Şimdi Ara

35 lt lpg kaç km? yorumlarını bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
21.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 35 lt lpg ile kaç km yol gidebiliiriz.

aracım ford fiesta 1.4i comfort 2006 model.simit tüp var 5 lt lik. kaç km gidebilirm.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurselsen

arkadaşlar 35 lt lpg ile kaç km yol gidebiliiriz.

aracım ford fiesta 1.4i comfort 2006 model.simit tüp var 5 lt lik. kaç km gidebilirm.

280km gibi bır yol yapmanız gerektıgını dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsnl

quote:

arkadaşlar 35 lt lpg ile kaç km yol gidebiliiriz.

280km gibi bır yol yapmanız gerektıgını dusunuyorum
    Nasıl kullanacaksınız,şehiriçi mi şehirdışı mı,araçta kaç kişi olacak vs.
    300 de gider,kullanıma göre kasarak 500 de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapultra

Nasıl kullanacaksınız,şehiriçi mi şehirdışı mı,araçta kaç kişi olacak vs.
    300 de gider,kullanıma göre kasarak 500 de..

Alıntıları Göster
    şehir içi en az 350 km gitmesi lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun

şehir içi en az 350 km gitmesi lazım...

Alıntıları Göster
    genelde şehir içi kullanıyorum en fazla 3 kişi biniyor araca şoförle birlkte.
  • quote:

genelde şehir içi kullanıyorum en fazla 3 kişi biniyor araca şoförle birlkte.

Alıntıları Göster
    Selam aracım 2011 model ford focus hb 32 lt gaz ile tamamı istanbul şehiriçi kullanım olmak üzere 365 km yol yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özelşöför34

Selam aracım 2011 model ford focus hb 32 lt gaz ile tamamı istanbul şehiriçi kullanım olmak üzere 365 km yol yapıyorum.

Alıntıları Göster
    kusura bakmayın arac konusunda cahilim bişey sormak istiyorum. lpg li araçta aracın motor gücü önemlimi. mesela üstteki arkadaş 2011 model focus motoru kaç acaba
  • quote:

kusura bakmayın arac konusunda cahilim bişey sormak istiyorum. lpg li araçta aracın motor gücü önemlimi. mesela üstteki arkadaş 2011 model focus motoru kaç acaba

Motor gucunun lpg ile pek alakasi yok benim aracim 1.6
  • quote:

quote:

Motor gucunun lpg ile pek alakasi yok benim aracim 1.6

Alıntıları Göster
    benim aracım 1.4 c3 şehir içi lpg ile 270 km den fazla gitmiyor. 34 litre lpg ile. kafayı tırlatcam. bi bilen varsa bana yardımcı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: fehnw

benim aracım 1.4 c3 şehir içi lpg ile 270 km den fazla gitmiyor. 34 litre lpg ile. kafayı tırlatcam. bi bilen varsa bana yardımcı olsun.

Alıntıları Göster
    Babamın kartal sakin kullanımda şehirdışı 43 lt ile 450 km yaptı. Sizinki de 400 civarı gidebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akinci

Babamın kartal sakin kullanımda şehirdışı 43 lt ile 450 km yaptı. Sizinki de 400 civarı gidebilir.

Alıntıları Göster
    Ford Focus 2000 Model 1.6 Motor BRC LPG Kiti Takılı 35 Litre İle 380 Kilometre Yapıyorum (Şehir İçi, Sadece Yeri Geldiğinde Sert Kullanırım, Normalde Sakin Kullanırım Aracı)
  • quote:

Benimde ayni sorunum war... / Otomatik vites, 2001 model 1.4 Clio war,, BRC kit takılı, LPG'yi PO'dan alıyorum.. VE 260 km gidiyorum...
    Sizce sorun ne olabilir ki..???

• quote:

Orijinalden alıntı: yuémcé

quote:

Benimde ayni sorunum war... / Otomatik vites, 2001 model 1.4 Clio war,, BRC kit takılı, LPG'yi PO'dan alıyorum.. VE 260 km gidiyorum...
    Sizce sorun ne olabilir ki..???

