Şimdi Ara

3G iPhone'in inandirici resimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yabanci bir sitede gordugum haberi sizinle paylasmak istedim.

Yorum sizin.

Kaynak: WinandMac.com

• ilk resmin açma kapama tuşundan diğer yana doğru alt kısma bakar isen bu resmin tamamen bir fake olduğunu kendinde anlarsın yani fhotoshop cular gene iyi çalışmışlar fak fak fake
  • anlıycağın kardeş fakeciler yağlı boyayı biraz fazla kaçırmışlar yani
  • bu iphone'in sadece kabi. ic aletleri yok yani. herhalde duzenlemeleri gerek. eger gercekse beyaz olusu hic hosuma gitmedi. siyah olsa super olur. apple logosundada hafiften lampa yansa daha super olur. Pilide ona gore uzun gitmeli tabiiki.
  • bide gece lambası koysınlarmı güzel kardeşim geceleri romantizim yapılır iphone ile fake güzel kardeşim fake parçaların olması önemli değil sen ver adamlara kendi resimini seni iki dakkada usame bin ladene çevirirler :):)

quote:

Orjinalden alıntı: ramisk

bu iphone'in sadece kabi. ic aletleri yok yani. herhalde duzenlemeleri gerek. eger gercekse beyaz olusu hic hosuma gitmedi. siyah olsa super olur. apple logosundada hafiften lampa yansa daha super olur. Pilide ona gore uzun gitmeli tabiiki.
  • sende beni iyi girgira aldin ha, birsey biliyoruzki diyoruz

youtubede filmi izlebi kardes: flmi izle

site yabanci ama resimlere br goz at. adamlar ne yapiyor be.
    Iphoneclub

quote:

Orjinalden alıntı: prıvacy

bide gece lambası koysınlarmı güzel kardeşim geceleri romantizim yapılır iphone ile fake güzel kardeşim fake parçaların olması önemli değil sen ver adamlara kendi resimini seni iki dakkada usame bin ladene çevirirler :):)

quote:

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramisk -- 7 Mayıs 2008; 1:03:50 >

• Valla bu resimler çin malı bir iphone modeli olabilir ps değilse ama bence yeni iphone u bende bekliyorum.çıkıcak sadece yalanlıyorlar fazla ağıza düşmesin diye.Bir çok telefon modelinde karşılaştım oyüzden çıkıcak biliyorum ..Bende yeni modeli bekliyorum.3g si için değil,işim bile olmaz 2.kamerayla hele.. dahili gps i için tabiiki birde daha yeni arayüz olur sanırsam onunda etkisi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 7 Mayıs 2008; 2:23:31 >
  • quote:

sende beni iyi girgira aldin ha, birsey biliyoruzki diyoruz

Iphoneclub

Son linkte iphone'u modifiye eden adam gerçekten mükemmel bir işçilik çıkarmış

• y*outube filmide ona ait zaten

quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

quote:

sende beni iyi girgira aldin ha, birsey biliyoruzki diyoruz

Iphoneclub

Son linkte iphone'u modifiye eden adam gerçekten mükemmel bir işçilik çıkarmış

• iphone yalan oldu artık :) hiçbir şeyin çıkacağı yok.. bekliyoruz halen flash çıkacak, office çıkacak, cart çıkacak curt çıkacak... hani nerde?? en dandik oyunlarda bile alet deli gibi kasıyor pil tam bir bela, işlemci çok zayıf deli gibi pil yiyor, ekran desen görüntü mükemmel ama madem telefonu yeniden icat ediyorlar neden OLED ekran kullanmıyorlar 3 gün giden pil en az 8-10 gün gidecekken, araçta kullanım kolaylığı sıfır (araç kiti vs. söylemeyin hikaye, numarayı çeviremedikten sonra yemişim iphone'unu. 2 tuşa basıp girecen kardeş diyenler olabilir, kendimizi kandırmayalım kullanış bakımından pek iyi değil) heleki cihaz araba kullanırken cebinde ise tam bir fiyasko. bugün cebimden çıkarabilseydim o sinirle camdan atacaktım aleti :) beklediğim cihaz inş. çıkacak az kaldı o zaman bu teli hediye edecem birisine (düşmanıma :D)
  • 3G Benim 3 yıllık Moto E770'de bile var. Heyecan'a gerek yok.
  • Olay sadece 3g ile sınırlı değil sen heyecanlanma dostum

Bu da başka bir resim.Ancak ps denilen fotoyla aynı ama siyahı.Olasılık daha da güçlendi ama kesin birşey yok tabi

KAYNAK

KAYNAK 2

KAYNAK 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 7 Mayıs 2008; 5:29:22 >

• Iphone beni hiç heyecanlandırmadı ki 3glisi nedir. Iphone fan kitlesine 3glisi hayırlı olsun diyelim.
  • Heyecanlanacak kadar beni de etkilemedi ama o ekranda internet keyfi süper lafım yok :))

3G iPhone to Sport a Black Plastic Back?

Ayrıca yeni iphone da 4band GSM, 3band WCDMA, 802.11n Wi-Fi, Bluetooth özellikleri de gelebilirmiş."mobilemag" ın haberine göre tabiiki.802.11n Wi-Fi olursa çok daha iyi olur ,çünkü daha geniş bir kapsama alanı demek "n" harfi orda.bilindiği gibi a/b/g vardı .Bunlardan daha geniş kapsamlı n var Ayrıca arkası spor bir görünüm alabilirmiş

KAYNAK MOBİLEMAG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 7 Mayıs 2008; 5:43:40 >

• Gördüğünüz resimler sadece kapak. forumda daha önce incelenmişti.. Aynı nokia telefonların orjinal olmayan kapakları gibi kapak yapmış adamlar..
  • walla ben kaç senedir mac kullanıcısıyım bilgisayarından tut apple tv sine ipod un dan tut iphone nuna.ama bu 3G iphone tarzında bi kasa görmedim.apple böle arkası sanki yağlı boyayla boyanmış bi cihaz sunmaz.her zman kaliteyi benimserler.çin malı oldugu bariz belli çinler herzaman telefonları abartılı çıkarırlar.mesela örnek Nokia N99 çin malı piyasada dolaşıyo.ve menüsü abartılı ayrıca tv de war.kocaman bir anten cabası.inanmayın bunlara şunu herkez hafızasına kazısın.iphone yeni modeli kolay kolay çıkmaz.aradan 1-1.5 sene sonra hep yeni modeller çıkartırlar.ipodlarda oldugu gibi.
  • Fak Fak Fakee
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.