Şimdi Ara

Grundig gho 9700 & 9900 F/p Oled Kullanıcı Deneyimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
14
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle belirteyim bu benim kazanç yolum veya bir satış danışmani degilim bir markayi temsil etmiyorum. Tv almak benim icin araba almak kadar zordur. Benim Yaşadıklarımı yaşamayın diye fikir olmasi açısından ve yorulmadan sadece okuyarak karar verebilirsiniz. Gerisi bütçenize bakar.

Nokta , imla vs icin kusura bakmayin telefondan hizlica yazip geçiyorum.

2 Hafta önce vatan bilgisayardan 65 gho 9700 modelini aldım. Çok araştırma yaptim ama malesef yeterli bilgi ve kullanıcı yorumu bulamadım o yüzden bilgilendirme yapayım. Fiyat : 47.000 tl + traş makinası hediyesi

Vatan magazasın da gho 9900 modeli açıktı görüntü cok hoştu lg ve samsung oled ler ya yanaydı bir fark göremedim fiyatlarin dan başka. Her ne kadar arçelik üstlenlense de grundig alman kalite çizgisinde üretildiği için isim hakki anlaşmalari gereği kaliteden ödün veremezler. Arcelik , beko , vestel yerli milli anlayışım yoktur paramın hakkını ve kaliteli bir seyir için tercihimi butceme gore yaparim. Bu arada vestel serilerini de inceledim 4k yayin ile malesef tv alinmayacagı kanısına vardim. vestel kalitesi millenium serilerinse kalmis oradan ilerleyememis.

Media markt da 9700 ü inceleme şansım oldu her ne kadar promotorler ( onlar da ekmeğin de :) ) tcl ve samsung a yönlendirmek istese de grundig ve oled i kotulese de f/p ürünü olarak bu rakama başka muadili yok. Tcl mini led i överek anlatti arkadaş ama fiyat 55 bin küsürlerdeydi ki tcl ye bir tv mini uzmani ve eski teknoloji magazasi calisani olarak sicak bakmadim ve ileride basimi agritacak teknik ekipten dolayi tercih etmem.

Eski kullandigim Tv Philips 55pfl8007 yaklasik 10 senedir kullaniyorum ve hala kalitesinden odun vermedi yatak odasin da suan gorevini devam ettiriyor. Ne zaman gider birsey diyemem parasinin hakkini coktan verdi.

Gelelim gho 9700 deneyimime. Biraz uzun yaziyorum tv almak gercekten zor istir deneyimimi aktarayim arzu eden tercih eder. Tv oled malum 120 hz diye geciyor lakin 1080 p de 120 hz 4k 120 degil , 60hz kutusunda 120 hz yazsada yillardir degismeyen aldatmaca hz olayi. Benim ihtiyacima 60 4k yeterli oyun oynayan biri degilim cok futbol merakim yok dizi film genellikle. Görüntü 4k da muzzam yeterince tatmin olacağınız kalitede. Google tv ve kumandası mevcut kullandığım mi-box 2s ile ayni kalite ve akışkanlik da hatta grundig daha akici diyebilirim. Kumanda komutlari 1 sn bazen takılarak algılıyor ama sorun görmediğim icin ben takmıyorum. hdr , hdr10 , dolby vision demo görüntüler ve amazon prime de dizilerde denediğimde kadari ile muzzam lg , philips , samsung oled lersen eksik birsey yok diyebilirim siyah sa siyah yani kalite ise kalite. Henüz tam ayar yapmadim fabrika ayarında bazi sahnelerde dalgalanma olabiliyor cok belirli olmasa da gözüme çarpıyor bunu - yani diyebilirim ama dedigim gibi henuz bir ayar yapmadim. Sormak ve almak isteyen olursa bilgi alabilir.

Özet : Oled tv olarak f/p olarak 47.000 fiyata alınır mı? evet pahali ama malesef enflasyon vs vs hic girmeyeyim bu fiyata alinacak buyuk ekranda en iyi tv. Bunu almasam 75 inc qled alacaktim yine grundig 35 bin kusur fiyati vardi ama oled agir basti. Ekran yanma vs 5 6 sene götürse beni yeterli cok iz birakacak tv yayinlari da izlemiyorum zaten. Elektronik sans isi cihaz ariza vermezse 5 sene gitse Aylik 736 lira odemis olacagim deger mi? bence makul. Evet odemeyi 3 taksit yaptim ama kullanim olarak değerlendirdim. Gelen arcelik servis gayet guler yuzlu biraz hizli is yaptıkları icin istedigim olcude asmadilar bende kurulumdan sonra ise gectim aksam farkettim tekrar aradim 2 letmeden tekrar gelip 4 5 parmak asagi astirdim izleme mesafem göz hizam tv nin ortasina gelecek sekilde en iyi izleme bence o.