Alıntıları Göster
    2010 otomatik focus brc var depo 100tl ye doluyor lpg 2.62tl ve 400km gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

2010 otomatik focus brc var depo 100tl ye doluyor lpg 2.62tl ve 400km gidiyor

Alıntıları Göster
    Bende de fiesta 1.4 2007 modeli var, uzun yolda ortalama 7,5 lt yakıyor. Şehir içinde 9-9,5 lt oluyor.
    Geçen hafta tam 405 km gittim aynı pompadan bir daha full doldurdum 30,5litre aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astalavista_b

Bende de fiesta 1.4 2007 modeli var, uzun yolda ortalama 7,5 lt yakıyor. Şehir içinde 9-9,5 lt oluyor.
    Geçen hafta tam 405 km gittim aynı pompadan bir daha full doldurdum 30,5litre aldı.

Alıntıları Göster
    1.4 polo ile tamamı ş.içi yani otoyol yok şstanbul bahçelievler- bağcılar arası 34 lt lpg ile 280 km ama tuttarda andolu yakasına geçersen yani otoyola çıkarsam 34 lt 340 km yapıyorum km hemen artıyor zanedersem 34 lt 280 km yi geçenler oto yolada çıkıp bunu ş.içi sayıyolar o yüzden farklı rakmalar ortaya çıkıyor ozaman ben andolu yakasına gelgit yapayım benim arcaım 380 400 km yapar 1 depo ile alın size akla zarar bi ş.içi rakamı

• quote:

Orijinalden alıntı: kalyoncu1

1.4 polo ile tamamı ş.içi yani otoyol yok şstanbul bahçelievler- bağcılar arası 34 lt lpg ile 280 km ama tuttarda andolu yakasına geçersen yani otoyola çıkarsam 34 lt 340 km yapıyorum km hemen artıyor zanedersem 34 lt 280 km yi geçenler oto yolada çıkıp bunu ş.içi sayıyolar o yüzden farklı rakmalar ortaya çıkıyor ozaman ben andolu yakasına gelgit yapayım benim arcaım 380 400 km yapar 1 depo ile alın size akla zarar bi ş.içi rakamı

2011 ford focus aracımla 34 lt de ortalama kullanıma göre 340 ila 370 km arasında yol yapıyorum en son bugun gaz bitti toplamda yaptığım km 358 buna cumartesi akşam saatinde istanbul merter de tam 2 saat boyunca dur kalk yaparak sefaköye gidiş gelişm de dahil.ev üsküdarda.
  • quote:

quote:

2011 ford focus aracımla 34 lt de ortalama kullanıma göre 340 ila 370 km arasında yol yapıyorum en son bugun gaz bitti toplamda yaptığım km 358 buna cumartesi akşam saatinde istanbul merter de tam 2 saat boyunca dur kalk yaparak sefaköye gidiş gelişm de dahil.ev üsküdarda.

deponun tamamını üsküdar içinde bitirin 280 civarında km yaptıgınızı göreceksiniz sizin degeriniz karma km buda normal istanbulda her araç ş.içi fabrika verisi +1 lt yakıyor

arkadaşlar en iyisi fazla hesap yapmayın binin keyfinize bakın her 1.6 1.4 atmaosferik motorlu araç aşagı yukarı aynı aynı yakıyor

• quote:

quote:

quote:

deponun tamamını üsküdar içinde bitirin 280 civarında km yaptıgınızı göreceksiniz sizin degeriniz karma km buda normal istanbulda her araç ş.içi fabrika verisi +1 lt yakıyor

arkadaşlar en iyisi fazla hesap yapmayın binin keyfinize bakın her 1.6 1.4 atmaosferik motorlu araç aşagı yukarı aynı aynı yakıyor

Alıntıları Göster
    HAvaların ısınması ile 35 lt lpg ile 2011 Aveo Hatcback otomatik vites ile 330 km yol yapıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz2200

HAvaların ısınması ile 35 lt lpg ile 2011 Aveo Hatcback otomatik vites ile 330 km yol yapıyorum.

Alıntıları Göster
    40 lt 250 km

İmzadaki araç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux

40 lt 250 km

İmzadaki araç...

Alıntıları Göster
    Focus Ghia var 35 litre tankı fulluyorum 60 liraya 250 km yi geçmiyor en cimri kullanımda bile kafayı yemek üzereyim alalı 2 hafta oldu satışa çıkarcam. Gaz ayarında mı sıkıntı var çözemedim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.