Şimdi Ara

4 kg Çiğköfte 21,90 TL + Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.789
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit__ist -- 26 Mart 2017; 13:26:25 >

• reklam verin hocam neden üyelik açıyorsunuz?
  • ketçaplı bulgur
  • tadi nasil acaba acaba alsak mi havalar isindi izmire gelene kadar bozulmasin ?
  • Firmayla ilgim yok hocam r10 da üyeyim bu firmanın r10 da satışı var ve sürekli ürün alıyoruz.R10 da şimdi yayınladılar indirimi ben alıp buraya yapıştırdım.Firma sahibi olsam referanslarımda kupon satışları olmaz herhalde. :) Keşke firma sahibi olsaydım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

tadi nasil acaba acaba alsak mi havalar isindi izmire gelene kadar bozulmasin ?

http://www.r10.net/alisveris-bolumu/1394927-4-kg-cig-kofte-28-tl-lavas-sos-ve-eldiven-secenekleriyle-ucretsiz-kargo.html

Bu forumda takılıyoruz biz ben şahsım olarak indirimlerde sürekli alım yapıyorum.Ailecek beğenerek yiyoruz.Forumda referanslarıda var baya bir.

• yigit__ist Y kullanıcısına yanıt
    Ne ilginç, çiğ köfteye özel ilginiz var galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Sizin demenize göre bu konuyuda açmıştım joker.com.tr sahibide benmi olmuş oluyorum sizin mantığınızda :)Saçmaladığınızın farkındamısınız ?

Ben yararlandığım indirimleri forumda sunuyorum etrafta çalıntı bilgilerle paylaşım yaparak yanlış bilgiler vermiyorum insanlara.

Joker.com.tr 2 tane indirimini yayınladım.O zaman jokerde benimmiş ben ne zenginmişimde haberim yokmuş.Joker.com.tr veya cigkofte.gen.tr sana 100 TL'ye satım bari ? Madem ben firma sahibiyim :) Yollarmısınız 100 TL bana ?

• yigit__ist Y kullanıcısına yanıt
    izmire grlene kadar bozulmasin ?
  • quote:

https://forum.donanimhaber.com/bebek-urunlerinde-indirim-bez-mama-oyuncak-v-s-v-s--124882990#124887788

Garanti bankası ile joker'in 30 TL bonus konusunuda ben açmıştım.Garanti bankasıda benim bu arada bilginiz olsun. :) Boş zamanları değerlendirmek için foruma giriyorum yoksa ben çok zenginim.Joker benim garanti bankası benim cigkofte sitesi benim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

izmire grlene kadar bozulmasin ?

Ben istanbuldayım kargolandıktan 1 gün sonra elime ulaşıyor.İzmir'i bilemem kaç günde kargo gelir kaç gün sonra size ulaşır.
  • Nerenin firması acaba bu
  • quote:

İyide ucuz arkadaş :) R10 da takılan bir insanın DH gibi bir amatör ligde ne işi olur. Adam çiğköfte görmüş açmış paylaşmış..

Sıcak fırsatlarda en gıcık olduğum şeyler bu üyede yok.

1-)Kişi olarak satış yapmıyor. Satışı firma yapıyor.
    2-)Fiş var, muhattap var.
    3-)Belli başlı kontrollerden geçmiş bir ürün olması, bahçemden, köyümden, dayıdan amcadan değil..

• Arkadaş firma çalışanı ayak yaptğına bakmayın daha önce karşılaşmıştım kendisiyle başka konulardada. Ama fiyatına göre çiğköfte iyi ben almıştım tavsiye ederim
  • Alsakmı ki 4 kiloyu kim yiyecek kararsız kaldım 16 stok kaldı
  • Aynen bende geçen kış almıştım ozaman daha ucuzdu gerçi. Yine sipariş verdim fena değildi köftesi Denizliye 1 günde gelmişti kargo bu kez Muğlaya verdim inşalah yine 1 günde gelir :)
  • r10 dan bende birçok kez aldim uzun zamandir almıyorum ama tad olarak iyi bi cig köfte fiyatına gore muthis aslinda cok ucuz degil yani olmasi gereken fiyati bu...

edit: 1 adette ben aldim pazartesi kargolancak sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 26 Mart 2017; 1:49:16 >
  • deneme amacli 1 tane kaptim stok bitmeden,tadina bakip yorum yapariz gene buraya....
  • Usta 1.5 litre sosuda alıcam onun için kargo ücreti varmı
  • çok kez aldım buradan tadı çok güzel ama hızlı tüketmek şart. 5. günden sonra paket açılmasa bile yağı sosu paketin bir kısmına birikiyor güzelce tekrar yoğursan bile tam olmuyor çünkü içinden süzülüyor bi kere. ve 8. gün sonunda açılmasa dahi. dolaptada olsa bitirmeniz şart. yemyeşil kurum bağlıyor 8-9 gün sonra genel olarak kalite oldukça yüksek. ben sait in köftesine çok benzetiyorum. kıvam ve tat olarak sait diyebiliriz. sürülebilir mavun kıvamlı ve ıslak tadı güzel. hemen bitirirseniz hiç bir sorun yok çiçek.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.