Şimdi Ara

30+ ULTIMATE TEAM DUAYENLERİ KULÜBÜ XBOX ONE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Fifaz

Merhaba kardesim , futdan zaman ayirabilirsek neden olmasin , arkadaslara yazicam whatsappden oynamak isteyen varsa senle irtibata gecsin.

İlgi için teşekkürler abi, takım @mint3407 ve @bronrise nin, gerçekten bizimde seviyeli ve güzel bir ortamımız var. Takım sıralaması 250 llerde, amaç ilk 100'e çıkarmak. Mutlaka bekleriz.Teşekkürler.
  • Merhabalar , beni de gruba eklerseniz sevinirim . Bilgilerimi paylaşıp yeni şeyler öğrenmek her zaman keyif vermiştir . Numaramı da özelden yazdım iyi forumlar :)

Gt:UAsarikirmizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujiwara

Merhabalar , beni de gruba eklerseniz sevinirim . Bilgilerimi paylaşıp yeni şeyler öğrenmek her zaman keyif vermiştir . Numaramı da özelden yazdım iyi forumlar :)

Gt:UAsarikirmizi

Aramıza hoş geldin kardeşim , siz değerli arkadaşlarımın katılımıyla daha da büyüyor ailemiz..
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hoşbuldum :)
  • Herkese kolay gelsin konsolda oynayan arkadaşlara bir sorum var PC de rakiplerimin bazı oyuncularının overalleri 2-3 fazla gözüküyor bu sizlerede denk geldimi hiç ? Bana denk gelen oyuncular şunlardı 85 immobile 88 gözüküyordu 85 brozovic 88 gözüküyordu 87 icardi 93 gözüküyordu 86 varane 88 gözüküyordu 86 lukaku 88 gözüküyordu bunun gibi daha oyuncular var kimisi bunlara pc için hile diyor program ile zayıf olan özelliklerini arttırınca öyle oluyor diyor kimisi bug diyor kimisi oyun içi gerçek değerleri onlar oluyor diyor xbox one da böyle bir duruma denk gelen oldumu acaba gelirse ss atarsanız sevinirim.
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Biraz geç oldu ama kusura bakma kardeşim , aşağıdaki linkte if manenin chem kartı basılarak oyun içi artan overal değerlerini görmen mümkün , hile falan değil yani.

https://www.futbin.com/17/player/15233/Sadio%20Mané
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    bu olay şöyle ki her maç olmuyor 87 icardi totgs mertens 85brozovic oynattım 8-10 maç her maç baktım 3-4 maçta brozovic 93 mertens 89 brozovic 88 gözüküyordu
  • gamertag: Tonymontana2104 eklersen sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.