65 inch ekran izleme mesafem 3 4 metre arasi gayet rahat izleniyor yormuyor. Daha once 55 vardi oda gayet iyiydi buda cok buyuk gelmedi ama yinede 4 metre yakini 55 tercih etmeli ekran dev gibi olunca izlemek yorabilir kafa baska yerde ayak baska yerde olur. Deneyim ve bilgilerim bu cok uzun ve detayli oldu umarim alici icin dolu ve yeterli bir yazi olmustur.

Ekleme notum : Tv den anlayan ve net keyif isteyenlerin almamasi gereken tvler. Tcl p serisi , vestel serileri , arcelik ve beko serileri çoğunu inceledim ekranlar hic iyi degil. F/p olarak grundig led kotu bir görüntüsü vardi ne kadar ekmek o kadar köfte hesabi. Grundig qled de f/p olarak değerlendirilebilir. Unutmayin cok satilan tv degil az konusulan ve kaliteli ucuzu alin. Her magazada tcl , samsung , lg promotöru bulursunuz bu yuzden cok satar en guzel urun hep kesin onlardir. Evet samsung lg bu isin mottosu lakin ayni derecede aldigim tv fiyat farklari makas olarak 30 40 bin daha fazla bence gerek yok. Aldiginiz tvlerin cogu lg , samsung , panda ekran ureticileri iyiler ve kötüler. Saygilar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3arbaR -- 29 Temmuz 2024; 0:51:4 >

• Bu hdmi yı 2.0 desteklemeyip 120hZ vermeyen tv miydi
  • helsloot kullanıcısına yanıt

Konuda aciklamistim ama ben satiyormuşum gibi bir yorum yapmissin :) 1080p de 120 hz destegi var hz oyununu yazida belirttim. illa 4k da 120 hz isteyen varsa 80 90k verip muadil markalari alabilir. Yine yazida belirttigim gibi benim icin kistas degil oyun harici 120k benim bir isime yaramaz hatta cogu oyun oynayan icin bile ise yaramaz :)) Yillardir bu yolla ekmek yiyorlar sizler den . Ha olsa olurmu olur ama 120 hz icinde 80 90k para vermem. Cok ciddi bir rakam ve makas.

Ben aldim kurdurdum kullaniyorum qled parasina oled kim neyi arzu ederse onu alsin yineliyorum ben saticisi veya promotoru degilim. Aksini idda eden promotordur , satis temsilcisidir :))

• Oledlerde izde kalıyor olay sadece 120hz olayı değil bu 9900TL ye satılıyordu
  • I3arbaR I kullanıcısına yanıt

Haklısınız 4k 120 hz tv alıyor vatandaş lakin bu yüksek değere ulaşması pek olası olmuyor çoğu kullanıcının işin psikolojik olayıdır 4k 120 hz yoksa çoğu kullanıcı kullanmıyor yada kullanamıyor desek daha doğru bir ifade olur kanımca.

Hocam yaziyi hic okumamissin ki sen. Amac tv yarışı degil uygun fiyata oled tv almak. İz mağazada kalir senin evinde kalmaz magazada 24 saat ayni yayin doner ki ben yazdigim gibi dizi ve film sabit donecek bir yayin yok. Gunde 2 3 saat karasal yayin izlesen bile iz kalmaz artik. Lg samsung grundig philips hepsi artik yazilim ekledi piksel esitleme vs vs her tvnin yazilimda var acarsin kapanista kaydirma ve esitleme yapar. Sen lcd al hocam ne diyeyim. Makul fiyata smasung lg fiyatinin yari fiyatina oled tv f/p olarak gordum aldim denedigim.icin yaziyorum. Yani almadigim urune yadaha hic kullanmadigim ürüne yorum yapmiyorum. Ben inceledim cok basim agridi almak isteyenede fikir olsun diyorum. 9900 tl ye artik alacagin tek tv 50 55 inc a101 de satilan led tv ler olur. Evet pahali pahali ama muafili çok daha pahali.

