Şimdi Ara

3CCD Almak İstiyorum. Panasonic NV140 Nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • NV150 hakkında çok şey duydum ancak, 140 hakkında bilgi yok?

• 150 Pal artık yok. GS140 da aynı kameradır.
  • 120 paldir.
  • 120 baktım 1.2mpixel
    140 2.3
    bide gs75 var 1.7 mp

aralarında 200 ytl fark var, almışken leica lensli 140 alayım diyorum

tavsiye eden, etmeyen?
  • yoh mu?
  • alınabilecek en iyi kamera şu an için. Daha iyisi GS250 'dir. Fazla söze gerek yok .
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeknet

alınabilecek en iyi kamera şu an için. Daha iyisi GS250 'dir. Fazla söze gerek yok .

ukalaca yazılar yerine yazdığın şeyi nedenleriyle birlikte açıklarsan, mesajların kirlilikten başka işe de yarar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: perspective

quote:

alınabilecek en iyi kamera şu an için. Daha iyisi GS250 'dir. Fazla söze gerek yok .

ukalaca yazılar yerine yazdığın şeyi nedenleriyle birlikte açıklarsan, mesajların kirlilikten başka işe de yarar.

sana bu konuda katılmamak içten bile değil
  • perspektif ve tembeler : ukala lafını aynen iade ederim. haddinizi bilin. Kuyruk acınız mı var?
  • quote:

perspektif : dönüp kendi attığın mesajlara bakarsan off-topic ve gereksiz konularda rekor sayıda mesaja imza attığını görürsün. kimin mesaj kirliliği yarattığı ortada !!!
    tembeler : Sana bişey demiyorum zaten dersini vermişim daha önce susmuşsun.

Sataşmayı bırakın da biraz faydalı mesajlar atın. Millet buraya ağızdalaşı okumaya gelmiyor.
  • geçmiş msjlara bakarsan da cevabını almıştın (ben biraz geç görmüştüm o yüzden)her mesajın bariz ukalaca sen ancak bizim konu dışında takılmamızı eleştirebilecek düzeyde birisin hiçdeğilse orada msj atıyoruz burada post arttırıp kirlilik yapmıyoruz eleştirdiğin üye forumun ilk üyelerinden o yüzden sana cevap bile vermiyorum... senin gibi ikigünlük üye değiliz bu forumda milletin ne okumaya geldiğini çok iyi bilirim... eğer bi sıkıntın varsa pm atabilirsin... konu kendi adıma kapanmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tembeler -- 30 Ekim 2005, 14:36:30 >
  • quote:

quote:

perspektif : dönüp kendi attığın mesajlara bakarsan off-topic ve gereksiz konularda rekor sayıda mesaja imza attığını görürsün. kimin mesaj kirliliği yarattığı ortada !!!
    tembeler : Sana bişey demiyorum zaten dersini vermişim daha önce susmuşsun.

Sataşmayı bırakın da biraz faydalı mesajlar atın. Millet buraya ağızdalaşı okumaya gelmiyor.

Hakkatten arızaymışsın yaw. Yazdıklarının mantıksal çerçevesi bir yana, çirkefliğinden de yanına varılmıyor. Bir söz vardır: "aptallarla tartışma, çünkü diğerleri aranızdaki farkı anlamayabilir" diye. Yazım tarzına bakılırsa ailevi ve çocukluktan gelen bazı komplekslerin ve sorunların olduğu aşikar. Off topicte attığım mesajların kirlilik yaratma durumu konusunda hiç yazmasam daha iyi. Çünkü yazacaklarım belli bir anlama ve kavrama kapasitesi gerektirdiğinden boşa gidecek. O sorunlu dünyanda sana, ne halin varsa gör demekten başka bişey gelmiyor içimden...

edit: forumda, ergenlik dönemini geçirmekte olan, dengesiz çoluk çocukla uğraşmaktan bıktım. Ananız babanız eğitsin sizi......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perspective -- 30 Ekim 2005, 18:30:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

quote:

Orjinalden alıntı: perspective

quote:

sana bu konuda katılmamak içten bile değil

aklın yolu birdir hacu

• bence almışken leica lensli olanı al derim sonuçta bir kere alacan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.