Şimdi Ara

3D T.V ALICAM YARDIM 55 İNÇ-60 İNÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR 3D T.V ALMAK İSTİYORUM BÜTÇEM 5 MİLYAR İLE SINIRLIDIR. 55 İNÇ VEYA 60 İNÇ İSTİYORUM .ÖNEREBİLİCEĞİNİZ MODELLERİ BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM..

• şu an için 3d olarak panasonic vt serisi plazmalar en başarılısı ...
  • plazmaların ömrü kısa diyorlar bende kararsız kaldım.
  • kardeş bu tv işi cep telefonuna döndü artık yani en fazla 5 sene kullanıp sonra değiştireceksin :) plazma tv nin ömrü bitmeden sen onu değiştireceksin zaten aynı şey lcd içinde geçerli . 10-15 yıl aynı panel tv yi kullanacak kişi yoktur diye düşünüyorum...
  • Merhaba arkadaşım ;

3D led tv mi alıcaksın yoksa 3d lcd tv mi ?
    Bence fikir olarak 3d led tv almanı tavsiye ederim

3D T.V ALICAM YARDIM 55 İNÇ-60 İNÇ

Hem görüntü bakımından Hemde göz sağlığı bakımından 3d led tv olarak sana önerebilirim, sende biliyorsundur ki sinema 3d film izleyince sonrasında baş dönmesi mide bulantısı felan yapar, alacağın tv de bu gibi durumlar olsun istemeyiz

Vatan Bilgisayar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techraven -- 2 Mayıs 2011; 10:08:09 >

• 3D için led mi lcd mi kararsızdım aslında ama led diyorsanız ledtv ye öncelik vericem
  • quote:

Orijinalden alıntı: profotocu

3D için led mi lcd mi kararsızdım aslında ama led diyorsanız ledtv ye öncelik vericem

yani zaten sende almak için bir bayiye gittiğinde sana anlatıcaktır senin için cazip olan hangisi sende farkına varıcaksın orada
    ama tabiki son teknoloji ürünü almak her zaman daha adildir, bu konuda 3d led tv dir bence tabiki herkesin fikri farklıdır. sen istersen bir kaç yorum daha oku :)
  • bu hafta istanbul bilişim e gidicem ve detaylı bir şekilde bakıcam. bu arada rica etsem bana dediginiz özelliklerde ,verebiliceginiz marka ve model verebilirmisiniz .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.