İmakaniniz varsa gidin inceleyin seyredin sonra yorum yapin ben inceledim, gezdim tek tek magaza magaza , begendim aldim fikrimi paylastim. Yada 120 hz e varsa 45 50 bin arasi oled tv onu da gormek isterim. Hemde tv alacaklar faydalanir. Ama yoksa boyle bir doneniz hic kullanmadiginiz veya fiyati ile mukayese etmediginiz bilgi sahibi olmadiginiz konularda insanlari yanlis yonlendirmeyin. 120 hz isteyene yazida belirttim 80 90 k butce varsa evet tv ler var. Oled yanik izi birakiyor diye gideyim led mi alayim. 5 sene gitse kafi bana sizin beklentinizi bilemem

• 65 inç'te 4K@120 Hz için 80-90 bin bütçeye gerek yok. LG CS3, LG B serisi ve Philips 708-709 gibi modeller 120 Hz. CS3, 65 bine bulunuyor.

Samsung S90C de, hediyeyi katınca o rakama gelebilir. S90C, C3 yerine bile tercih edilebilecek, üst model bir TV.

PC'si olmayan biri için 4K@120 önemli mi derseniz.. Fark yarattığı durumlar var. Mesela PS5'te 40 FPS modu için 120 Hz desteği şart. 40 FPS sayesinde, Gow Ragnarök, Horizon FW gibi oyunları çözünürlükten taviz vermeden akıcı oynayabilirsiniz. Ayrıca, VRR desteği de 120 Hz'te daha anlamlı oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 11 Temmuz 2024; 23:28:35 >
  • Belki hakli olabilirsiniz. Ps5 de sadece fark yaratabilir. Bunuda benim arkadas gibi ps5 i kucaginiza alip teknoloji magazasina gidip 60 hz ve 120 hz veren tvlerde denediginiz de aradaki farki vermenin cok sacma oldugunu belki sizde zikredeceksiniz. Benim oyun ile alakam yok 2 3 saat aksamlari film ve dizi keyfim var ondada sadece en kaliteli goruntuyu en iyi sesi almam yeterli. Android olmasi onemli bir kistas tizen, webos kapali kullanim bana gore degil. Cloudstream , smarttube vb , inat tv bunlari kuramadigim 150k lik tv benim için çöptür. Onun icin kistasim 120hz degil ki bahsettiginiz tvler 65 70 k aralarinda 20 25k oynuyor en ve eski gen1 paneller gen 2 olsun vs olsun diye uzar gider iyininde daha iyisi var diyecegiz ama sonu yok.

Ben bu fiyata daha iyisini bulamadim. Lg, samsung , philips , grundig oled ler yanyana acik konya vatan magazadinda ve ayni 4k yayini veriyorlar oyle bir magsza varsa kiyaslayacaginiz baktiginiz da oled oleddir hicbir farki yokmus kerizmiyim daha pahalisini alayim diyeceksiniz. Cok sukur daha yuksek fiystlilari da alma dururum var ama f/p olarak tartışmasız 50k yi aşmayacak malesef ki isteklerimi karsilayan grundig den baskasi yok. 65 70k vermek isteyen sizin onerilerinizi 2023 modelleri de degerlendirebilir. 80k ya gen2 2024 olan modelleri de tercih edebilirler. aradaki makas 20 30 40 50k olarak uzar gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3arbaR -- 11 Temmuz 2024; 23:50:33 >

• Maalesef aldığınız tv elde kalan eski teknoloji LG oled panelleri beko grundig Vestel gibi markalara takılıp satılan bir panel yani size iyi gelmiş olabilir oledler zaten led tv lerin yanında canlı ve parlak görüntüsü ile insanı cezbediyor ama bir süre sonra ekrandaki izler ve lekeler insanı soğutuyor , siz şimdi almışınız hadi hevesiniz kırılmasın biraz izleyin sonra ne demek istediğimi anlayacaksınız

