Şimdi Ara

3D DTS den BIKTIM...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Aydır şu 3D filmlerin DTS den AC3 e çevirme olayını yapamadım.Forumda anlatılanlarla benim makinedekiler tutmuyor. Anlamıyorum hiç mi bu sorunu çözen olmadı ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcfalcon

2 Aydır şu 3D filmlerin DTS den AC3 e çevirme olayını yapamadım.Forumda anlatılanlarla benim makinedekiler tutmuyor. Anlamıyorum hiç mi bu sorunu çözen olmadı ya.

boşuna o işle oğraşma git electroworde al bi egreat r6b 85 tl ye bak keyfine

çevirme işi adama kafayı yedirtir.
  • Üstat dark mini hd box var. Tv nin usb si ile media player aynı kalitede görüntü vermiyor 3D lerde. Aynı sorun bence bu tür cihazların hepsinde var. Hadi tamam görüntü hafiften bozuluyor 3D altyazı da da sorun yapıyor media player.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcfalcon

Üstat dark mini hd box var. Tv nin usb si ile media player aynı kalitede görüntü vermiyor 3D lerde. Aynı sorun bence bu tür cihazların hepsinde var. Hadi tamam görüntü hafiften bozuluyor 3D altyazı da da sorun yapıyor media player.

egreatta yapmaz lg forumunda alıp memnun olanlar var
  • Üstat haklısınız da aldık artık çöpe mi atalım :) Elimizdekilerle bişi yapmaya çalışıyoruz.
  • Vallahi sonunda başardım :)
  • DTS Yİ AC3 e çevirmeyi başardım ama şimdi de AC3 olanların bazılarını açmıyor neden olabilir?
  • Çevirdiğin AC3 ler mi çalışmıyor? O halde çevirirken hatalı bir işlem yapmışsındır.
    Bu arada senin elindeki Dark Mini HD box DTS downmix yapmıyor mu? Bunu yapan bir MP alsaydın keşke en başta.
  • Yok baştan anlatayım şimdi. Elimdeki dts filmleri popcorn ile AC3 e çevirmeyi başardım tv çalıştırdı. Tv çalıştırınca darktan kurtuldum. Şimdi elimde kalan 3D ler AC3 ( monsters and aliens) de hiçbir işlem yapmadım.popcorn onlara zaten AC3 diye işlem yapmıyor. Tv geçersiz dosya yazıyor. Gelelim sizin sorunuza downmix ne demek?
  • Downmix DTS codecinin 2 kanallı AC3 e çevrilmesi demek. Yani senin Popcorn ile yaptığın şeyi media player ın yapması.
    Sendeki AC3 codecli Monsters & Alien filminin TV de çalışmaması büyük ihtimalle yüksek profil (Level 5.1) MKV olmasıdır, bunları TV ler oynatmayabiliyor maalesef. Dark Mini büyük ihtimal bunu açacaktır, onu kullan. Codeci AC3 olduğundan media player ın downmix yapamasa bile sesi verecektir.
  • Ya ben zaten dark tan her 3D yi izliyorum ama görüntü usb tv ile aynı olmuyor. Görüntü bozuluyor ve dark 3D altyazı desteklemiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.