Şimdi Ara

4 gb kotaya gelebilecek maksimum fatura?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En fazla 62 lira gelebiliyor diye duydum, doğru mudur? Sözleşme kısmında öyle yazıyor ama telekom a güvenemiyorum. Kotayı aşıp da 62 lira ödeyen var mı?

• 70 gb aşıyorum 61,25 ytl den yukarısı gelmedi. doğrudur. ancak bazen sıkıntı yaşanabiliyor.
  • maximum 61.25 hocam
  • Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 1024 Kbps 4 GB ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 YTL'yi ve 2048 Kbps 6GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 86,25 YTL'yi geçemez.
    Kaynak:http://www.ttnet.net.tr/83.aspx
  • Aylık sabit ücretin üstüne her 1 gb kota aşımı için faturaya 10 ytl fark yansıtılır.4-5 kez kotayı aştım,her seferinde kota aşım ücreti faturaya normal olarak yansıtıldı.
    Bazen telekomun işine de akıl sır ermiyor,şöyle ki;

01/0/2007 tarihinde 00:01:22 son gelen kayıt zamanına göre 830 Mb Download yapmışım.Yani temmuz ayının hesabı kesilmiş, Ağustos ayının da ilk bir dakika 22 saniyesinde de 830 mb kullanmışım. O anda ne film indiriyordum ne de müzik dinliyordum.
  • 150gb da aşsan 61 ytl mi gelio annamadım ya..mb BASI 0.010ytl alıolar ya :S
  • Benimde Maximum 77.50
  • quote:

Orjinalden alıntı: volpix

70 gb aşıyorum 61,25 ytl den yukarısı gelmedi. doğrudur. ancak bazen sıkıntı yaşanabiliyor.

peki neden sınırsız tarifeye geçmiyosun hakkaten çok merak ettim.
  • en mantıklısı sınırsız almak.Bu kota rezaletiyle uğraşmaya deymez.
  • Adamın eline bir aylık 20-30 ytl fazladan düşer, ne bilim iddaa sı tutar belki o yüzden bir aylık bir aşıttırma yapar kotayı fazlaca
  • quote:

Orjinalden alıntı: ßrk

Benimde Maximum 77.50

senin niye öyle?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dallas41

en mantıklısı sınırsız almak.Bu kota rezaletiyle uğraşmaya deymez.

+1905

Artık kotayla uğraşmak işkence haline geldi. ''Ulan kotayı ya geçersem'' endişesi kanser ediyo adamı
  • quote:

Orjinalden alıntı: adyge

Aylık sabit ücretin üstüne her 1 gb kota aşımı için faturaya 10 ytl fark yansıtılır.4-5 kez kotayı aştım,her seferinde kota aşım ücreti faturaya normal olarak yansıtıldı.
    Bazen telekomun işine de akıl sır ermiyor,şöyle ki;

01/0/2007 tarihinde 00:01:22 son gelen kayıt zamanına göre 830 Mb Download yapmışım.Yani temmuz ayının hesabı kesilmiş, Ağustos ayının da ilk bir dakika 22 saniyesinde de 830 mb kullanmışım. O anda ne film indiriyordum ne de müzik dinliyordum.

size söyle cevap vereyim siz ayın son günü yaptığınız bütün işlemler modemininizi gece yarısından sonra kapattığınız için bir sonraki aya aktarılmış gözüküyor... ben bu konuyla ilgili bir başlık açmıştım sizin gibi baya bi arkadaş aynı sorunu hala yaşıyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: quicksand

150gb da aşsan 61 ytl mi gelio annamadım ya..mb BASI 0.010ytl alıolar ya :S

150 de aşsan 61.25 gelıyor.

mb hesabına vurursak ; 3.25 gb kota aşımına kadar kullandıgımız her mba kadar ucret oderız fakat 3.25 gbı gectıgımız takdırde nasıl olsa faturamız bellı oldugu ıcın (61.25)ındırebıldıgımız kadar ındırelım =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 3 Aralık 2007; 21:11:41 >
  • üst sınır olması güzel yoksa istese geçirebildiği kadar geçirirdi
  • 61,25
  • kota ve fatura sorunları için paylaşımda bulunabileceğiniz bir konu mevcut
    lütfen üst konuları takip ediniz ve bölüm kurallarını okuyunuz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.