Hocam ne hevesi allahini seversen :) Zamanin da 2009 2016 sularinda teknosada satis sorumlusuydum. Panasonic plazmalar vs vardi bilirsin logolu magaza yayini donerdi ekranda ve yanik izleri olusurdu. O donem onlar en iyi tvler arasindaydi evet kusurlari logo yanigiydi. 6 sene kadar kendimde panasonic kullandim tek logo yanigi yoktu cunku sabit kanal takintimjz o zamanlarda yoktu dvd , divx, ,mkv falan film izliyorduk kullanim saatimiz 3 4 saati gecmezdi gunluk ve nokta hatasiz 55 inch e gecerken Philips 55pfl8007 yi aldim ve teshir de 1 bucuk 2 sene calismisti kapali kutu yoktu fiyat iyi diye indirdim kutuladim kendim aldim. Suan grundig den once onu kullaniyorum ve yatak odasina kurdum hala kullaniyorum. Yani tarkibi 9 10 senedir hala kullaniyorum ekranin sag alt kosesinde kararma yapmaya basladi cok hafif goruntu canlandimi onu bile farketmiyorum.

Yani teknoloji şans işi birde kullanim bilgisi önemli benim grundig ile bir anlasmam yok 50k verip alabilecegin en ucuz en kaliteli 65" oled tv bu. Elektronik olarak bir sikinti cikarmaz ise 5 yil kullanabilirsem nokta yanik cikmayacak omrumuz olursa yine yazarim. Yani bu tvlerden cok sattim cok verdim alip markete kurarsan aksama kadar atv ahaber vs acik olan isletmeler var evet onlarda logo yanigi yapar ona itirazim yok ama benim.gibi siradan aksamlari isten gelince keyiflik max 3 4 saat tv de film ve dizi izleyen adam icin hem kullanim omru ariza olmaz ise max 7 8 yil hemde ayni kalitede kalir.

Mini ledler dahil işik hüzmesi veren tv ler ve ekranin ortasinda saginda solunda bulutlanma gibi sikintilari olan tv alacagima risk alir oled alirim yani guncel problemi kafama takacagima olursa 2 3 4 yil sonraki sorunu kafama takarim.

Özetle lg de alsam 60 70k fiyata samsung da alsam philips de alsam risk ayni 100k verecegim yanik olmayacak diye bir kaide yok , veya 100k verecegim bulutlanma ve isik hüzmesine normal bu diyecekler öylemi ya birakin markaciligi lütfen. Grundig evet mukemmel degildir ama panel ayni gorevi yapan zaten panel. Ama grundig emin ol arastir bir arcelik , beko klasmanın da üretilmiyor cunku adamlar benim markami aldin ama ayni kalitede üretime devam edeceksin adimi lekelemeyeceksin gibi maddeler sunar buda boyle devam eder. Ha ucuz panel kullanmaz mi va panel , panda panel vs kullanir boyle tvleri de var tipki toshiba ve jvc nin ucuz ürünleri oldugu gibi.

Şuan tcl populer oldu çin mali olarak bi itirazim yok ama camur gibi goruntuler c serisi ile kalite bir nebze basliyor hop mini led e geciyorum 65inc fiyati 60k ya cikiyor 47 k ile ki tras makinasi da hediye ettiler arada 13 15 k fiyat oynuyor tcl mesela grundikten kaliteli mi neden alayim ?? Sikayet var i bile inceleseniz yeterli. Samsung ve lg de bu isin piri ama bu pirlik de firsata dondu ayni kalite tv 20 30k fiyat farkiyla satiliyor hemde ayni panel!! Neden fazla para vereyim neden neyi savundugunuzu hala cozemedim.

Ben bir tv aldim almadan once hakkinda cok net done ve bilgi bulamadim kullaniyorum basarili ve ucuz tavsiye ediyorum hepsi bu bu konuda da benim gibi bilgi arayan google de ararken bu yazilari okusun ona bilgi olsun. Kullanmadiginiz birseye yorum yapmak cok sacma kullanmayi birakin gidip izlememissinizdir bile yakindan şu ön yargilari kulaktan dolma bilgileri birakin. Ps5 de soyle farkeder boyle farkeder etmez kardesim etmezzzz yillarca magazada oyun oynadik o aradaki tepkimeyi farkedemuyorsunuz bile farketsenizde 1 sn bile gecikmiyor en kotu tv ile denesen belki diyecegim axen sunny gibi vs sacma salak panellerle neyse ben tecrubemi , deneyimi paylastim isine yarayan alir almayan gider baska markada daha fazla para verip alir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3arbaR -- 12 Temmuz 2024; 14:18:8 >

