Şimdi Ara

**HER Şeyi Sildim hala yer yok!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
27.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle yanlış yere açtımsa affola çok karışık geldi forum bulamadım bi türlü uyarırsanız doğru yere taşırım.baktım böyle bi sorun yaşayan da göremedim
    aşırı derecede yavaşladı telefon nerdeyse açılmıyor yani.ben de güncelleme yapmadığımdan hafıza çok dolu oldugundan oluyor diye düşündüm
    yaklaşık 1 senedir iphone 5s i mi güncelleyemiyorum yer olmamasından dolayı.tüm fotoğrafları silmeme rağmen halaa telefonda kullanım alanında yer kaplıyor.bir de uygulamayı komple siliyorum içeriğini komple siliyorum hala bilmem kaç mb yer kaplıyor.mesela messengerdaki tüm ama tüm konuşmaları sildim hala 100 küsür mb yer kaplıyor.işin ilginci fotoğrafları ilk sildiğimde toplam kullanılabilir alan 904mbye çıkmıştı aradan 10 dk geçti geri 755mbye düşmüş.ALLAH AŞKINA ARTIK BİRİSİ YARDIM ETSİN TELEFONU PARÇALAMAMA AZ KALDI.

• Yapay Zekanın Yanıtı

iPhone'da Fotoğraf Silindiğinde Bile Yer Açılmaması Sorunu ve Çözümleri

Birçok iPhone kullanıcısı, fotoğraflarını sildikten sonra bile cihazlarında yer açılmaması sorunuyla karşılaşmaktadır. Bu sorunun birkaç potansiyel nedeni vardır:

• Önbelleğe Alınmış Dosyalar: Fotoğrafları sildiğinizde, bunlar cihazınızdan hemen kaldırılmaz. Bunun yerine, önbelleğe alınmış dosyalar olarak kalırlar ve yer kaplamaya devam ederler.
    • iCloud Senkronizasyonu: iCloud Senkronizasyonu etkinleştirilmişse, sildiğiniz fotoğraflar iCloud'da saklanır ve cihazınızda yer kaplar.
    • Diğer Veriler: Fotoğrafların yanı sıra, uygulamalar, mesajlar ve diğer veriler de iPhone'unuzda yer kaplar. Fotoğrafları silmek, yalnızca fotoğrafların kapladığı alanı boşaltır.

Bu sorunu çözmek için uygulayabileceğiniz adımlar şunlardır:

• Cihazınızı Yeniden Başlatın: iPhone'unuzu yeniden başlatmak, önbelleği temizler ve silinen fotoğrafları kaldırmaya yardımcı olabilir.
    • iCloud Senkronizasyonunu Kontrol Edin: iCloud Senkronizasyonu etkinleştirilmişse, fotoğrafları "iCloud Fotoğrafları" seçeneğinden devre dışı bırakın.
    • Önemsiz Dosyaları Temizleyin: Gereksiz uygulamaları ve dosyaları kaldırmak, iPhone'unuzda yer açmanıza yardımcı olabilir.
    • Uygulamaları Güncelleyin: Uygulamalarda yer kaplayan hatalar olabilir. Tüm uygulamalarınızın en son sürümlerine güncellendiğinden emin olun.
    • Cihazınızı Sıfırlayın: Diğer tüm çözümler başarısız olursa, iPhone'unuzu fabrika ayarlarına sıfırlamak, silinen fotoğrafların kapladığı alanı boşaltmalıdır. Ancak, bu işlem cihazınızdaki tüm verileri sileceğini unutmayın, bu nedenle işlemden önce mutlaka bir yedek alın.

Sorun devam ederse, bir Apple destek teknisyeniyle iletişime geçmeniz önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kardeş sakin ol
    Yardımcı olacaz
    Öncelikle hangi sürümdesin? ve evde pc var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • var kardeşim.sürüm 9.3.2
    yardımcı olursan çok memnun olurum ya
  • Fotoğrafları son silinenler klasöründen de sildin mi? İnsanlık hali unutmuş olabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her yerden sildim şu an film rulosunda resim yok hiçbir şey yok.allah aşkına biriisi yardım etsin telefonumu kullanamıyorum :S
  • itunes store ye gir. Yüzüklerin efendisi kralın dönüşü filmini bul. 9gb felan . Kirala deyiver. 4 tl civarı zaten. Telefonunda yer açmaya çalışıyor açıyor da ama 9 gb lık açamadığı için film kiralanmıyor. Hepsi bu. Duruma göre sende biraz yer açılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zencefi1 -- 16 Nisan 2017; 22:49:41 >
  • teşekkür ederim de böyle şekilde yeri nasıl açıyor? benden izinsiz uygulamaları mı siliyor napıyor bilmiyorum da insan gibi yer açma taraftarıyım ben.bu şekilde açamam teşekkür ederim yine de
  • İtunes dan dfu moda al, yazılımı güncelle ve yeni bir iphone olarak ayarla gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle yapınca telefon sıfırlanıyor mu?bazı uygulamaları silmek istemiyorum
  • Gereksiz Herşeyi sildiğine eminsen ayarlardan > genel > sıfırla > tüm ayarları sıfırla de. Kapanıp açılacak ve düzelmiş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 17 Nisan 2017; 11:23:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda sonunda yer açtım şu an 9.3.2 yüklü 10.3.1 güncellemesini yüklemeye çalışıyorum ama belki 10. deneyişim yazılım güncellenemedi bir hata oluştu diyor.yurtdışındayım bir de burda her yer tatil easter nedeniyle 2 gündür telefonu kullanamıyorum kimseyle iletişim kuramıyorum.ailem para yollayacak kod girmem gerek giremiyorum.cebimde 10tl kaldı yemek alacak param yok kafayı yicem böyle bir şey olamaz ya!

• Sunshire3 S kullanıcısına yanıt
    iTunes üzerinden güncellemeye çalış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunshire3

telefonda sonunda yer açtım şu an 9.3.2 yüklü 10.3.1 güncellemesini yüklemeye çalışıyorum ama belki 10. deneyişim yazılım güncellenemedi bir hata oluştu diyor.yurtdışındayım bir de burda her yer tatil easter nedeniyle 2 gündür telefonu kullanamıyorum kimseyle iletişim kuramıyorum.ailem para yollayacak kod girmem gerek giremiyorum.cebimde 10tl kaldı yemek alacak param yok kafayı yicem böyle bir şey olamaz ya!

İTUNESİ KALDIR EN SON SÜRÜMÜMÜNÜ YÜKLE SİTESİNDEN CİHAZIN PİLİ TAM DOLU OLSUN CİHAZI KAPAT ORTA TUŞA BASILI TUTUP BİLGİSAYARA BAĞLA KURTARMA MODUNDA BİRCİHAZ BULUNDU DEDİĞİZAMAN GERİ YÜKLE DE FUL HERŞEY SİLİNİCEK HİÇBİR BİLGİN KALMAZ ITUNESINE ILK BASTA DOSYAYI İNDİRECEK ONDAN SONRA CİHAZA YÜKLEYECEK DONANIMMINDA SORUN YOK İSE KABLO BILGİSYAR PİL DOLU OLSUN MAKINANIN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.