Şimdi Ara

3762 TL'lik Ryzen 7 1700'lü Pc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaza pc toplamayı planlıyorum, amd'nin ryzen 7'yi çıkarmasıyla haliye sistemimde bu işlemciyi kullanmak istedim. Ana kart kasa ve işlemciye parayı saçtım çünkü diğer parçalara daha kolay ekleme çıkarma yapılabilir. Anakart AM4 soketli olması gerekiyordu bu sebeple ya ryzen 7 ya da hiç şeklinde ilerledim SSD eklemedim çünkü olabildiğince kısayım sonrasını ufak ufak eklerim diye düşündüm. Monitör dahil liste 4425 TL oluyor o da şu şekilde:

edit: Fiyatlar Vatan Pc fiyatlarıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elrond Carnesir -- 9 Mart 2017; 6:34:40 >

• Ekran kartın işlemciye çok zayıf kalır oyun amacliysa... En az 480 ya da 1060 almalısın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaza kadar bunların fiyatları çook değişir

Bu arada ssd kısabileceğin bir donanım değil.
  • Elrond Carnesir kullanıcısına yanıt
    Yaza R5'ler fln gelir.
    Onlarında Performanslarını görelim ona göre bşy ayarlarız sana.

Yalnız Yaza toplicaksan kasayı şimdi parçaları seçmenin manası yok yaz gelince konu açarsın toplarız sana bşy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 9 Mart 2017; 16:03:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 1050Ti al bari hocam kart çok zayıf kalmış.

Veya i5-7600K alıp kartı da GTX 1050Ti yap.Anakartı da MSI Z270 SLI Plus yap tamamdır.
  • artık pclerde hdd gördüğümde gülüyorum.
    son model işlemci al, metal diskten veri aktarılmasını bekle.
    sisteminize ssd disk ekleyiniz.
    600w powerlık bileşeniniz mevcut değil. sisteminiz 300w ile da hi sorunsuz çalışır.
    400-450 idealdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

artık pclerde hdd gördüğümde gülüyorum.
    son model işlemci al, metal diskten veri aktarılmasını bekle.
    sisteminize ssd disk ekleyiniz.
    600w powerlık bileşeniniz mevcut değil. sisteminiz 300w ile da hi sorunsuz çalışır.
    400-450 idealdir.

En çok sıkıntı yaşadığım nokta psu neyi nası seçmeliyim bilmiyorum tek bildiğim 80+ gold olması gerektiği mesajınız için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: crysef

Yaza R5'ler fln gelir.
    Onlarında Performanslarını görelim ona göre bşy ayarlarız sana.

Yalnız Yaza toplicaksan kasayı şimdi parçaları seçmenin manası yok yaz gelince konu açarsın toplarız sana bşy.

Hocam sıkıldıkça hayali sistem toplayan bi insanım bu yüzden kafama estikçe topluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

GTX 1050Ti al bari hocam kart çok zayıf kalmış.

Veya i5-7600K alıp kartı da GTX 1050Ti yap.Anakartı da MSI Z270 SLI Plus yap tamamdır.

Ekran kartını en yakın zamanda güncellemek üzere GTX 1050 seçtim, performans kaybım çok olucaktır
  • İllâ ki R7 1700'lü sistem isteniyor ise; o fiyatlara monitör dahil şu şekilde daha iyi olacaktır;

Yakın zamanda SSd eklemeyi unutmayın. Ssd'siz sistem olmaz daha artık. Hele kî bu bütçelerde. +8Gb olarak daha ram ilâve edin sonradan.

Onun dışında bu fiyatlara i5 7500+Gtx 1060 6Gb+275Gb Ssd olacak şekilde sistem toplanarak daha iyi performans alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 9 Mart 2017; 19:21:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.