• joven kullanıcısına yanıt

Aynen öyle dostum izah ettigim bu. Yani ben aldim ve goruntu kalitesi ve android icin 4k actigim dizi film harici manzara videolari icinde gibi harika bir goruntu aliyorum eee daha fazlasi ne olabilirki diyorum. Zaten kiyaslarken markalarin oledlerina bakarak pahali olanina da bakarak ayni 4k yayini izliyorum 5 10 dk fark goremiyorum. Yani Ürün 45 bine felmis oluyor hediyesi ile ve diger markalarin qled fiyatina kaliteli oanellerinin belkide daha asagisina. F/p ürünü belki kafasi karisik biri ben gibi gider bakar hakliymis der ucuz fiata tv almis olur hemde oled daha iyisi yok. Yok gen2 panelmis yok ai islemciymis yeminle fasa fiso dedigim gibi manzara videosunda icinde gibi izliyorsam gerisi bana hz mis islemciymis yeni panelmis umrumda degil yani. Cloudstream , inat tv parasiz portali kurabiliyorum istedigim filmi reklamsiz sinama keydinde izliyorum. Yada bir dizi takip edeceksem aylik platform nadir de olsa satin alip izliyorum benim kistasim buyken neden tizen veya webos alip sadece parali platformlara bagli kalayim adamlar bir sistem kurmus 60 70 80k para veriyorsun ve bunun icin iyi bir yayin izlemek icinde her ay mecbur abonelikler yapiyorsun sisteme hapissin resmen neymis kaliteliymis :)) ben kotu demiyorum ki ayni lg panelini daha ucuza ve istedigim kistaslarda kullanabiliyorum.

Reklama butce ayiran marka her zaman pahalidir bu sistemi cozdugun vakit alternatif ayni kaliteleri ayni malzemeyi kullanan urunu daha ucuza alabilirsin. Samsun ve lg nin basarili olma nedeni zamaninda her magazada prömötör satis danismanlari vardi en iyi maasi alirlar en iyi yerlerde toplanti yaparlardi ve her musteriye samsung ve lg satarlardi arada philips i falan solladilar gittiler. E bu kadar maas ve emek varken nrden baska tv satilsin ki benim zamanimda onlarin sattigi satis bile bana yazilirdi o derece icinden geldigim icin biliyorum. Ha kotumu degi tabiki ve bu masraflar bir yerden cikacak. Bilin bakalim kimden :) Senden benden iste o yuzden pahali. Yoksa lg samsung oanel uretiyor ayni paneli baska tv kullaniyor ama daha ucuz nasil olur boyle bisey uretici daha ucuz olmali degil mi ? ama degil iste o emeklerin reklamlarin para yagditmslsrin bir bedeli var o para cikmasi lazim :)

Ya senelerdir zaten sumoruluyoruz bunlari gormeden alisveris yapiyoruz ben bu manyikdan cikmak istiyorum ve cikiyorumda cogu zaman f/p olarak degerlendiriyorum. Yoksa isteyen 200 hz alsin isteyen 500hz banane 300k veren de var 150k verende var. 45k ki internet satis fiysti bununda 60k larda geziyor suan vatanda ne kadar bilmiyorum 45k gibi tv icin yuksek butce bana gore hadi enflasyon diyelim gecelim kiyaslayinca 20 30 k cebimden para cikmiyor ve her istedigimi alabiliyorum.

Herşeyden önce cepteki paraya göre tercih edilmelidir.Burada bütçe en önemli kırıterdir ha bütçe iyidir üst seviye alır geçersin,lakin bütçe sınırlıysa tutup 45bin yerine 90bine zorlamayacaksın. 90bin'lik tv'nin beklentileri cepteki açtığı delikten dolayı göze batar,45binlik tv'de zaten alırken bazı şeyleri geri planda tutulduğu için insan daha keyif alır tv'den.

• haklısın ben almadım ama mağazada gördüğüm kadarıyla grundig oled tv ler çok güzel görüntü veriyor. çok canlı. belki de görüntü paneli aldığı lg den bile daha iyi geldi bana. saf oled . lg görüntü işleme filan yapıyor herhalde. grundig bana daha iyi geldi. gerçi lg de güzel hakkını yemeyelim.

