Şimdi Ara

30+ ULTIMATE TEAM DUAYENLERİ KULÜBÜ XBOX ONE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
3
Favori
1.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aramıza hoş geldin kardeşim , whatsapp grubumuza katılmak istersen cebini bana özelden yaz
  • Whatsappta varim ama burda yokmusum:/

Gt : Burgerious
  • Gt alphan12 whatsap grup varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alphan12 A kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoş geldin kardeşim
  • konuyu şöyle bir başa alalım :)
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Kardeş konuşma hakkı tanımadan atmışsın gruptan da, buraya yazayım bari.

"Top çevirdi!" dediğin dakika 88, toplasan 20 sn. falan sürdü yani. Gören de 1 gol attım bütün maç üzerine yattım veya maç boyu top sakladım, top çevirdim sanacak.

Senle oynarken 2-0 öndeydim zaten, dk. 70'den sonra sadece 1 bar defansa çektim (yön tuşlarıyla yapılandan bahsediyorum) ama top saklama veya çevirme hareketleri yapmadım farkındaysan, kaldı ki becerebildiğim bir şey de değil zaten. O paylaştığın resimdeki istatistikler de bunun kanıtıdır. Attığım gollerde de ne gol sevinci yapma, ne de gol tekrarı izletme gibi şeyler olmadı. Sonra da sen dk. 87'de golünü attın. Genellikle o dakikalarda gol yediğinde bir şeyler yapmazsan oyun sana diğerini de öyle ya da böyle yediriyor, ben de o yüzden defansif taktiğe geçip 20 sn. top çevirdim. Bunda saygısızca veya oyun kurallarına aykırı bir durum göremiyorum, puan için maç yapıyoruz orada sonuçta.

Bu oyunda 4-0 öne geçtiğim maçların, defansa çekilmediğim için script sayesinde 4-4'e geldiğini gördükten sonra anladım ki oyunun sistemi artık bu, ve herkes de ona göre oynuyor. Bu kadar büyütülecek bir şey yoktu yani.

Neyse, benim söyleyeceklerim bu kadar. İyi oyunlar...

• Kazanma hirsini anliyorum dostum , uzun uzun yazip detaya inmissin bende ineyim , gol tekrarlarindan bahsetmedim bile ki attigin iki goldede tekrarlari gol vurusuna kadar ( yedigin baskidan nefes alma durumun olarak algiliyorum ) izledik , burayi dikkatli oku , gol vurusuna kadar , attigim golden sonra saniyede nasil gectigimi gordun..
    Oyunda cirkefligin saniyesi var midir sence ? 20 saniyede yapsan 40 saniyede yapsan ayni seydir , gercek futbolda nasil fairplay varsa ben ve benim gibi bu oyuna gonul vermis duayen arkadaslarim ozellikle turk oyunculara karsi oynarken bunlari gozetirler , gole giderken rakibin sakatlandigini gorunce cok taca atmisligim vardir topu mesela , kimi rakip anlar geri verir kimiside vermez ayri konu , biz uzerimize duseni yapalimda ondan sonra rakibin tavrina gore oynariz sonrasini..
    Scriptten falan bahsetmissin , bende cok verdim 2-0 3-0 dan sonra maci , oyunun bu seneki en buyuk acigi ama bunu geride pas yaparak degil , rakip sahada yaparak cok rahat gol atarsin , kulagina kupe olsun bu dedigim , gerci kaleye butland koymusun gereken scripti o gosterdi zaten ;)
    Sonuc itibariyle pek sinirlenmedim ben sadece o son dakikalari geride top cevirerek gecirmen zoruma gitti , maksat kazanmak veya kaybetmekse , daha ilk yarida butlandin yaptigi insanustu kurtarislardan sonra zaten kazanamayacagimi biliyordum , neyse uzatmayalim , sanada iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 25 Aralık 2016; 7:16:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Avcılardaymış bu eleman sana yakın , şu bizim bilgi işlemci mazluma postunu gönderdim ip den bulacağız yerini..

Bulup napıcan? Dövücen mi?

Muabbete gel, adam troll olabilir ki bence haklı yapılan muabbet çok saçma yok son sn lerde top çevirdin vs.

Oyun bu oyun, herkesin oyun tarzı vardır ben yenildiğim maçlarda bile pas yüzdem 60 ortalamasında oluyor, kimi rakiple oynuyorum park the bus ilerde vardy musa gol arıyor, şimdi bu oyunda her türlü pislik var her çeşit hemde saygı duyacaksın öyle sinir olursan kaybedersin, sırf 2-0 olup dk 80 den sonra top çevirdi diye mağlubiyeti yediremeyip adamı uyarmak yerine direk kral benim diye gruptan atıyosan sen grup falan kurma lütfen.

Saygıysa saygısızlığı sen yapmışsın bu hareketinle, zaten maç 2-0 olmuş 3ü atınca daha fazla puan vermiyorlar ki kendi sahasında top çevirenden de çok rahat alırsın topu all attack yaparak ama sen belli ki yenilgiyi haksız görüp yedirememişsin hem saygısızlığı sen yapmışsın hem de hala sürdürmüşsün konuya gelen trolü ti ye alarak.

