklısı Hangisi?
  • Arkadaşlar Çok teşekkürler Yorumlarınız için... :)

Sony Erricsson için şunuda söleyebilirim telefon kolay kolay değerini kaybetmiyor:D Ülkemize Euro üzerinden geldiği için;) :D
  • bence de yapabileceğin en iyi seçimi yapmışsın, iyi günlerde kullan arkadaşım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahertu

bence de yapabileceğin en iyi seçimi yapmışsın, iyi günlerde kullan arkadaşım

Çok Teşekkür Ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.