Şimdi Ara

Grundig gho 9700 & 9900 F/p Oled Kullanıcı Deneyimleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
14
Favori
12.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam takılmak değil de bilgi amaçlı aslında bakabilirseniz, yeni almayı düşünenlere faydalı olacaktır. Şimdiden teşekkürler.

• I3arbaR I kullanıcısına yanıt

2. Tv hayırlı olsun şimdiden..

Gerçekten çok güzel tv, kim görse beğenip tam marka adını istiyor, keşke 75 ve üzeri ebatlarda olsa. Daha büyük modelini soran arkadaşlarım oldu.

Bundan önce tv de film izlemiyormuşuz diyebilirim. Çok keyif alarak izliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thebaboli kullanıcısına yanıt

Denedim makro cekimde siyah ekran da beyaz ekranda arkadasinki gibi resim yakalayamadim yada ben buyutemiyorum. Yada farkli ekran goruntusunde deniyor bilemiyorum.

• erdote kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim henüz almadik. 75 malesef benim izleme mesafem icin büyük kalir. İzleme keyfi vermez. Sinema gibi düşünün en önde izleyen arkadaki siradaki gibi keyifli izleyemez. 75" icin en az 7-10 metre izleme mesafesi olmasi lazim diye dusunuyorum. Şuan 65 i koltuk mesafemin ortalamasi 3.5 - 4 metre yani bu bile sinirda kaliyor. Eski yerinde 55 vardi o bile cok yeterli geliyordu bana. 75 i alsaydin sayet memnun kalmayacagimi dusunuyorum cunku alt yazili filimlerde takibi cok zor olacakti benim icin. O yuzden bu gayet yeterli

4 metre 75 inç özelikle film izlemek için çok uygun, ben 3 metreden izliyorum , bazen 75 olsa daha da keyif alacağımı düşünüyorum. Pj de film izlediğim için büyük ekranı seviyorum. Tv standartların da 3 metreye 65 öneriliyor zaten. Tabi bu yine kişiden kişiye değişir,

• erdote kullanıcısına yanıt

Hocam 5 sene tv satisi yaptim demistim. 2010 2015 arasi 3 mt ye 65" önerilme.ciddi anlamda abartilmis diyebilirim. Tv nin ortasi göz hizaniz da ve 2 2,5 mt ye 106 ekran öneriyorduk birebir test ederek. emin olun 65 3 mt ye cok buyuk. Özellille alt yazili filmler de ha ingilizceniz cok iyiyse o ayri konu ama 75" 4 mt ye kanimca cok buyuk gelir eminim tabi ki tercih meselesi ama suan 65 e goz alisinca acaba diyoruz da 55 i odaya alinca 65 de seyre devam 55 kucuk geliyor suan :) Ki eskiden oda 47 ye gore dev gibi gelirdi :)

İnternet verileri de bu yönde, hatta çok daha abartılı ölçümlerde var,ama tabi tercih meselesi.

Ben film izlerim ,ve bana göre 3mt 65 de olur 70 de olur.

Bir müddet izledikten sonra göze küçük gelmeye başlar:))

Tabiki tercih meselesi.

Fakat tv çok güzel almak isteyen arkadaşlar 9700 model 40 bandında, 9900 model takip etmek lazım. 60 bin bandında ama 48 bine satılıyordu ben alırken..

Özelikle gece kampanyalarını takip edin.

• Merhaba 9900 serisinde kullanılan panel lg evo panel mi bilgisi olan var mı ? Bende tv alma Arifesindeyim LG 65QNED80T ile arasında gidip geliyorum

• kaplanemre65 K kullanıcısına yanıt

Bende gh0 9900 lere bakıyordum almadim tcl 65c845 aldim cok guzel cikti begendim onu da degerle direbilirsini,z

Grundig gho 9700 & 9900 F/p Oled Kullanıcı Deneyimleri

• Tcl 65c845 miniled
    Grundig gho 9700 & 9900 F/p Oled Kullanıcı Deneyimleri

• infinity6161 İ kullanıcısına yanıt

Bende c845 düşünüyordum mini led olarak ama aynı ekran üstelik oled, yaklaşık 20 bin tl daha ucuza kampanya başlayınca grundig 9700 aldım, 9900 ile yine aralarında en az 15 bin fiyat farkı vardı. Çok da memnunum renkler çok çok iyi,siyahlar efsane.

İyi ki bu markayı tercih etmişim.

Bir arkadaş sormuş lg evo panel mi diye ,ne yazık ki düzgün bir açıklama yok. 2024 model cihaz ,eski panel kullanmaz ,Grundig Almanya firması, Arçelik de olsa da patendi, markalarını takip ediyorlar. Kalitesiz ürün yaptırmazlar.

Tek eksiği ayrıntılı açıklama yok, panel ve diğer sorulara ulaşım şimdilik yok.

• Ben de 9700 55 inç aldım. Aslında aklımda lgnin 120 hz qned modeli vardı ancak görüntü karşılaştırması yapınca grunding üstün göründü. Hem görüntü kalitesi hem tepkime hızı olarak qned den daha iyiydi.

Ürün yarın gelecek hala aklımda soru işaretleri var. Yıllarca lg kullandım sorunsuzca. Grunsing bu yüzden biraz kafamı kurcalıyor. Ayrıca eve tv gelince anlık görüntü karşılaştırma olmayacağı için aradaki görüntü farkı sadece mağazalarda anlaşılıyor.

Bir vatan çalışanı lg 2024 qned lerinde sorun yaşadıklarını iletti. Orada grundig bakmamıştım, lg 48 oled bakmıştım. Onu da not olarak ekliyim.

Sözün özü kafma hala karışık. Oyunu tvden oynamadığım tv sadece film dizi maç için kullanılacağı için hz olayı çok fark etmeyecek benim için. Öte yandan grundig vs lg hala kafamda soru işareti

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bluepaw kullanıcısına yanıt

Rahat ol, çok mutlu olacaksınız. Harika bir tv. F/p bir ürün. Arc ile hem sinema anfisini,hem madia player(ziddo) tv kumandası ile kontrol ediyorum, kendi kendine algılamış benide şaşırttı,

Keyifle kullanın ,hayırlı olsun..

• 65 Gho 9900 şu an mediamarkt n11 de 46 bin küsüre satıyor.

m.n11.com
    Grundig 65 GHO 9900 B 65" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV Fiyatları ve Özellikleri
    https://m.n11.com/urun/grundig-65-gho-9900-b-65-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-oled-tv-56092996

• Arkadaşlar servis duvara ücretsiz montaj yapıyormu. Aparatı biz mi alıyoruz.

• dün televizyon geldi, kurulum yapıldı fakat kurulum esnasında televizyonun bozuk olduğunu fark ettik. ekranda uzun ince çizgiler mevcuttu. servis iade/değişim tutanağı tuttu. şimdilik iade edeceğim görünüyor.

• Uzun uğraşlar sonuc aşırı uygun bir kampanya ile satın aldım. Hala almak isterseniz Akakçe üzerinden mutlaka kontrol edin bu fiyata kaçmaz bence. Her neyse ilk Oled deneyimimiz olacak. Umarım hızlı bir şekilde evime gelir ve test ederim.

• Mediamarkt’ta hem 9900 hem 9700 icin kampanya var bilginize

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bluepaw kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun, her marka da başımıza gelebilecek durumlar bunlar.

• murdem05 M kullanıcısına yanıt

Kesin bilgi olmamak ile, abaratı sen alıyorsun onlar duvara monte ediyor. Servisi arayıp tv gelmeden bilgi alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.