Grup sahibiysen örnek alınası davranışlar sergilemen gerekir, hoş değil.

• quote:

Dostum tebrik ederim seni , uyesi oldugun grubun kurucusu ile divisionda denk gelip mac yapiyorsun ve son dakikalarda geride top cevirip galibiyete yatiyosun , hadi gamertag tanimadin diyelim beni ama afedersin ama essek gibi gs takim ismi , biz birbirimizle turk turke bunu yapmamali en azindan , seni gruptan cikardim , senin gibilere aramizda hicbir zaman yer yoktur..

muhabbetteki kimseyi tanımam ama benim aslında ti ye aldığım fifaz'ın bu mesajı. Geride top çevirdi diye gruptan çıkarmak hoş bir hareket değil ki suçlanan arkadaş yukarda açıklamış maçın son saniyelerinde top çevirdiğini. üstüne birde forumda ifşa etmeye çalışmak ve bunu yaparken "ben grup kurucusuyum" muhabbetine çevirmek hiç yakışık almadı. hele hele bu muhabbet 30 yaş duayenler grubunda olunca tepki göstermek istedim.

halbuki rakibin geride top çevirmesi sizin lehinizedir. yön tuşlarından "rakip sahada pres" seçerseniz yaklaşık 20 saniye içinde bütün takımınız karşı takım sahasına yayılır hatta forvetleriniz ceza sahasına civarında pres yapar ve topu kapıp tehlike yaratma şansınız fazladır.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Siz ve senin gibiler anlamazlar ve asla anlamayacaklar oyun kültürünü..

Biz o türlü oyundaki çirkefliklerden uzak olalım diye grup kuruyoruz ve yeni katılan arkadaşımız bize uyguluyor bunu , ne yapacaktım senin deyişinle hoşmu görecektim , gerekli infaz gerçekleşmiştir. Şimdi traş yapmayında kaybolun konudan..
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Bi hilecimiz eksikti tartışmada , ulen her boka maydanozsun sen be kardeşim , çapın olmayan konulara niye girersin bre , tövbe tövbe
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Yani cevap yazacaktım ama diğer arkadaşlar da anlamış olayı ve benden önce davranmışlar. Dediğim gibi top çevirme denilen olay da 20 sn. sürdü ztn dakika 88'di, bırakın da o kadar skor koruma hakkımız olsun, Fair Play'a aykırı ne hareket var burda anlamıyorum hala. Attığı golün vuruş anına kadar izletiyordu fln demişsin bir de, ben senin kadar hırslı bir şekilde basmadığım için tuşa tekrarın 3-4 sn'sini izlemek durumunda kalmışın, ona bile takılmışsın. İzlemek veya izletmek istesem sonuna kadar giderdim di mi? Ne diyeyim zaten, bu egoyla o top çevirme olmasaydı bile "Gol tekrarı izletti bana" diyip gruptan atardın diye tahmin ediyorum. Şu konuşmaları da gördükten sonra çıkardığım sonuç: İyi ki atmışsın gruptan (senin deyiminle infaz etmişsin ) ve bu durumdan aşırı memnunum

• Ya Fifaz basa ya kuzgun lese..

• :DDDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Siz ve senin gibiler anlamazlar ve asla anlamayacaklar oyun kültürünü..

Biz o türlü oyundaki çirkefliklerden uzak olalım diye grup kuruyoruz ve yeni katılan arkadaşımız bize uyguluyor bunu , ne yapacaktım senin deyişinle hoşmu görecektim , gerekli infaz gerçekleşmiştir. Şimdi traş yapmayında kaybolun konudan..

hocam sen boşver ismail denen genci pc konusunuda trolleyen bi şahıs blokla geç genç işte kanı kaynıyo :) pc konusunda ekmek çıkmıyo artık buraya sarmaya başlamış :) kendisi bide egolarını pcde hile yaparak gideren birisi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Çesut Mevik- -- 25 Aralık 2016; 16:2:44 >
  • Duygularınıza dikkat edin
    davranışlarınıza dönüşür…
    Davranışlarınıza dikkat edin
    alışkanlıklarınıza dönüşür…
    Alışkanlıklarınıza dikkat edin
    değerlerinize dönüşür…
    Değerlerinize dikkat edin
    karakterinize dönüşür…
    Karakterinize dikkat edin
    kaderinize dönüşür…

• Merhaba arkadaşlar, bu arada Fifa Pro Clubs takımımız var sadece Türkiyelilerden oluşan, katılmak isterseniz xbox gt; MonoLe23
  • Gt coldvolkann
  • ”Hayali düşmanı yaratmadan gerçek düşmanlar yaratırız. En büyük düşman, kendi algınız, kendi vurdum duymazlığınız, kendi egonuzdur.”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZaBeaT -- 26 Aralık 2016; 9:40:47 >
  • Monoleum23 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba kardesim , futdan zaman ayirabilirsek neden olmasin , arkadaslara yazicam whatsappden oynamak isteyen varsa senle irtibata gecsin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.