• Grundigler benim de hoşuma gidiyor. Mağazalara girdiğimde Arçelik eskiden Sony üretirdi, acaba aynı kalitede üretiyor mu diye sordum, kesinlikle hayır cevabı aldığımdan beri Grundig dikkatimi çekiyor. Gerçekten diğer tv lerden güzel görüntüsü var.

Ama dediğin gibi bizi Samsung-LG ye yönlendirmeye çalışıyorlar. Artık mağazaya girdiğimde, samsung LG olmayan tv soruyorum.

Mevcut Samsung TU 8000 tv var. Neler çektim.... Aldım, ekran gitti. Garantiden ekran değişti. Üzerinden 2 yıl 10 gün geçti, gene bozuldu. Yerel bir tamirciye verdim. 2 ay sonra yaptım diye verdi. Olmuştu.... 1 senedir kullanıyordum, yine ekran gitti. Şu an televizyonum yok. Laptopla idare ediyoruz. Sanki yazılımına 2 yıl 1 gün sonra bozulacaksın kodu yüklüyorlar. Bir elektronik mühendisi de bahsetmişti, 2 yıllık garanti bitince bozulacak şekilde yapıyorlar elektronik cihazları diye. Şehir efsanesi mi bilmiyorum ama, bu bozulmayla ilgili arge bile yaptıkları söyleniyor.

Yaşadığımız ülke de rezalet. Eskiden Panasonic, Pioneer, Sony, Sharp vardı. Hepsi teker teker çekildiler piyasadan. Ortalık Çİn malı TCL ile Uyduruk Kore mallarına kaldı. Philips e hiç güvenmiyorum. Çok çabuk bozuluyor, her ne kadar siz o markada şanslı çıktıysanız da güven veren bir marka değil gözümde. Başka ürünlerini kullandım, artık Philips marka hiçbir şey girmiyor eve.

Bazen yurtdışına çıkıp kendim alıp gelsem dediğim de oluyor. Yunanistana geçip, güzel bir Panasonic veya Sony ile dönebilirim ama Mehmet Şimşek ağzının suyu aka aka bekliyor olacaktır.

Neyse, lafı fazla uzattım. İyi ki gördüm bu yorumu. Ben bir Grundig bakayım, araştırayım bu aralar.

Elinize sağlık

Merhaba,öncelikle hayırlı olsun keyifle kullanın.

120hz, 4k da yok derken. Normal 4k yayınlar da yok mu. Yoksa sadece ps5 gibi oyun konsollarında mı yok.

Kafam karıştı, normal 4k film ve yayınlarda akıcı görüntüyü almak isterim.

Tekrardan keyifle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdote -- 26 Temmuz 2024; 8:15:56 >
  • 39990 tl ye 65 inç aldım trendyol dan,umarım Üzmez beni..
  • Teknik yönden zengin açıklayıcı bir konu olmuş. Teşekkürler @I3arbaR . Hayırlı olsun TV.

Ben Oled yanığı meselesinden çekindiğim için başka marka bir mini led tv aldım. Daha getirmedi kargo.

Konudaki açıklamalarınız epey bilgilendirici.

Sırf yerli marka diye küçümsememek lazım.

• erdote kullanıcısına yanıt

ben de aldım fiyat halen 40.000 tl ama iptal etsem mi diye düşünüyorum. oled ve ekrandaki izler o kadar çok konuşuluyor ki bu kadar mı kötü diye merak ediyorum açıkcası. insanın kafasını karıştırıyorlar.

trendyol.com
    Grundig 65GHO9700 65inc 164 cm 4K UHD Google Smart OLED TV,Uydu Alıcılı Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/grundig/65gho9700-65inc-164-cm-4k-uhd-google-smart-oled-tv-uydu-alicili-p-834323335
  • snomask kullanıcısına yanıt

Bende sipariş verdim yeni.Nerede konuşuluyor,ve firma ne söylüyor bu konuda.

• Castle Bravo kullanıcısına yanıt

Hocam size de sorayım,oyun oynamayacağız dizi 4k filmler izleyeceğiz,120 hz izleme şansımız yok mu 4k yayınlarda, sipariş verdim yok ise eğer iade edeceğim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.